Infrasauny pre 3 osoby

Infrasauny pre 3 osoby dosahujú rozmery viac ako 150 cm na šírku a sú preto stelesnením komfortu. V 3-miestnej verzii infrasauny si pohodlne vyložíte nohy, opriete sa o bočnú stenu a relaxujete. Takto si tých 50 minút v infrasaune jednoducho zamilujete. Priestor, rýchlosť nahriatia, komfort pri utieraní potu, možnosť ležať aj sedieť – to všetko robí z infrasáun pre 3 osoby najpraktickejšie infrasauny na trhu. Príďte to zažiť na vlastnej koži. U nás si môžete sauny rôznych veľkostí reálne vyskúšať a porovnať, aký rozmer je pre vás ten pravý.

Infrasauny, infražiariče - liečia alebo škodia?

Ako je to v skutočnosti s infrasaunami? Detoxikujú, omladzujú a sú naozaj lepšie ako tradičné fínske sauny? Máme pre vás overené fakty a odpovede priamo od lekárov.

10 dôvodov, prečo sú kvalitné infrasauny Clearlight stále NAJ

Infrasauny Clearlight patria už 20 rokov na prvé priečky v saunovom odbore. Tí, ktorí ju vlastnia, sú majiteľmi nielen kvalitnej infrasauny, ale zároveň tej najviac účinnej infrasauny na trhu.

Poznáte negatívne účinky infrasauny?

Odhaľte s nami negatívne účinky neoverených infrasáun! Pozrite sa, ako vám môžu nekvalitné infrasauny ublížiť a prečítajte si, ako môžete zdravie svoje aj svojich blízkych ochrániť.

Aké zvoliť infražiariče? Keramické, karbónové, úplne iné?

Infražiariče sú vôbec najdôležitejším prvkom v infrasaune. Všetko ostatné, je na liečebné a detoxikačné účely menej podstatné. Viete aké infražiariče má mať najlepšia infrasauna?

Pomôžeme vám s výberom kvalitnej domácej infrasauny

Prečo sú práve kvalitné domáce infrasauny Clearlight jednoznačne tými najlepšími infrasaunami? Dokazujú to nielen rôzni lekári a wellness kliniky.

Vyberte si z našej ponuky infrasáun pre 3 osoby

Kvalitné infrasauny by mali byť súčasťou každej domácnosti. Telo sa v infrasaune prehrieva do hĺbky pri nižších teplotách. Dochádza k intenzívnejšiemu prehriatiu, poteniu aj z hlbokého tuku a k 4x účinnejšej detoxikácii.

Pravidelné saunovanie v kvalitnej infrasaune vám zvýši zdravie a krásu. Príďte si vyskúšať príjemné teplo infrasauny na vlastnej koži.

infrasauny pro 3 osoby

Clearlight Essential 3

Infrasauna pre 3 osoby

155 x 112 x 194cm

infrasauny pro 3 osoby

Clearlight Premier 3

Infrasauna pre 3 osoby

155 x 112 x 193cm

infrasauny pro 3 osoby

Clearlight Sanctuary 3

Infrasauna pre 3 osoby

180 x 121 x 196cm

infrasauny pro 3 osoby

Royal Crown Luxury 3

Infrasauna pre 3 osoby

150 x 115 x 190cm

infrasauny pro 3 osoby

SaunaMed Luxury 3

Infrasauna pre 3 osoby

150 x 120 x 190cm

infrasauny pro 3 osoby

SaunaMed Classic 3

Infrasauna pre 3 osoby

150 x 120 x 190cm

Dožitovná záruka na infrasauny

U nás si nekupujete len infračervenú saunu, ale aj doživotnú starostlivosť a servis.

Nekompromisnú doživotnú záruku na elektroniku aj kabínu určite oceníte, pokiaľ to myslíte so saunovaním vážne a jej liečivé účinky budete využívať niekoľkokrát týždenne.

dozivotna zaruka infrasauny

Lekári a odborníci doporučujú

Pozitívne účinky kvalitnej infrasauny boli po mnoho rokov skúmané po celom svete. Tu je uvedený zoznam klinických štúdií a článkov.

Dr. Daniel Amen

Deepak Chopra

Dr. Brian Clement

Príďte si vyskúšať rôzne technológie infražiaričov a vybrať vhodnú infrasaunu

U nás si môžete v absolútnom súkromí a nezáväzne vyskúšať naraz na jednom mieste niekoľko infrasáun rôznych značiek aj infražiaričov, ktoré môžete následne navzájom z rôznych hľadísk porovnávať.

Pokiaľ vám naozaj záleží na tom, v akej infrakabíne budete tráviť desiatky hodín ročne, doprajte si čas na návštevu v našom testovacom centre infrasáun a pridajte sa k ďalším ľuďom, ktorým sa zmenil názor na infrasauny.

Máte záujem o iný typ infrasauny?

Infrasauny pre 1 osobu

Infrasauny pre 2 osoby

Infrasauny pre 4 osoby

Rohové infrasauny

Vonkajšie infrasauny

Všetky infrasauny

Objavte naše ďalšie produkty