7 rád na tému: Ako vybrať vírivku

Skôr, než si kúpite vírivku, mali by ste vedieť niekoľko vecí. Vďaka tomu si vyberiete model, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať. Aby ste vaše peniaze investovali do kvality, ktorá nesklame, prinášame vám nasledujúci návod o tom, ako vybrať vírivku. Nájdete v ňom 7 najdôležitejších bodov, ktoré vám pri výbere pomôžu.

Vírivka je dôležitou investíciou

Pred tým, ako sa začnete vyberať, je potrebné si uvedomiť, že kúpa vírivky je dôležitou investíciou. Nejdete predsa kupovať lacný bazénik z hobby marketu.

Prevažná väčšina víriviek sa dnes predáva cez e-shopy.

Obchodníci tak môžu v popise jednotlivých modelov uviesť to, čo im najviac vyhovuje. Uvádzajú parametre, ktoré sa dajú ľahko overiť a tie, ktoré zákazník len ťažko odhadne, zamlčia. Vo väčšine prípadov dokonca naschvál neuvádzajú informácie o výrobcoch víriviek, ich pôvode a prevádzkových nákladoch. Informáciou, ktorú pretláčajú do popredia, je nízka cena a neuveriteľné zľavy.

Títo obchodníci využívajú to, že si zákazník bude chcieť vírivku kúpiť čo najrýchlejšie a nebude sa zaoberať študovaním, porovnávaním a overovaním informácií.

Nízka cena je na takýto nákup dostatočným lákadlom. V momente, keď konečne zistí, čo za vírivku kúpil, je už neskoro.

Aby ste nemíňali peniaze na vírivky, ktoré nenaplnia vaše očakávania, zamerajte sa pri výbere na nasledujúce parametre:

 • výrobca vírivky, jeho história, vývoj, výskum, patenty,
 • kvalita používaných materiálov,
 • vlastnícke pomery vo firme,
 • systém a kvalita hydromasáže,
 • zázemie dodávateľa,
 • využiteľnosť víriviek,
 • prevádzkové náklady,
 • možnosti záručného a pozáručného servisu,
 • dostupnosť náhradných dielov.

Veľkým plusom, ak kupujete vírivku, je možnosť vyskúšať si ju. Spýtajte sa svojho predajcu, či vyskúšanie vírivky umožňuje.

Prečo si overovať všetky tieto informácie?

Mnoho predajcov sa opiera o remomované dodávateľské firmy. V zozname ich dodávateľov nájdete známe spoločnosti, ako sú Balboa Water Group, Aristech, Lucite (dodávateľ akrylátov), Gecko (dodávateľ elektroniky). Viac vám však o ponúkaných vírivkách nepovedia, pretože to jednoducho nevedia. Títo dodávatelia komponentov ale majú vo svojej ponuke produkty rôznej úrovne kvality.

Predajcovia, ktorí vám o vírivke nevedia poskytnúť dostatok informácií, vám iste ponúknu len najmenej kvalitné základné vybavenie. S ničím viac nemôžete počítať.

Ak si kúpite takúto vírivku „bez mena“ riskujete okrem toho vysoké prevádzkové náklady. Tie môžu dosiahnuť až do výšky 180 Eur mesačne. Navyše bude mať vaša vírivka krátku životnosť.

Lacné vírivky neznámeho pôvodu neposkytujú dostatočný komfort. O kvalite hydromasáže ani nehovoriac. Majú tiež vysoké nároky na úpravu vody, a to finančné aj časové. Nekvalitná vírivka si bude vyžadovať vašu starostlivosť aj vtedy, ak ju nebudete využívať. Nakoniec na takúto vírivku, ktorá vás stojí nemalé peniaze a množstvo času, zanevriete a stane sa len ozdobou. Takejto investície je naozaj škoda.

Ak vám bude ľúto peňazí, ktoré ste investovali a budete sa snažiť investovať kvôli tomu do jej opravy, čakajú na vás ďalšie výdavky.

Náklady na predražené náhradné diely a servisného technika pôvodnú stratu ešte zvýšia. Môže ísť pritom viac ako „len“ o stovky Eur.

Ak by ste si, naopak, hneď kúpili drahšiu ale naozaj kvalitnú vírivku, prvotná investícia by síce bola vyššia, ale nakoniec by sa vám vrátila. Získali by ste luxus, pohodlie a dokonalú hydromasáž. Navyše — kvalitné vírivky majú nízke prevádzkové náklady.

