Ako na úpravu vody v nafukovacej vírivke

Úprava vody v nafukovacej vírivke je o niečo viac zložitá ako úprava vody v rotačne tvarovanej polyetylénovej alebo akrylovej vírivke. Prezradíme vám preto, ako sa o vodu v nafukovacej vírivke starať, aby bola vždy čistá a pripravená na kúpanie.

Prečo je úprava vody v nafukovacej vírivke náročná

Náročnosť starostlivosti o vodu v nafukovacej vírivke súvisí s viacerými faktormi. Sú to jej konštrukcia, materiál, z ktorého je vyrobená, filtračný systém aj spôsob jej využívania. Ak zvolíte bežný spôsob starostlivosti, pravdepodobne budete mať problém udržať vodu čistú čo i len na dva týždne.

Voda bude zakalená, steny vírivky aj termokrytu sa pokryjú slizom a pri kúpaní vás bude sprevádzať nepríjemný zápach.

Vyliať vodu, vyčistiť vírivku a napustiť novú vodu je nielen priveľmi nákladné. Po týždni či dvoch sa opäť stretnete s rovnakým problémom.

Majitelia nafukovacích víriviek sa na nás preto často obracajú s prosbou o pomoc. Keď si vírivku kupovali, predajca im neporadil, ako by sa o ňu mali starať. V niektorých prípadoch im predajca odporučil aspoň nákup základných prostriedkov na starostlivosť o vodu na báze chlóru alebo aj bezchlórovú úpravu vody. Aj pri ich používaní sa však problémy s vodou vyskytli.

Počas našej praxe sme vyskúšali všetky prostriedky pre úpravu vody vo vírivke, ktoré na trhu nájdete.

našom showroome sa musíme starať o niekoľko víriviek. Aby si ich mohli záujemcovia vyskúšať, potrebujeme v nich udržiavať stále čistú vodu. Práve to nám umožňuje skúšať mnoho prípravkov na úpravu vody.

 

Vyskúšajte prípravky SpaBalancer

Naše skúsenosti hovoria, že najlepšie výsledky dosiahnete, ak použijete bezchlórovú chémiu na úpravu vodu vo vírivkách, bazénoch a swim spa. Najviac nás oslovili produkty SpaBalancer, ktoré poskytujú komplexnú starostlivosť o vodu. Môžu vám zaručiť vynikajúci účinok a tiež jednoduchosť použitia. Ak by ste sa chceli dozvedieť, ako ich používať, navštívte nás a všetko vám radi ukážeme. Voda vo vašej nafukovacej vírivke tak bude konečne čistá a vhodná na kúpanie.

Voda vo vírivke obsahuje mnoho drobných mikroorganizmov, ktoré ľudské oko nedokáže postrehnúť.

Vďaka vyššej teplote vody sa navyše veľmi rýchlo množia. Produkty SpaBalancer ponúkajú 4 – 5 x silnejší dezinfekčný účinok ako iné prostriedky na úpravu vody vo vírivkách. Okrem toho zabraňujú ich ukladaniu a vzniku biofilmu plného baktérií v potrubí. Prípravky SpaBalancer vám pomôžu udržať vodu priezračnú a celkom bez zápachu. Nebudete už mať ani problém so slizom na stenách nafukovacej vírivky.

Ak potrebujete, stiahnite si manuál na prostriedky SpaBalancer. Ak sa potrebujete poradiť, pokojne sa na nás obráťte na niektorom z našich kontaktov.

KONTAKTUJTE NÁS:
0907 559 466
info@welldo.sk

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Ako dosiahnuť, aby bola voda vo vírivke čistá a zdravá?: Čistenie vírivky, a to všetkých jej častí, je veľmi dôležité. Pokiaľ chcete mať istotu, že bude voda vo Vašej vírivke krásne čistá a maximálne zdravá, čistite ju pred každým novým napustením.

10 otázok, ktoré sa nás pýtate pri nákupe vírivky najčastejšie: Rozumieme tomu, že nákup vírivky nie je jednoduchou záležitosťou, najmä pre laikov. Preto sme pre Vás dali dohromady zoznam najčastejších otázok aj s odpoveďami, ktorý Vám Vaše rozhodovanie pri výbere vírivky uľahčí.

Kvalita, veľkosť, umiestnenie a údržba víriviek: Vírivky majú viac ako tisícročnú tradíciu – a nie je sa čomu diviť. Ich prospešný účinok na naše zdravie bol niekoľkokrát doložený, nehovoriac o úžasnom uvoľnení, ktoré prináša telu aj mysli.

Vitajte vo svete víriviek — komplexný sprievodca pri výbere: Nie ste si istí, podľa akých kritérií vírivku vybrať? Čo je najdôležitejšie a aké parametry je u tak veľkej investície potrebné zvážiť? Nestraťte sa vo svete víriviek a zaobstarajte si skutočne tú najlepšiu!

Domáci wellness jednoducho a rýchlo: Výber vhodnej vírivky či sauny dokáže pekne zamotať hlavu. My sme tu ale pre Vás, aby sme Vás týmto mnohokrát náročným procesom previedli – ľahko a bez obáv.

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.