Vírivky Royal Spa Premier

Túžite po vlastnej vírivke? Potom celkom iste chcete, aby bola kvalitná, nenáročná na údržbu, bezpečná, jednoducho sa ovládala a mala ten najlepší pomer kvality a ceny.

7 dôležitých rád, ako kúpiť vírivku

V tomto článku Vám predstavíme 7 najdôležitejších vecí, ktorý by ste mali vedieť skôr, ako si kúpite vírivku, aby Vaše investície neboli peniaze vyhodené von oknom!

Kompletný sprievodca svetom víriviek

Nie ste si istí, podľa akých kritérií vírivku vyberať? Čo je najdôležitejšie a aké parametre je nutné zvážiť? Nestraťte sa vo svete víriviek a zaobstarajte si naozaj tú najlepšiu!

10 najčastejších otázok pred nákupom vírivky

Nákup vírivky nie je jednoduchá záležitosť, najmä pre laikov. Preto sme pre Vás dali dohromady zoznam najčastejších otázok aj s odpoveďami, ktorý Vám uľahčí rozhodovanie.

Škola vírivek – návod, ako si vybrať tú najlepšiu

Viac ako tisíc rokov je známy mimoriadne priaznivý účinok kombinácie teplej vody a masáže. Vírivky dokážu zbaviť napätia a priniesť úľavu telu, duši aj mysle. Ako si vybrať to najlepšie?

Vyberte si vhodný model pre Vás

Ak chcete svoje peniaze investovať iba do vecí, ktoré Vám budú slúžiť čo najdlhšie a čo najlepšie, potom sú pre Vás vírivky Royal Spa ako stvorené.

Či už si nakoniec zvolíte akýkoľvek model týchto kvalitných, bezpečných a pohodlných víriviek, môžete si byť istí, že si užijete veľa oddychu, zábavy aj kvalitných hydromasáží s liečebnými a relaxačnými účinkami, ktoré Vám poskytne úplne každá vírivka značky Royal Spa.

Virivka_Royal_Spa_Bonaire_Nahled

Bonaire

Pre 3 osoby / 35 trysiek

Virivka_Royal_Spa_Aruba_Nahled

Aruba

Pre 5 osôb / 27 trysiek

Virivka_Royal_Spa_Raiatea_Nahled

Raiatea

Pre 5 osôb / 44 trysiek

Virivka_Royal_Spa_Nikobary_Nahled

Nikobary

Pre 5 osôb / 51 trysiek

Virivka_Royal_Spa_Bali_Premium

Bali

Pre 5 osôb / 27 trysiek

Virivka_Royal_Spa_Hawai_Premium

Hawai

Pre 6 osôb / 51 trysiek

Objavte naše ďalšie produkty