Vírivky Marquis Spas Signature

Milujete luxus, dokonalosť, komfort a tie najlepšie relaxačné, terapeutické a liečebné hydromasáže, aké si dokážete od vírivky predstaviť? V tom prípade sú tieto vírivky navrhnuté a vyrobené presne pre Vás!

Aké sú najlepšie vonkajšie vírivky?

Viete, prečo si ľudia z celého svete tak radi kupujú tie najlepšie vonkajšie vírivky Spa Marquis? Aj toto sú ich dôvody …

Kompletný sprievodca svetom víriviek

Nie ste si istí, podľa akých kritérií vírivku vyberať? Čo je najdôležitejšie a aké parametre je nutné zvážiť? Nestraťte sa vo svete víriviek a kúpte si naozaj tú najlepšiu!

Vírivky MARQUIS - vírivky, ktoré významne zlepšujú zdravie

Vírivky sú ideálnym miestom, kde sa dá dokonale relaxovať. A nielen to. Tie skutočne kvalitné vírivky totiž zároveň napomáhajú nášmu zdraviu. Viete ako?

Škola víriviek - návod, ako si vybrať tú najlepšiu

Viac ako tisíc rokov je známy mimoriadne priaznivý účinok kombinácie teplej vody a masáže. Vírivky dokážu zbaviť napätia a priniesť úľavu telu, duši i mysli. Ako si vybrať to najlepšie?

10 najčastejších otázok pred nákupom vírivky

Nákup vírivky nie je jednoduchou záležitosťou, najmä pre laikov. Preto sme pre Vás dali dohromady zoznam najčastejších otázok aj s odpoveďami, ktorý vám uľahčí rozhodovanie.

7 dôležitých rád, ako kúpiť vírivku

V tomto článku Vám predstavíme 7 najdôležitejších vecí, ktoré by ste mali vedieť skôr, než si kúpite vírivku, aby Vaše investície neboli peniaze vyhodené von oknom!

Vyberte si vhodný model pre Vás

Do najmenšieho detailu prepracovaný dizajn bol navrhnutý so zameraním predovšetkým na Vaše pohodlie. Vďaka tomu si budete môcť na maximum vychutnať mimoriadne vysoký výkon a blahodarnú relaxačné či liečebnú hydromasáž.

Vyskúšajte tieto jedinečné vírivky aj Vy!

Virivka_Marquis_Show

The Show™

Pre 5 osôb / 82 trysiek

Virivka_Marquis_Spas_Epic

The Epic™

Pre 5 osôb / 65 trysiek

Virivka_Marquis_Spas_Euphoria

The Euphoria™

Pre 7 osôb / 58 trysiek

Virivka_Marquis_Spas_Reward

The Reward ™

Pre 6 osôb / 58 trysiek

Virivka_Marquis_Spas_Wish

The Wish

Pre 5 osôb / 50 trysiek

Virivka_Marquis_Spas_Resort

The Resort

Pre 5 osôb / 60 trysiek

Virivka_Marquis_Spas_Spirit

The Spirit

Pre 3 osoby / 32 trysiek

Virivka_Marquis_Spas_Promise

The Promise

Pre 6 osôb / 46/48 trysiek

Virivka_MARQUIS_Signature_Rendezvous

The Rendezvous

Pre 2 osoby / 14 trysiek

Všetky vírivky Signature sú navrhnuté tak, aby Vám poskytli len tie najlepšie zážitky a zároveň sa jednoducho obsluhovali aj udržiavali. To všetko pri zachovaní najvyššej možnej kvality spracovania a tiež bezpečnosti používania.

Vaša vlastná vírivka Signature Vám dokáže poskytnúť cielený terapeutický a relaxačný hydromasážny systém, ktorý patrí k tým vôbec najlepším v súčasnosti. Nechajte sa rozmaznávať a hýčkať – zaslúžite si to.

Kvalita hydromasáží, ktoré vírivky Signature poskytujú, je v súčasnej dobe neprekonateľná. A to hovoríme z našich dlhoročných skúseností.

virivky_marquis_spas_signature_hk_trysky

Trysky HK™

Stelesnenie výkonu! Trysky s patentovanou a inovatívnou konštrukciou, vďaka ktorým si môžete na každom masážnom sedadle vychutnať úplne jedinečnú hydromasáž.

Trysky gejzír

Dokonalá masáž nôh a chodidiel! Trysky s výrazným červeným rámovaním umiestnené pri podlahe doprajú Vašim nohám presne takú masáž, akú si zaslúžia.

Virivky_Marquis_Spas_Signature_trysky_gejzir
virivky_marquis_spas_signature_hot_zones

Zónová terapia H.O.T. Zone™

Nasmerujte prietok vody tam, kam potrebujete! Špeciálne otvorené trysky a ventily umožňujú smerovať a regulovať prietok vody a užiť si tak báječnú masáž presne tých častí tela, ktoré ju vyžadujú najviac.

Ventily 3-2-1 Zone Control™  (Tri-zone)

Viac možností, väčšia flexibilita! Špeciálne ventily vyvinuté firmou Marquis umožňujú každému užívateľovi vírivky nastaviť si hydromasáž presne podľa seba.

virivky_marquis_spas_signature_3_2_1_zone_control

Objavte naše ďalšie produkty