Vírivky Marquis Celebrity Elite

Neradi vyhadzujete peniaze von oknom a chcete investovať iba do naozajstnej kvality? Tieto americké vírivky s dokonalým dizajnom sú pre Vás tým najlepším riešením. Užívajte si radosti, ktorú Vám poskytnú.

7 dôležitých rád, ako kúpiť vírivku

V tomto článku Vám predstavíme 7 najdôležitejších vecí, ktoré by ste mali vedieť skôr, než si kúpite vírivku, aby Vaše investície neboli peniaze vyhodené von oknom!

Aké sú najlepšie vonkajšie vírivky?

Viete, prečo si ľudia z celého svete tak radi kupujú tie najlepšie vonkajšie vírivky Spa Marquis? Aj toto sú ich dôvody …

Škola víriviek - návod, ako si vybrať tú najlepšiu

Viac ako tisíc rokov je známy mimoriadne priaznivý účinok kombinácie teplej vody a masáže. Vírivky dokážu zbaviť napätia a priniesť úľavu telu, duši i mysli. Ako si vybrať to najlepšie?

Vírivky MARQUIS - vírivky, ktoré významne zlepšujú zdravie

Vírivky sú ideálnym miestom, kde sa dá dokonale relaxovať. A nielen to. Tie skutočne kvalitné vírivky totiž zároveň napomáhajú nášmu zdraviu. Viete ako?

Kompletný sprievodca svetom víriviek

Nie ste si istí, podľa akých kritérií vírivku vyberať? Čo je najdôležitejšie a aké parametre je nutné zvážiť? Nestraťte sa vo svete víriviek a kúpte si naozaj tú najlepšiu!

10 najčastejších otázok pred nákupom vírivky

Nákup vírivky nie je jednoduchou záležitosťou, najmä pre laikov. Preto sme pre Vás dali dohromady zoznam najčastejších otázok aj s odpoveďami, ktorý vám uľahčí rozhodovanie.

Vyberte si vhodný model pre Vás

Túžite po tom, aby bola Vaša nová vírivka bezpečná, ľahko ovládateľná, nenáročná na údržbu, slúžila Vám čo najdlhšie a mala ideálny pomer kvality a ceny? S týmito vírivkami na Vás čakajú nielen zábava, ale aj kvalitné liečebné a relaxačné hydromasáže a veľa ďalších výhod.

virivka_Marquis_spas_celebrity_elite_woodstock

The Woodstock Elite

Pre 7 osôb / 51 trysiek

virivka_Marquis_spas_celebrity_elite_vegas

The Vegas Elite

Pre 6 osôb / 41 trysiek

virivka_Marquis_spas_celebrity_elite_hollywood

The Hollywood Elite

Pre 6 osôb / 41 trysiek

virivka_Marquis_spas_celebrity_elite_brodway

The Broadway Elite

Pre 5 osôb / 30 trysiek

virivka_Marquis_spas_celebrity_elite_nashville

The Nashville Elite

Pre 3 osoby / 22 trysiek

virivka_Marquis_spas_celebrity_elite_monaco

The Monaco Elite

Pre 5 osôb / 23 trysiek

Vírivky Celebrity Elite sú jednoduché, úsporné a bezpečné. Nenáročná údržba a vysoká kvalita poskytnutých masážou sú u nich samozrejmosťou.

Perfektná konštrukcia, patentované HK ™ trysky a dômyselný High Flow Therapy systém robí z víriviek Celebrity Elite jedinečný priestor pre zábavu aj relaxáciu.

Vírivky Celebrity Elite sa vyznačujú tiež vysokou kvalitou materiálov použitých na opierky hlavy, tepelnú izoláciu a termokryt. A filtračný systém SmartClean sa postará, aby ste sa Vy o nič nemuseli starať a mohli si každý deň užívať zaslúžený luxus a komfort.

virivky_marquis_spas_signature_hk_trysky

Trysky HK™

Stelesnenie výkonu! Trysky s patentovanou a inovatívnou konštrukciou, vďaka ktorým si môžete na každom masážnom sedadle vychutnať úplne jedinečnú hydromasáž.

Systém High Flow Therapy

Hĺbková masáž ohľaduplná k pokožke! High Flow Therapy je systém navrhnutý tak, aby poskytol vysoko účinnú a rovnomernú masáž, ktorá nijako nedráždi pokožku.

virivky_marquis_spas_celebrity_high_flow_therapy
virivky_marquis_spas_celebrity_constant_clean

Systém ConstantClean™

Dokonale čistá a zdravá voda! Vďaka systému ConstantClean ™ pre Vás bude úprava vody vo vírivke jednoduchá, rýchla a bezproblémová.

Objavte naše ďalšie produkty