Sauny

História saunovania siaha až do 11. storočia nášho letopočtu. Sauna je už mnoho storočí považovaná za úžasný vynález s blahodárnymi či až zázračnými účinkami na naše fyzické aj psychické zdravie. Saunovanie je úžasný pomocník nielen pri liečbe, ale funguje ako šikovná prevencia mnohých ochorení.

Vytvorte si domáci wellness

V dnešnej uponáhľanej dobe ja vlastníctvo sauny takmer nevyhnutné Moderný životný štýl priamo nabáda k tomu, mať doma svoje vlastné miesto, kde sa môžete venovať relaxácii a detoxikácii organizmu. Kde sa môžete liečiť aj predchádzať zraneniam a oochoreniam. Kde môžete za pár chvíľ zabudnúť na stres všedného dňa a užívať si odpočinok osamote či so svojimi blízkymi. A to všetko priamo u Vás doma, v súkromí a úplnom pohodlí.

Infrasauny

Fínske sauny

Doplnky do sauny

Niektorí ľudia sa saunám vyhýbajú, pretože nepatria k milovníkom vysokých teplôt. Naše sauny si ale môžete prispôsobiť podľa seba a tak, ako to vyhovuje Vám. Uvidíte, že sa z Vašej sauny stane jedno z Vašich najobľúbenejších miest, ktoré posilnia Vaše zdravie a dodajú Vám elán aj chuť do života.

Objavte naše ďalšie produkty