 

Aby ste si vybrali vírivku, ktorá vás nesklame a budete ju radi dlhé roky využívať, pripravili sme pre vás nasledovných 7 bodov. Vďaka nim sa vaše investované peniaze nestanú stratou.

Týmito bodmi sa riadime aj my, a preto vám môžeme zaručiť ich spoľahlivosť.

1.      Nastavte si priority

Pred tým, ako sa pustíte do výberu, si ozrejmite, aké sú vaše požiadavky na vírivku. Mali by ste si stanoviť, čo od nej očakávate. Ujasnite si, koľko by mala mať miest, či ju budete využívať v interiéri alebo exteriéri a koľko času by ste chceli venovať starostlivosti o ňu. Na základe vašich odpovedí sa vám tá najvhodnejšia vírivka bude vyberať ľahšie.

Uveďme príklad

Vezmime si príklad, že hľadáte vírivku pre celú rodinu. Preferujete preto vírivku so štyrmi miestami. Okrem toho požadujete dokonalú hydromasáž a tiež relaxáciu. Vybranú vírivku by ste chceli využívať v exteriéri celoročne.

Požadujete tiež čo najnižšie prevádzkové náklady s minimom času na starostlivosť.

Aké je riešenie?

S takýmito požiadavkami hľadajte vírivky s dôkladne prepracovanou ergonómiou a hydrodynamikou. Tieto vám umožnia dokonalú hydromasáž celého tela. Budete si tiež môcť nastaviť režim pre relaxáciu.

Poznámka

Pri výbere pamätajte na to, že počet trysiek či motorov nie je tou najdôležitejšou informáciou. Záleží najmä na správne spočítanej hydrodynamike, priemere trysiek a potrubia. K tomu musia byť prispôsobené a presne prepočítané čerpadlá. Vírivka by okrem toho mala mať:

 • energetický certifikát,
 • dva systému úpravy vody,
 • pohodlný vstup,
 • kvalitnú tepelnú izoláciu,
 • mimoriadne kvalitný vonkajší plášť (kabinet),
 • prvotriedny termokryt z vysokohustotnej peny, ktorá je uzatvorená vo vákuu a obalená kvalitným UV mrazu a vode odolným poťahom.

Žiadne kompromisy sa v uvedených oblastiach neoplatia. Len vďaka nim si budete môcť všetky prínosy prvotriednych víriviek vychutnať naplno.

2.      Informujte sa o výrobcovi

Predajca kvalitných víriviek vám bude vedieť poskytnúť všetky informácie o výrobcovi. Pokojne sa ho spýtajte na históriu, investície do vývoja a výskumu, aké si uplatnil patenty na produkty aj energetický certifikát.

Nezabudnite sa informovať tiež o kvalite používaných komponentov.

Tieto informácie sú dôležité

Dlhá história je predpokladom stability výrobcu a kvality vyrábaných produktov. Výrobcovia, akými sú spoločnosti Marquisspas  či Beachcomberhottubs disponujú vlastným výskumom a vývojom. Majú tiež svoje vlastné patenty, ktoré vo svojich výrobkoch používajú. Takýto výrobca používa len kvalitné materiály a komponenty. Na každý produkt má konkurencie schopný energetický certifikát. Medzi výrobcami víriviek totiž nejde predovšetkým o cenu. Ide o kvalitu a prestíž.

Aké je riešenie?

Pri výbere vírivky vezmite do úvahy viac ako cenu. Predajca s kvalitnými produktami, ktoré naplnia vaše požiadavky, má v ponuke aj vhodné cenové riešenie.

Na vás je len komunikovať svoje predstavy.

Ak je pre vás najdôležitejším kritériom cena, odporúčame vám myslieť aspoň na to, že lákavé ponuky nemusia byť nakoniec také výhodné. Pretože pri kúpe vírivky porekadlá ako „za málo peňazí málo muziky“ a „nie je všetko zlato, čo sa blyští“ platia dvojnásobne.

Poznámka

Skutočne kvalitní výrobcovia ponúkajú niekoľko modelových radov. Všetky sú pritom postavené na kvalitných materiáloch. Aj tie najlacnejšie vírivky budú rovnako kvalitné ako tie najdrahšie. Rozdiely budú najmä vo veľkosti, výbave či tvare. Môžeme vás ubezpečiť, že aj kvalitná vírivka sa dá kúpiť za prijateľnú cenu.

