Vírivky Marquis Spas – jedinečné technológie

Virivky_Marquis_Spas_Signature_Technologie

Modelová rada Signature

Patríte medzi milovníkov luxusu, pohodlia, dokonalosti a tých nalepších relaxačných a liečebných hydromasáží, aké si len od vírivky môžete priať? Potom sú tieto luxusné vírivky navrhované a vyrábané práve pre Vás, toto sú vírivky, z ktorých nikdy nebudete chcieť odísť.

Trysky HK™

Stelesnenie výkonu! Trysky s patentovanou a inovatívnou konštrukciou, vďaka ktorej si môžete na každom masážnom sedadle vychutnať úplne jedinečnú hydromasáž.

Väčšina víriviek modelového radu Signature * disponuje hneď niekoľkými HK ™ tryskami v rôznych veľkostiach a v rôznych prevedeniach. Trysky sú umiestnené na viacerých miestach vo vírivke, sú rotačné, smerové a multiportové a poskytujú kompletné masáž celého tela. Je navyše možné je regulovať a hydromasáž si plne prispôsobiť svojim potrebám. Vyskúšajte tento jedinečný terapeutický systém a zažite bezkonkurenčný pocit spokojnosti.

Trysky gejzír

Dokonalá masáž nôh a chodidiel! Trysky s výrazným červeným rámovaním umiestnené pri podlahe doprajú Vašim nohám presne takú masáž, akú si zaslúžia.

Doprajte si úžasne silnú masáž chodidiel a nôh vďaka gejzírovým tryskám. Vysoký prietok vody vytvára úplne unikátny dramatický whirlpool efekt. Spoločne so špeciálnou štrkovou úpravou dna Oregon River Rock * sú tak ideálne pre masáž unavených nôh a chodidiel. Odmeňte seba i svoje chodidlá a doprajte si relaxáciu po náročnom dni. Budete sa cítiť ako znovuzrodení!

Zónová terapia H.O.T. Zone™

Nasmerujte prietok vody tam, kam potrebujete! Špeciálne otvorené trysky a ventily umožňujú smerovať a regulovať prietok vody a užiť si tak báječnú masáž presne tých častí tela, ktoré ju vyžadujú najviac.

Vo vybraných vírivkách modelového radu Signature * sa môžete tešiť na úplne jedinečnú cielenú masáž. Jednotlivé zóny s výraznými červenými maskami možno využiť pre masáž oblasti šije, ramien, bedier či chodidiel. Zónová terapia H.O.T. Zone ™ Vám pomôže zacieliť hydromasáž presne na tú oblasť, kde je najviac potrebná. Ramenná zóna sa skladá z oblúka trysiek vedúcich od jedného ramena k druhému. Trysky v zóne pre bedrovú masáž pokrývajú väčšiu oblasť zahŕňajúcu dolnú časť chrbtice a boky. Chodidlová masáž pomáha pri zvýšenej únave či bolesti chodidiel. Zóna pre masáž oblasti šije je vybavená regulovateľnými ventilmi, vďaka ktorým si môžete silu masáže prispôsobiť presne podľa seba. * Zónová terapia H.O.T. Zone ™ zahŕňa HK aj gejzírové trysky. Je preto k dispozícii u všetkých modelov okrem modelu Rendezvous a modelu Promise (vo verzii s jedným čerpadlom).

Ventily 3-2-1 Zone Control™ (Tri-zone)

Viac možností, väčšia flexibilita! Špeciálne ventily vyvinuté firmou Marquis umožňujú každému užívateľovi vírivky nastaviť si hydromasáž presne podľa seba.

3-2-1 Zone Control™ ventily umožňujú smerovať tlak vody tromi rôznymi spôsobmi: smerom k jednotlivým skupinám sedadiel, smerom k H.O.T. zónam a alebo smerom k skupine sedadiel aj H.O.T. zónam zároveň. Vďaka týmto špeciálnym ventilom si každý užívateľ môže vychutnať svoju jedinečnú a perfektne vyváženú hydromasáž, a to aj v plne obsadenej vírivke.

Virivky_Marquis_Spas_Vector_technologie

Modelová rada Vector21

Aj vy máte radi novinky, inovácie, vyhýbate sa všednosti a hľadáte spôsoby ako sa odlíšiť od zaužívaných vecí? Potom svetová novinka, inovatívne vírivky Vector21, sú bezpochyby tými najlepšími vírivkami práve pre Vás.

