Vírivky Royal Spa Ultimate

Hľadáte kvalitnú, nenáročnú, mimoriadne pohodlnú a zároveň luxusnú vírivku poskytujúcu dokonalú relaxáciu a hydromasáž, a to všetko za férovú cenu? Tak sú tieto vírivky presne pre Vás.

Škola vírivek – návod, ako si vybrať tú najlepšiu

Viac ako tisíc rokov je známy mimoriadne priaznivý účinok kombinácie teplej vody a masáže. Vírivky dokážu zbaviť napätia a priniesť úľavu telu, duši aj mysle. Ako si vybrať to najlepšie?

10 najčastejších otázok pred nákupom vírivky

Nákup vírivky nie je jednoduchá záležitosť, najmä pre laikov. Preto sme pre Vás dali dohromady zoznam najčastejších otázok aj s odpoveďami, ktorý Vám uľahčí rozhodovanie.

Kompletný sprievodca svetom víriviek

Nie ste si istí, podľa akých kritérií vírivku vyberať? Čo je najdôležitejšie a aké parametre je nutné zvážiť? Nestraťte sa vo svete víriviek a zaobstarajte si naozaj tú najlepšiu!

7 dôležitých rád, ako kúpiť vírivku

V tomto článku Vám predstavíme 7 najdôležitejších vecí, ktorý by ste mali vedieť skôr, ako si kúpite vírivku, aby Vaše investície neboli peniaze vyhodené von oknom!

Vyberte si vhodný model pre Vás

Prezrite si dômyselne prepracovaný design a celkovo kvalitné spracovanie týchto víriviek. I neodborný pohľad odhalí, aké sú priestorné, dokonale tvarované a zamerané na Vaše maximálne pohodlie.

Vírivky modelovej rady ULTIMATE sme pre Vás vyladili tak, aby poskytovali čo najvyšší možný komfort, aký si od vírivky vôbec môžete priať.

Virivka_Royal_Spa_Bermuda_Nahled

Bermuda

Pre 2 osoby / 40 trysiek

Virivka_Royal_Spa_Nevis_Nahled

Nevis

Pre 3 osoby / 50 trysiek

Virivka_Royal_Spa_Martinique_Nahled

Martinique

Pre 4 osoby / 57 trysiek

Virivka_Royal_Spa_Boracay_Nahled

Boracay

Pre 5 osôb / 68 trysiek

Virivka_Royal_Spa_Moorea_Nahled

Moorea

Pre 6 osôb / 67 trysiek

Každý model v tejto modelovej rade sa vyrába v troch variantoch: PREMIUM – EXCELLENT – UNIQUE.

Už varianta PREMIUM je ponúkaná s plnou výbavou zahŕňajúcou JoySound®, AddClean®, ClearLight®, DirCon®, IsoSafe® a veľa ďalších jedinečných výhod víriviek Royal Spa.

Varianta EXCELLENT je navyše k dostaniu s balíčkom arktickej izolácie NordIsol® a IsoShield®, ktoré poskytujú ešte väčšiu energetickú úsporu Vašej vírivky. Audio systém JoySound® využíva v tejto excelentnej variante predovšetkým zabudované vibračné reproduktory.

Varianta UNIQUE vírivek Royal Spa je v súčasnosti vrcholovým modelom našej ponuky a sme si istí, že je rovnako vrcholovým modelom na celom trhu s vírivkami. O Vaše najvyššie možné pohodlie, luxus a relaxáciu sa starajú všetky jedinečné výhody, ktoré vírivky Royal Spa ponúkajú.

To ale nie je ani zďaleka všetko. Všetky tieto jedinečné vírivky majú dokonale prepracovanú inštaláciu a ovládanie a poskytnuté masáže sú vďaka personálnemu riadeniu umožňujúcemu nastaviť masáž pre každú pozíciu zvlášť a exkluzívnemu systému MaxTherapy® úplne neopakovateľné. Všetky modely varianty UNIQUE sme pre zaistenie ešte väčšieho pohodlia vybavili tiež personálnymi ovládačmi RemOn®.

Každá varianta všetkých modelov víriviek Royal Spa v tejto modelovej rade je svojím spôsobom jedinečná a výnimočná. Či už si vyberiete akúkoľvek, môžete si byť istí, že vždy získate rovnakú kvalitu, luxus aj dlhodobú životnosť. Rozdiely sú iba vo veľkosti a výbave.

Objavte naše ďalšie produkty