Referencie

Ku každému z vás pristupujeme individuálne. To sa odráža aj na celkovej spokojnosti. Prečítajte si referencie tu a pozrite sa aj na referencie na našich partenrských stránkach či priamo na stránkach výrobcov, ktorých zastupujeme.

Sme si istí, že nič lepšie na svetovom trhu s vírivkami a infrasaunami nie je.

U nás sú všetky vírivky aj infrasauny pripravené na vyskúšanie v plnej prevádzke, aby ste ich účinky mohli pocítiť na vlastnej koži.

Zverejnené spotrebiteľské recenzie tovaru pochádzajú od našich klientov, ktorí tovar skutočne používajú. Našich klientov oslovujeme mailom so žiadosťou o recenzie, čo zaisťuje ich pravosť.

 

Mnoho ďalších referencií nájdete aj na našich partnerských stránkach a stránkach našich výrobcov: Vírivky Marquis; Infrasauny Clearlight – videá od nadšených zákazníkov.

Infrasauna Clearlight Essential 1

Tak. Nechal som si týždeň na hodnotenie. 7 dní a 7x saunovanie. Vždy 1 hodinu. Mám veľkú obavu, že sa stanem závislým :).

To na úvod. Sauna je naozaj super! Nie je nič, čo by som videl zle. Nakúpil som sady uterákov a osušiek, relaxačnú hudbu z youtube striedam s anglickou futbalovou ligou v televízii a nemá to chybu. Kiež by to trvalo večne :).

Ešte pár postrehov. Pri zapnutí sauny druhý deň po inštalácii sa na displeji meranie teploty objavilo LO. Trošku ma to vydesilo, než som prišiel na to, že teplomer má rozsah 32-65 stupňov Celzia, takže od tých 32 už je to v pohode. Asi som nedával pozor. Saunu nenahrievam, vleziem do nej, zapnem, nastavím 60 na oboch displejoch a potom už len relaxujem. Digitálne ukazovatele sa pravidelne stretávajú na čísle 41, potiť sa začínam tak po 25 minútach a posledných 10 už je to nadoraz :).  Aj keď na teplomeri dosiahne za tú dobu max. 56 stupňov, je úplne, ale úplne dostačujúca.

Lukáš, som jednoducho nadšený a všetci odo mňa budú vedieť, že Clearlight a Vaša maličkosť ste najlepší!
Znovu prajem všetko dobré Vám, ľuďom, ktorí Vás obklopujú aj celému Vášmu podnikaniu.

Jiří Doválel, Znojmo,  702 763 815

Vírivka Marquis Spas Vector V65L

Firmu Welldo som kontaktoval potom čo som sa dozvedel, že majú predvádzacie miesto v Troubsko, čo je neďaleko od nášho miesta bydliska. Po telefonickej dohode nás pán Vasaráb pozval na ukážku ich produktov.

Pre celú našu rodinu bola návšteva vo firme Welldo veľmi príjemne strávené dopoludnie. Bolo možné si prakticky vyskúšať všetky vystavené modely. Spočiatku nám boli predvedené vírivky Royal Spa, ktoré mňa aj ženu zaujali nielen svojou kvalitou, ale hlavne cenou. Potom nasledovalo predvedenie vírivky Marquis Vector 21. Tá nás úplne uchvátila svojím dizajnom aj celkovým komfortom masáže. Cena je v porovnaní s ostatnými vyššou, ale celkový dojem z tejto vírivky nás presvedčil o tejto voľbe a rozhodne neľutujeme.

Potom čo sme sa dohodli na objednávke nás pán Vasaráb navštívil u nás doma, aby mohol zariadiť dodanie vírivky na miesto a následnú inštaláciu. Pretože sa jednalo o inštaláciu na poschodí bytu na terase, tak ja som v tom videl mnoho komplikácií. Vzhľadom na to, že pán Vasaráb má evidentne veľa skúseností aj s horším prístupom, tak všetko zariadil od dopravy až na miesto, pripojenie do el. siete, prvé napustenie a spustenie vírivky. Potom mi všetko vysvetlil a popísal ako sa starať o vodu, kedy a koľko dávať rôznej chémie, pretože som bol v tomto ohľade úplný začiatočník. Následne som potreboval viackrát pár drobných rád a pán Vasaráb mi vždy zodpovie vo veľmi krátkom čase a ochotne poradí. Vírivku Marquis Vector 21 s rodinou (2 + 2) užívame pravidelne viac ako pol roka a môžem povedať, že som pravidelne chodil na masáže z dôvodu brnenia v pravej ruke a nohe. Od doby čo pravidelne užívam vírivku môžem popravde povedať, že som nebol na masáži ani raz. Som naozaj nadšený z komfortu a účinku poskytovanej hydro masáže.

Firmu Welldo menovite pána Vasarába môžem vrelo odporučiť. Pán Vasaráb je veľmi príjemný a ochotný človek, ktorý vždy dodržal na čom sme sa dohodli a predajom to u neho rozhodne nekončí.

Miroslav Trunda, Ivančice

Vírivka Royal Spa Boracay

Už dlhšiu dobu som uvažovala o vírivke, pretože bazén nemožno využívať celoročne, jazdíme s manželom pravidelne do kúpeľov, chcela som relaxáciu pre naše zdravie doma. Dlho som hľadala vírivku podľa svojich predstáv, kde by boli dve pohodlná lehátka a viac funkcií. Takú vírivku som našla na stránkach firmy Welldo.