Vírivka od MARQUIS, novéj americké vírivky Vector21 spôsobili doslova revolúciu vo vírivkách. Vo svojej triede, ale ani medzi inými prémiovými značkami, nemajú vo svete momentálne žiadnu konkurenciu.

Trysky JET Pods

Stelesnenie všestrannosti! Špeciálne trysky JET Pods poskytnú rôznym častiam Vášho tela úplne jedinečnú a neprekonateľnú masáž.

JET Pody sú navrhnuté tak, aby boli schopné skrotiť vysoký tlak vody V-O-L-T systému. Každý typ JET Podu navyše poskytuje úplne jedinečnú masáž, takže Vás na každom sedadle či lehátku čaká úplne iný zážitok. Kužeľovité (Conal) JET Pody poskytujú relaxáciu a uvoľnenie, priame (Directional) JET Pody sú určené pre hĺbkovú a cielenú masáž a cirkulačné (Orbital) JET Pody sa dynamicky otáčajú a pokožku na tele príjemne hladia a doslova miesia. JET Pody sú medzi sebou navyše zameniteľné, takže si vo vírivke môžete vytvoriť úplne unikátnu a svoju vlastnú masážnu zostavu. Môžete si tak vďaka špecializovaným tryskám JET Pods užiť masáž pre uvoľnenie hlbokých tkanív, shiatsu masáž, švédsku masáž, reflexnú masáž chodidiel a mnoho ďalších.

Systém V-O-L-T™

Lepšia prietoková terapia! Systém V-O-L-T ™ so svojou vysoko účinnou systémovou architektúrou poskytuje až o 40% väčší prietok vody v tryskách.

Systém V-O-L-T má všetky hydromasážne rozvody zostavené tak, aby nedochádzalo k zníženiu prietoku. Vďaka tomu je tento systém veľmi tichý, výkonný a energeticky účinný. Vďaka väčšiemu prietoku vody v tryskách je hydromasáž vo vírivke výrazne účinnejšia. Nemusíte sa báť, že by Vás vysoký tlak vody bolel – Vaša pokožka sa bude naopak chvieť blahom. Intenzitu masáže si môžete navyše nastaviť presne podľa svojich potrieb, a to reguláciou rýchlosti prietoku vody pomocou patentovaných ventilov V3. Ovládanie je pre každé masážne miesto vo vírivke zvlášť, čo zaisťuje väčší komfort všetkým užívateľom vírivky.

Ventily V3™

Ovládanie máte plne vo svojej moci! Exkluzívne patentované ventily V3 ™ firmy Marquis Vám umožňujú smerovať tlak vody presne tam, kam potrebujete.

Vďaka ventilom V3 si svoju hydromasáž môžete užiť úplne na maximum. Tlak vody je možné regulovať v rozsahu od 0 do 100% pre jedno konkrétne masážne miesto. Vďaka tomu si intenzitu masáže upravíte presne podľa svojich potrieb, aby ste si ju naozaj vychutnali. Prúd vody môžete nasmerovať len do jednej masážnej pozície, alebo ho rozdeliť do viacerých pozícií. Každé sedadlo a ležadlo má svoje vlastné ventily V3, každý užívateľ teda ovláda iba svoju hydromasáž, bez toho aby došlo k zníženiu jej účinnosti na iných pozíciách.

Trysky Whitewater-4™

Kolosálny prietok vody! Inovatívne trysky firmy Marquis Whitewater-4 ™ Vás ohromia vysokým prietokom, vďaka ktorému si užijete hydromasáž naozaj na maximum.

Trysky Whitewater-4 spoznáte už na prvý pohľad podľa jasne červeného tela. Sú umiestnené pri podlahe, aby vám poskytli čo najefektívnejšiu masáž nôh a chodidiel. Ich účinok tam ale rozhodne nekončí, dajú sa totiž nasmerovať aj na prednú časť tela. Obrovské trysky Whitewater-4 chrlia vodu ako búrlivá sopka. Pôvodne boli vyvinuté pre swim spa, v ktorých slúžili ako trysky protiprúdu. Užite si liečivé, terapeutické účinky hydromasáže, akú Vám poskytnú tieto úžasné trysky Whitewater-4.