 

3.      Vírivky rôznych cenových kategórií a ako sa v nich vyznať

Na trhu nájdete vírivky rôznej kvality od mnohých výrobcov. Prevažujú pritom vírivky predávané cez e-shopy. Len minimum predajcov disponuje vlastným skladom či showroomom, kde je možné vírivky vyskúšať pri plnej prevádzke. Kúpa vírivky je investícia. Nezáleží na tom, akú sumu na ňu chcete minúť, riaďte sa vždy kvalitou, nie len maximálnou hodnotou plánovanej investície.

Cena by mala byť v tomto prípade až na druhom mieste.

Prečo je cena na druhom mieste?

Ak máte 5.600 Eur, za ktoré si chcete kúpiť vírivku, ľahko pristúpite na lacnú ponuku v akcii. Takáto vírivka je však len akousi napodobeninou naozaj kvalitnej vírivky. Preto je lepšie kúpiť si produkt od renomovaného výrobcu, ktorý vám za vaše peniaze prinesie to, čo očakávate. Bude lepšie ešte počkať a chvíľu sporiť alebo si kúpiť vírivku na splátky. Na kvalite sa v tomto prípade neoplatí šetriť.

Aké je riešenie?

Životnosť vírivky od remomovaného výrobcu je 20 – 30 rokov. Vďaka dlhej histórii, vlastnému výskumu a vývoju vám prinesú takéto vírivky prvotriednu kvalitu. Vzhľadom na tieto faktory iste nie je investícia do kvalitnej vírivky zanedbateľná.

Nechceme vás tým presviedčať, aby ste kupovali vírivky len od drahých a overených značiek.

Chceme, aby ste boli so zakúpeným produktom spokojní. Spokojnosť s nákupom znamená zároveň šetrenie. Vieme, že nie každý si môže dovoliť kúpiť najdrahšie akrylátové americké alebo kanadské hydromasážne vírivky. Každý si ale zaslúži vlastniť model, ktorý mu poskytne relaxáciu a masáž, ktorú kvalitné vírivky prinášajú.

Riešenie ponúkajú vírivky vyrobené technológiou rotačného tvárnenia. Pri týchto vírivkách môžete nájsť modely už 3.800 Eur. Aj tak vám však pri výbere odporúčame maximálnu opatrnosť. Pri lacných a menej kvalitných vírivkach dostanete záruku na kabinet a škrupinu len na 2 – 5 rokov. Na tento materiál je to však nedostatočné a lacné vírivky majú krátku životnosť.

Ak investujete do kvality overeného výrobcu, bude vám aj rotačne tvarovaná vírivka slúžiť celý život.

Kvalitné rotačne tvarované vírivky si môžete zaobstarať v cenovej hladine od 5.600 do 7.500 Eur. Takúto cenu zaplatíte za vírivku s doživotnou zárukou na všetky najdrahšie komponenty. Patria sem skelet, kabinet (vonkajší obal), škrupina, termokryt a podlahová báza. Všetky ostatné komponenty sa dajú relatívne lacno opraviť.

Poznámka

Nákup vírivky môžeme prirovnať ku kúpe auta. Rovnako ako v aute chcete jazdiť bezpečne a pohodlne, chcete sa tak cítiť aj vo vírivke. Mala by naplniť všetky vaše očakávania. Iste by mala mať nízku spotrebu a fungovať bez porúch. Vítané sú aj minimálne nároky na údržbu a, samozrejme, dlhá životnosť. Výhodou je dobrá zostatková cena. Budete ju tak môcť pokojne predať a investovať do modernejšieho modelu.

Keď vyberáte vírivku, informujte sa o všetkom, čo vás zaujíma u predajcu.

Bez predchádzajúcej konzultácie vírivku nekupujte. Potrebujete predsa vedieť, aké sú jej nároky na inštaláciu, ako ju dopravíte, vyložíte a uvediete do prevádzky. Mali by ste vedieť, ako ju budete napúšťať vodou cez filtráciu a byť zaškolení o spôsobe jej ovládania. Zídu sa vám aj informácie o záručnom a pozáručnom servise. Môžete sa informovať tiež o náhradných filtroch a predajca vám pomôže vybrať štartovaciu sadu na úpravu vody.

Výber si potom môžete v pokoji zvážiť a konečné rozhodnutie bude len na vás.

4.      Prevádzkové náklady a záruka vírivky

Jednotliví výrobcovia ponúkajú niekoľko modelových radov odlišných veľkostí, cenových hladín a rôznej kvality. Tí najkvalitnejší výrobcovia používajú v každom modelovom rade rovnako kvalitné materiály. Aj ten najlacnejší model od takéhoto dodávateľa bude rovnako kvalitný ako najdrahší. Rozdiel v cene je daný výbavou, veľkosťou či tvarom vírivky.