Oslovila som špecialistu firmy pána Vasarába, ktorý bol veľmi ochotný, ústretový a zodpovedal mi na moje požiadavky, pomohol mi nájsť tú najvhodnejšiu vírivku, ktorá moje požiadavky napĺňala – Roal Spa Boracay Prémium – Unique. Pán Vasaráb vírivku doviezol, zapojil a veľmi starostlivo všetko vysvetlil, pomohol vybrať doplnky – čistenie a starostlivosť o vírivku.

Som s manželom veľmi spokojná a som rada, že som ho prehovorila ku kúpe, vírivka je už na prvý pohľad veľmi krásna s perleťovou vaňou a s množstvom funkcií, ktoré si každý volí samostatne. Máme ju len pár týždňov, ale verím, že nám bude pomáhať k plnej relaxácii a udržaniu si zdravia. Teším sa tiež na zimu, bude to určite veľmi príjemné relaxovať v teplej vírivke.

Túto vírivku môžem všetkým odporučiť, rehabilitáciu máme každý deň za akéhokoľvek počasia. Bola to správna voľba kúpiť vírivku od firmy Welldo, ktorá zaisťuje tiež servis a poradenstvo.

Evženie Spiříková, Bečov nad Teplou

Vírivka Marquis Spas The Show

Bola som požiadaná, či by som podala referenciu na vírivku Marquis a jej dodávateľa firmu Welldo.
Som analytický typ, ktorý si robí komplexné porovnanie aj na nákup varnej kanvice alebo PC myši, teda o vírivkách ponúkaných na trhu som sa snažila nájsť maximum informácií a následne ich porovnať, aby som zvolila pre nás čo najlepšiu variantu cena / výkon a zároveň mojou najvyššou prioritou bola čo najmenšia práca s údržbou.

Bolo pre mňa skvelé, že na stránkach firmy Welldo bolo veľa informácií a získala som rôzne zaujímavé informácie, ktoré som tiež použila pri spracovaní mojej analýzy.

Z úzkeho výberu asi 3. kvalitných výrobcov sme nakoniec zvolili vírivku Marquis. Hlavným dôvodom bola predovšetkým prijateľná údržba (nechcem robiť neustálu obsluhu, chcem si to užiť, čo v tomto prípade môžem, hoci úplne bez práce to nie je) a zároveň kvalita vody je dobrá, hoci nie je používaný chlór, takže voda je oveľa príjemnejšia.

Ďalšie zásadné veci pre rozhodnutie kúpiť Marquis bolo rozmiestnenie trysiek, keď som hľadala vírivky s masážou pre chodidlá a nohy, keď som hľadala nejakú pomoc pre lymfatický systém, ktorý som musela začať riešiť. Musím povedať, že rozmiestnenie trysiek u konkrétneho zakúpeného modelu Show pre nás a najmä mňa osobne je skvelé, wow. Hoci som menšej postavy, tak rovnako mám najradšej „kapitánske = pánske“ sedadlo, kde som úplne ponorená.

…. Pri výbere určite odporúčam pred kúpou vyskúšať pokiaľ možno konkrétny typ vírivky alebo takú, ktorá má čo najpodobnejšie typ masáže atď ….

K vyššie uvedenému dodávam, že dodávateľ vírivky Marquis pán Vasaráb bol veľmi ochotný, mohli sme
pred kúpou vírivku vyskúšať, boli nám zodpovedané všetky otázky (a že som ich mala dosť) a mohli sme sa v pokoji rozhodnúť bez toho, aby nás niekto dodatočne presvedčoval. Boli sme v kontakte aj s kolegom pána Vasarába, ktorý nám taktiež podal informácie, ktoré som potrebovala.

V priebehu času som ešte potrebovala nejaké veci riešiť či sa uistiť o správnosti svojho postupu s údržbou a pod., A vždy mi boli ochotne zodpovedané mojej otázky a ak sme sa na niečom s pánom Vasarábom dohodli, tak dohody vždy platili, za čo som bola rada . Jediné, čo som mala lepšie vyhodnotiť bolo lepšie odvetranie miestnosti, kedy miestnosť je celoročne nevykurovaná / studená a v zime je veľký odpar, pretože voda vo vírivke má napríklad 37°C, vonku je napr. pod nulou a vírivka ide napr. hodinu. Za skvelé považujem prídavný držiak na kryt a madlo podsunuté pod vírivku. Určite vyberte protišmykovú dlažbu (maximálne dostupnú najvyššej protišmykovosti, väčšina výrobcov dlažby uvádza protišmykovosť skoro u všetkého – mám na to trik – vezmite vlhkú papierovú vreckovku a vyskúšajte vzorkovňu ……:- D:-D:-D).

Ja osobne (naša rodina) považujem vírivku Marquis za skvelú (išli sme do drahšieho modelu tejto značky, než ktorý sme pôvodne plánovali, konkrétne vyskúšaný model sme zhodnotili ako top). Tím firmy Welldo sa nám snažil vždy vyjsť v ústrety, takže máme opakovane len dobrú skúsenosť. Ja osobne vrátane rodiny sme spokojní.

S. Ostrava