Vírivky Marquis Spas Vector21

Nudí Vás všednosť, milujete inovácie, hľadáte možnosti, ako sa odlišovať a túžite vyskúšať niečo úplne jedinečného? Potom pre Vás máme túto svetovú novinku – inovatívne vírivky, ktoré patria medzi tie najlepšie v súčasnosti.

Vírivky MARQUIS - vírivky, ktoré významne zlepšujú zdravie

Vírivky sú ideálnym miestom, kde sa dá dokonale relaxovať. A nielen to. Tie skutočne kvalitné vírivky totiž zároveň napomáhajú nášmu zdraviu. Viete ako?

10 najčastejších otázok pred nákupom vírivky

Nákup vírivky nie je jednoduchou záležitosťou, najmä pre laikov. Preto sme pre Vás dali dohromady zoznam najčastejších otázok aj s odpoveďami, ktorý vám uľahčí rozhodovanie.

Škola víriviek - návod, ako si vybrať tú najlepšiu

Viac ako tisíc rokov je známy mimoriadne priaznivý účinok kombinácie teplej vody a masáže. Vírivky dokážu zbaviť napätia a priniesť úľavu telu, duši i mysli. Ako si vybrať to najlepšie?

Kompletný sprievodca svetom víriviek

Nie ste si istí, podľa akých kritérií vírivku vyberať? Čo je najdôležitejšie a aké parametre je nutné zvážiť? Nestraťte sa vo svete víriviek a kúpte si naozaj tú najlepšiu!

Aké sú najlepšie vonkajšie vírivky?

Viete, prečo si ľudia z celého svete tak radi kupujú tie najlepšie vonkajšie vírivky Spa Marquis? Aj toto sú ich dôvody …

7 dôležitých rád, ako kúpiť vírivku

V tomto článku Vám predstavíme 7 najdôležitejších vecí, ktoré by ste mali vedieť skôr, než si kúpite vírivku, aby Vaše investície neboli peniaze vyhodené von oknom!

Vyberte si vhodný model pre Vás

Nové americkej vírivky od Marquis spôsobili v obore doslova revolúciu. Žiadne iné vírivky sa im nevyrovnajú. Nemajú konkurenciu nielen vo svojej triede, ale dokonca ani medzi inými prémiovými značkami.

Staňte sa majiteľom mimoriadne kvalitnej a nadčasovej vírivky, ktorú Vám bude každý závidieť.

Virivka_Marquis_Spas_Vector_V94L_Nahled

V94L

Pre 7 osôb / 44 trysiek

Virivka_Marquis_Spas_Vector_V94_Nahled

V94

Pre 7 osôb / 41 trysiek

Virivka_Marquis_Spas_Vector_V84L_Nahled

V84L

Pre 5 osôb / 36 trysiek

Virivka_Marquis_Spas_Vector_V84_Nahled

V84

Pre 6 osôb / 37 trysiek

Virivka_Marquis_Spas_Vector_V77L_Nahled

V77L

Pre 5 osôb / 27 trysiek

Virivka_Marquis_Spas_Vector_V65L_Nahled

V65L

Pre 3 osoby / 22 trysiek

Vírivky Vector21 poskytujú úplne jedinečnú, nenapodobiteľnú a vysoko výkonnú hydromasáž. Pýšia sa tiež inovatívnym, všestranným a predovšetkým individualizovaným ovládaním. Na každom jednotlivom mieste týchto víriviek si môžete presne podľa svojich potrieb nastaviť parametre svojej relaxačnej alebo liečebnej terapeutickej masáže.

Špeciálne vyvinuté schéma zaisťuje laminárne prúdenie vody, ktoré eliminuje priečne prúdy či tvorbu vírov. Tým je zaistený maximálny prietok vody cez trysky, vďaka ktorému si potom môžete vychutnať úžasné a mimoriadne účinky vodoliečby inovatívnych víriviek Vector21.

Priame a cirkulačné trysky sú navzájom úplne zameniteľné. Vďaka tomu si vo svojej vírivke VECTOR21 môžete vytvoriť úplne jedinečné terapeutické miesto, ktoré bude plne vyhovovať a uspokojovať všetky Vaše potreby. Rýchlosť prietoku aj intenzitu masáže regulujete Vy sami priamo z pohodlia svojho miesta. Tlak aj prietok vody tryskami sú regulovateľné od 0 do 100%, a to pre každé jednotlivé miesto zvlášť.

virivky_maruqis_spas_vector_jetpods

Trysky JET Pods

Stelesnenie všestrannosti! Špeciálne trysky JET Pods poskytnú rôznym častiam Vášho tela úplne jedinečnú a neprekonateľnú masáž.

Systém V-O-L-T™

Lepšia prietoková terapia! Systém V-O-L-T ™ so svojou vysoko účinnou systémovou architektúrou poskytuje až o 40% väčší prietok vody v tryskách.

virivky_marquis_spas_vector_volt3
virivky_marquis_spas_vector_v3_ovladani

Ventily V3™

Ovládanie máte plne vo svojej moci! Exkluzívne patentované ventily V3 ™ firmy Marquis Vám umožňujú smerovať tlak vody presne tam, kam potrebujete.

Trysky WhiteWater-4™

Kolosálny prietok vody! Inovatívne trysky firmy Marquis Whitewater-4 ™ Vás ohromia vysokým prietokom, vďaka ktorému si užijete hydromasáž naozaj na maximum.

Virivka_Marquis_Spas_Vector_water4_tryska

Objavte naše ďalšie produkty