Môžete sa však plne spoľahnúť na to, že nie je daný kvalitou použitých materiálov.

 

Prečo je kvalita vírivky dôležitá

Od kvality vírivky sa odvíjajú jej celkové prevádzkové náklady. Tie sa môžu pohybovať od 20 až do takmer 200 Eur. Uvádzaná suma je pritom za mesiac! Až taký veľký rozdiel môže byť jednotlivými modelmi od rôznych výrobcov.

Preto sa pred tým, ako si vírivku kúpite, informuje o jej prevádzkových nákladoch. Myslite na to, že celkové prevádzkové náklady netvorí len spotreba energií. Tá je len jednou zo všetkých položiek.

Dôležitá je aj kvalita, životnosť jednotlivých komponentov, akými sú podhlavníky, trysky, termokryt a filtre aj celej vírivky.

Aké je riešenie?

Nenechajte sa pomýliť vysokým výkonom ohrievacieho telesa. Tento prvok nemá vždy vplyv na celkové prevádzkové náklady. Na prevádzkové náklady má skôr vplyv nízky výkon ohrievacieho telesa vírivky. Pretože vysoký výkon má za následok viac spotreby.

Okrem toho je dôležitým faktorom aj intenzita prietoku vody ohrievačom. Tú vypočítate tak, že maximálne množstvo vody, ktoré je schopné prejsť ohrievačom vírivky, odoberie maximum energie, ktoré v tú chvíľu ohrievač odovzdáva. Prepracovaný systém potrubí a čerpadlá špičkovej úrovne majú len tí svetoví výrobcovia, ktorí sa venujú vlastnému výskumu a vývoju. Každý renomovaný výrobca má okrem toho na svoje produkty energetický certifikát.

Uveďme príklad

Ako sme spomínali vyššie, časti vírivky, ako je podhlavník, trysky, filtre a termokryt mávajú u väčšiny výrobcov záruku 1 – 2 roky.

Ich životnosť je však u nekvalitných výrobcov takmer rovnako dlhá. Pokiaľ by ste si potrebovali tieto komponenty objednať samostatne, celková suma, ktorú zaplatíte môže dosiahnuť až 1.200 Eur. A mnoho krát je to ešte viac. Ak si tieto dodatočné náklady prepočítate na každý mesiac z dvoch rokov ich životnosti, dostanete sumu okolo 50 Eur.

Teraz sa pozrime na čerpadlá, riadiacu jednotku, ohrevné teleso, vodné, stočné, chémiu do vírivky a spotrebu energie. K tomu si pripočítajte servisného technika, ktorému budete musieť tiež zaplatiť. Keď si to všetko spočítate, zistíte, že mesačné prevádzkové náklady vírivky vás vyjdú na takmer 200 Eur.

Z našich skúseností vyplýva, že pri vírivkách od renomovaných výrobcov sa dlhodobé mesačné prevádzkové náklady pohybujú vo výške do 40 Eur. Len za jediný mesiac je to o približne o 160 Eur menej. A pri lacných vírivkách navyše nemôžete počítať s dlhšou životnosťou ako 5 rokov.

Kvalitné vírivky vám naproti tomu budú slúžiť celé desaťročia a s nízkymi prevádzkovými nákladmi.

Lacná vírivka vám v priebehu niekoľkých rokov minie viac financií, ako keby ste si na začiatku kúpili radšej drahšiu vírivku od renomovaného výrobcu.

Záruka na vírivky

Jednotliví predajcovia uvádzajú rôzne záruky. Aby vám bolo jasné, na čo sa vlastne záruka vzťahuje, mali by ste sa informovať u predajcu. Pri lacných vírívkách sa môžete stretnúť so zárukou nanajvýš 2 roky. Na niektoré drobné komponenty dokonca len 1 rok. Ich výmenou či opravou sa však neúmerne navyšujú celkové prevádzkové náklady vírivky.

Renomovaní výrobcovia presne uvádzajú, na ktorú časť vírivky sa vzťahuje aká záruka. U výrobcov, ktorí ponúkajú kvalitnejšie vírivky, sa stretnete so zárukou na najdrahšie komponenty až na 10 rokov.

Tí najlepší výrobcovia vám dokonca dajú na niektoré súčasti vírivky doživotnú záruku.

