Rohové infrasauny

Pokiaľ máte nevyužité miesto v rohu miestnosti alebo ste limitovaní malým priestorom, rohová infrasauna je ideálnym riešením. A to sa netýka len vnútorných priestorov. Infrasauna rohová môže byť bez problémov umiestnená aj do vonkajších priestorov, a tým využijete doteraz prázdny roh záhrady či terasy. Infrasauna sa tak stane praktickým zariadením, ale napríklad aj designovou dominantou vašej domácnosti.

Infrasauny, infražiariče - liečia alebo škodia?

Ako je to v skutočnosti s infrasaunami? Detoxikujú, omladzujú a sú naozaj lepšie ako tradičné fínske sauny? Máme pre vás overené fakty a odpovede priamo od lekárov.

10 dôvodov, prečo sú kvalitné infrasauny Clearlight stále NAJ

Infrasauny Clearlight patria už 20 rokov na prvé priečky v saunovom odbore. Tí, ktorí ju vlastnia, sú majiteľmi nielen kvalitnej infrasauny, ale zároveň tej najviac účinnej infrasauny na trhu.

Poznáte negatívne účinky infrasauny?

Odhaľte s nami negatívne účinky neoverených infrasáun! Pozrite sa, ako vám môžu nekvalitné infrasauny ublížiť a prečítajte si, ako môžete zdravie svoje aj svojich blízkych ochrániť.

Aké zvoliť infražiariče? Keramické, karbónové, úplne iné?

Infražiariče sú vôbec najdôležitejším prvkom v infrasaune. Všetko ostatné, je na liečebné a detoxikačné účely menej podstatné. Viete aké infražiariče má mať najlepšia infrasauna?

Pomôžeme vám s výberom kvalitnej domácej infrasauny

Prečo sú práve kvalitné domáce infrasauny Clearlight jednoznačne tými najlepšími infrasaunami? Dokazujú to nielen rôzni lekári a wellness kliniky.

Vyberte si z našej ponuky rohových infrasáun

Rohová infrasauna je maximálne efektívna, ale tiež spĺňa nároky na estetickosť. Na trhu nájdete rôzne modely, ktoré sa líšia v mnohých ohľadoch, či už zvolenou konštrukciou a materiálom, veľkosťou, ale aj designom. Jedno majú ale všetky kvalitné infrasauny spoločné. Vždy sa jedná o jedinečne navrhnuté zariadenia od spoľahlivých výrobcov.

rohová infrasauna

Clearlight Essential 4

Rohová infrasauna pre 4 osoby

155 x 71 x 194cm

rohová infrasauna

Clearlight Premier 4

Rohová infrasauna pre 4 osoby

155 x 71 x 193cm

rohová infrasauna

Clearlight Sanctuary Corner

Rohová infrasauna pre 4 osoby

180 x 94 x 196cm

rohová infrasauna

SaunaMed Luxury 6

Rohová infrasauna pre 4-6 osôb

212 x 148 x 190cm

rohová infrasauna

SaunaMed Classic 6

Rohová infrasauna pre 4-6 osôb

212 x 148 x 190cm

rohová infrasauna

Sanotechnik Deluxe

Rohová infrasauna pre 4 osoby

150 x 150 x 200cm

Zdravie a odpočinok na prvom mieste

Infrasauny sú skvelou voľbou, pokiaľ riešite, ako podporiť svoje zdravie bez toho, aby ste museli brať doplnky stravy alebo športovať. Účinky rohovej infrasauny pôsobia blahodárne na telo aj myseľ. Vyžarované teplo vo vnútri kabíny prehrieva celé telo, čím napríklad podporuje imunitný systém, uvoľňuje kŕče a napätie vo svaloch, podporuje chudnutie, ale má množstvo ďalších benefitov a pozitívny vplyv na celkový organizmus. Ak túžite po odpočinku alebo chcete uvoľniť vzniknutý stres a napätie, aj toto je zaručená cesta, ako to docieliť.

Súkromné wellness podľa vašich predstáv

Navyše vám odpadá starosť návštevy verejných wellness centier. Nemusíte sa hanbiť pred cudzími ľuďmi. Doma si vytvoríte súkromné wellness podľa svojich predstáv a možností, ktoré si môžete dopriať pravidelne, napríklad aj každý deň. Ak viete, že by ste takéto wellness chceli časom rozšíriť, kúpte si aj celoročnú vonkajšiu vírivku alebo Swim spa a doprajte si len to najlepšie.

Kvalita rohových infrasáun aj na slovenskom trhu

Keď budete vyberať rohovú infrasaunu, zamerajte sa iba na tie najkvalitnejšie zariadenia na trhu. Kvalitu spoznáte napríklad podľa overených výrobcov, ale aj podľa recenzií od spokojných užívateľov. My osobne vám odporúčame britskú značku SaunaMed alebo americkú Clearlight. Jedná sa síce o zahraničné rohové infrasauny, ale aj také zaobstaráte na slovenskom trhu. Jedná sa o špičkových výrobcov, ktorí patria medzi stabilné a overené značky.

Dožitovná záruka na infrasauny

U nás si nekupujete len infračervenú saunu, ale aj doživotnú starostlivosť a servis.

Nekompromisnú doživotnú záruku na elektroniku aj kabínu určite oceníte, pokiaľ to myslíte so saunovaním vážne a jej liečivé účinky budete využívať niekoľkokrát týždenne.

dozivotna zaruka infrasauny

Lekári a odborníci odporúčajú

Pozitívne účinky kvalitnej infrasauny boli po mnoho rokov skúmané po celom svete. Tu je uvedený zoznam klinických štúdií a článkov.

Dr. Daniel Amen

Deepak Chopra

Dr. Brian Clement

Príďte si vyskúšať rôzne technológie infražiaričov a vybrať vhodnú infrasaunu

U nás si môžete v absolútnom súkromí a nezáväzne vyskúšať naraz na jednom mieste niekoľko infrasáun rôznych značiek aj infražiaričov, ktoré môžete následne navzájom z rôznych hľadísk porovnávať.

Pokiaľ vám naozaj záleží na tom, v akej infrakabíne budete tráviť desiatky hodín ročne, doprajte si čas na návštevu v našom testovacom centre infrasáun a pridajte sa k ďalším ľuďom, ktorým sa zmenil názor na infrasauny.

Máte záujem o iný typ infrasauny?

Infrasauny pre 1 osobu

Infrasauny pre 2 osoby

Infrasauny pre 3 osoby

Infrasauny pre 4 osoby

Vonkajšie infrasauny

Všetky infrasauny

Objavte naše ďalšie produkty

Úprava vody