Tu je namieste podotknúť, že záruka a životnosť nie sú synonymá. Životnosť kvalitných víriviek môže byť dlhšia ako 30 rokov.

5.      Starostlivosť o vírivku

Kvalitná vírivka znamená menej starostí s úpravou vody. Niektorí výrobcovia dokonca dbajú o to, aby bola starostlivosť o vírivku minimálna. Postačí tak len opláchnuť filtre a vymeniť náplň na dezinfekčný prostriedok raz za jeden či dva mesiace. Záleží pritom na intenzite, s akou sa vírivka používa. Raz za tri až štyri mesiace je potom potrebné vymeniť aj náplň minerálov. Tie najkvalitnejšie vírivky používajú kombináciu minimálne dvoch systémov úpravy vody vo vírivke.

Tieto systémy pritom pracujú celkom samostatne a nie sú od seba závislé.

 

 1. Skimmer Vortex — jeho úlohou je zachytávať povrchové nečistoty, ako sú zvyšky pleťovej vody, telového mlieka a podobne. Tie sa zachytia vo filtračných kartušoch a tam sú zlikvidované.
 2. Vďaka bezpečnostnému nasávaniu sa voda odčerpáva aj z oblasti nôh.
 3. Nútený obeh vody smerom dohora prevedie všetky usadeniny z dna filtráciou. To má za následok premiešanie, recirkuláciu a filtrovanie vody a to z celej víriky ako aj jej dna. Filtrácia pritom zvládne prefiltrovať takmer 91 000 litrov vody denne.
 4. Prefiltrovaná voda je nasmerovaná do primárnej vývevy.
 5. Voda je do tepelného telesa smerovaná cez systém Highflow.
 6. Ozonátor s injektorom Mazzei® prevádza kyslík na aktívny ozón mimo priestoru vírivky.
 7. Nečistoty a baktérie sú odstránené pomocou oxidácie a ozón sa mení znovu na kyslík.
 8. Voda navyše prechádza dezinfekčným systémom. Znamená to, že je ošetrená až dva krát.

Ak si kúpite lacnú vírivku, bude potrebné takmer každý deň merať pH, dávkovať dezinfekciu a čistiť dno vírivky. Zaberie vám to mnoho času a miniete veľa chémie do vírivky. Vysoká spotreba prípravkov okrem toho neprospieva ani zdraviu. Ďalšie skryté prevádzkové náklady bude tvoriť suma za výmenu vody vo vírivke.

Ako často meniť vodu vo vírivke?

Odpoveď na túto otázku závisí od viacerých faktorov:

 • zabudovaného systému úpravy vody,
 • používanej chémie na úpravu vody,
 • intenzite využívania vírivky,
 • počte osôb, ktoré ju používajú.

Kvalitná vírivka bude pri bežnej prevádzke štvorčlennej rodiny potrebovať výmenu vody 2 – 3 x za rok. Menej kvalitný model bude výmenu vyžadovať 4 – 8 x za to isté obdobie. Aj keď výrobcovia udávajú, že postačí výmena 4 x ročne, z našich skúseností a skúseností našich zákazníkov vyplýva, že to nie je pravda.

Výmenu budete potrebovať urobiť viac krát.

Aké je riešenie?

Kvalitné vírivky disponujú inteligentným čistiacim a filtračným systémom. Ten vodu vo vírivke čistí nie len v intervaloch, ktoré si nastavíte. Inteligentný systém sám rozpozná posledné využitie vírivky a následne vodu v nej sám vyčistí. Čistenie je okrem toho zaistené aj na dne vírivky a filtre obsahujú antimikrobiálnu zložku. Pri výrobe výrivky sa navyše používa akrylát s povrchovou úpravou Microban®.

Platí pravidlo, že čím je vírivka lepšia, tým lepšia je aj hygiena pred vstupom do vírivky a ak vykonávate pravidelné preplachovanie filtrov, tým dlhšie vám voda vo vírivke vydrží čistá.

Vďaka tomu budete mať nižšie náklady na vodné a stočné aj elektrinu, ktorú potrebujete na ohriatie vody na požadovanú teplotu.

Prvotriedne kvalitné vírivky nebudú vyžadovať inú starostlivosť. Jedine v prípade, že ju dlhšie nebudete využívať, z nej budete musieť utrieť prach.

Menej kvalitné vírivky budete musieť zazimovať. Ich nedokonalá izolácia by vám neúmerne zvýšila spotrebu elektrickej energie. Voda by vám pri nízkych teplotách mohla dokonca zamrznúť. Zazimovanie vás ale pripraví o možnosť využívať vírivku aj v zime. Peniaze na zazimovanie sú okrem toho zbytočnou investíciou.

6.      Akú veľkosť vírivky zvoliť

Vírivku budete využívať ako miesto na relaxáciu a terapeutickú hydromasáž, ale tiež ako miesto na trávenie času s priateľmi a rodinou. Pri výbere si preto potrebujete zodpovedať na otázku, ako často budete vírivku využívať a koľko v nej naraz bude ľudí.

Bežne si môžete vyberať z modelov pre 3 – 6 ľudí.

Aká je odpoveď?

V prvom kroku zvážte všetky možnosti a faktory, ktoré sa ponúkajú. Zvoľte model, ktorí iste využijete. Príliš veľká vírivka bude znamenať peniaze navyše. Na druhej strane si dobre premyslite, či vo vybranom modeli bude dostatok miesta pre každého.

 

7.      Vírivka do interiéru alebo exteriéru

To, kam vírivku umiestnite, závisí len od vášho rozhodnutia, vkusu či možností, ktoré máte k dispozícii. Ak sa rozhodnete pre vírivku do interiéru, musíte vopred počítať s nákladmi na odvetrávanie a odvlhčovanie. To znamená, že by ste mali počítať tiež s vyššími prevádzkovými nákladmi.

Ekonomickejší variant je z nášho pohľadu umiestniť vírivku na terasu alebo do záhrady. Pohľad z vírivky na nočnú oblohu sa nedá ničím napodobniť. Alebo pocit, keď okolo vás poletujú snehové vločky a vy si užívate pohodlie teplej vody. Exteriérová vírivka prináša okrem toho benefit naviac — sauna efekt.

Po vyjdení z horúcej vody do studeného vzduchu posilňujete vašu imunitu. Sauna efekt okrem toho zlepšuje náladu a naplní vás novou energiou.

Dúfame, že vám týchto 7 rád pomôže nájsť tú najlepšiu vírivku pre vás a pomôže vám tiež ušetriť. Ak si chcete pozrieť tie najkvalitnejšie vírivky, nájdete ich tu.

Ak potrebujete pomoc s výberom vírivky, obráťte sa na nás. Pomôžeme vám a poradíme celkom nezáväzne, nech už je dodávateľom vašej vírivky ktokoľvek. Kontaktovať nás môžete na jednom z nasledovných kontaktov:

Naša spoločnosť je zástupcom tým najlepších svetových výrobcov víriviek, bazénov, infrasáun, swim spa a aquafitness produktov, pre Slovensko, Čechy a okolité krajiny. V našej ponuke nájdete najväčší výber. Všetko so 100 % zárukou. O tom, ako pracujeme si prečítate na tejto stránke.

KONTAKTUJTE NÁS:
0907 559 466
info@welldo.sk

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Termokryt vírivky — 6 vecí čo by ste o ňom mali vedieť?: U termokryte víriviek môžete ľahko nadobudnúť pocit, že pokiaľ ste videli jeden, videli ste všetky. Lenže to tak úplne nie je a my Vám v tomto článku vysvetlíme prečo.

Viete, ktoré sú najlepšie vonkajšie vírivky, jacuzzi či spa vírivky?: Viete, prečo si ľudia z celého sveta tak radi kupujú tie najlepšie vonkajšie vírivky Marquis Spas? Aj toto sú ich dôvody…

10 otázok, ktoré sa nás pýtate pri nákupe vírivky najčastejšie: Rozumieme tomu, že nákup vírivky nie je jednoduchou záležitosťou, najmä pre laikov. Preto sme pre Vás dali dohromady zoznam najčastejších otázok aj s odpoveďami, ktorý Vám Vaše rozhodovanie pri výbere vírivky uľahčí.

Aký počet miest vo vírivke zvoliť?: Trh s vírivkami je naozaj bohatý a zaobstarať tak môžete masážnu hydro vaňu rôznych tvarov aj veľkostí. Podľa čoho sa rozhodnúť, aký počet miest vo vírivke je práve pre Vás ideálny?

Ako rozoznať kvalitnú vírivku od nekvalitnej?: Rozdiely medzi kvalitnou a nekvalitnou vírivkou môžu byť veľmi zásadné, ale často nie sú zrejmné na prvý pohľad. Naučte sa odhaliť prázdne marketingové frázy!

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *