Infrasauny pre 1 osobu

Infrasaunu budete najčastejšie využívať po jednom. Nielen preto sú infrasauny pre 1 osobu tak obľúbené. Získate na malom priestore ohromné množstvo zdravia a relaxácie. Kvalitných infrasáun pre 1 osobu nájdete v našej ponuke niekoľko. Raz zažiť je lepšie, ako 100× čítať alebo počuť. Preto neváhajte a príďte si k nám infrasauny reálne vyskúšať a zažiť ohromné rozdiely v technológiách. Máme pripravené 4 rôzne technológie/výrobcov na skúšanie.

Infrasauny, infražiariče - liečia alebo škodia?

Ako je to v skutočnosti s infrasaunami? Detoxikujú, omladzujú a sú naozaj lepšie ako tradičné fínske sauny? Máme pre vás overené fakty a odpovede priamo od lekárov.

10 dôvodov, prečo sú kvalitné infrasauny Clearlight stále NAJ

Infrasauny Clearlight patria už 20 rokov na prvé priečky v saunovom odbore. Tí, ktorí ju vlastnia, sú majiteľmi nielen kvalitnej infrasauny, ale zároveň tej najviac účinnej infrasauny na trhu.

Poznáte negatívne účinky infrasauny?

Odhaľte s nami negatívne účinky neoverených infrasáun! Pozrite sa, ako vám môžu nekvalitné infrasauny ublížiť a prečítajte si, ako môžete zdravie svoje aj svojich blízkych ochrániť.

Aké zvoliť infražiariče? Keramické, karbónové, úplne iné?

Infražiariče sú vôbec najdôležitejším prvkom v infrasaune. Všetko ostatné, je na liečebné a detoxikačné účely menej podstatné. Viete aké infražiariče má mať najlepšia infrasauna?

Pomôžeme vám s výberom kvalitnej domácej infrasauny

Prečo sú práve kvalitné domáce infrasauny Clearlight jednoznačne tými najlepšími infrasaunami? Dokazujú to nielen rôzni lekári a wellness kliniky.

Vyberte si z našej ponuky infrasáun pre 1 osobu

Kvalitné infrasauny by mali byť súčasťou každej domácnosti. Telo sa v infrasaune prehrieva do hĺbky pri nižších teplotách. Dochádza k intenzívnejšiemu prehriatiu, poteniu aj z hlbokého tuku a k 4x účinnejšej detoxikácii.

Pravidelné saunovanie v kvalitnej infrasaune vám zvýši zdravie a krásu. Príďte si vyskúšať príjemné teplo infrasauny na vlastnej koži.

Veľkou výhodou je, že tie malé infrasauny resp. najmenšie infrasauny, sa bez problémov zmestia aj do bytu a sú zahriate prakticky ihneď.

infrasauny pro 1 osobu

Clearlight Essential 1

Infrasauna pre 1 osobu

100 x 112 x 194cm

infrasauna pro jednoho

Clearlight Premier 1

Infrasauna pre 1 osobu

102 x 112 x 193cm

infrasauna pro 1 osobu

Clearlight Sanctuary 1

Infrasauna pre 1 osobu

112 x 121 x 196cm

infrasauna pro jednoho

Royal Crown Luxury 1

Infrasauna pre 1 osobu

95 x 95 x 190cm

malé infrasauny

SaunaMed Classic 1

Infrasauna pre 1 osobu

90 x 90 x 190cm

infrasauna pro jednoho

SaunaMed Luxury 1

Infrasauna pre 1 osobu

90 x 90 x 190cm

nejmenší infrasauna

Sanotechnik Ruby 1

Infrasauna pre 1 osobu

90 x 100 x 195cm

infrasauna pro jednoho

Sanotechnik Carbon 1

Infrasauna pre 1 osobu

100 x 130 x 195cm

infrasauna pro 1 osobu

Sanotechnik Relax 2

Infrasauna pre 1 osobu

100 x 110 x 200cm

Dožitovná záruka na infrasauny

U nás si nekupujete len infračervenú saunu, ale aj doživotnú starostlivosť a servis.

Nekompromisnú doživotnú záruku na elektroniku aj kabínu určite oceníte, pokiaľ to myslíte so saunovaním vážne a jej liečivé účinky budete využívať niekoľkokrát týždenne.

dozivotna zaruka infrasauny

Lekári a odborníci doporučujú

Pozitívne účinky kvalitnej infrasauny boli po mnoho rokov skúmané po celom svete. Tu je uvedený zoznam klinických štúdií a článkov.

Dr. Daniel Amen

Deepak Chopra

Dr. Brian Clement

Príďte si vyskúšať rôzne technológie infražiaričov a vybrať vhodnú infrasaunu pre jedného

U nás si môžete v absolútnom súkromí a nezáväzne vyskúšať naraz na jednom mieste niekoľko infrasáun rôznych značiek aj infražiaričov, ktoré môžete následne navzájom z rôznych hľadísk porovnávať.

Pokiaľ vám naozaj záleží na tom, v akej infrakabíne budete tráviť desiatky hodín ročne, doprajte si čas na návštevu v našom testovacom centre infrasáun a pridajte sa k ďalším ľuďom, ktorým sa zmenil názor na infrasauny.

Máte záujem o iný typ infrasauny?

Infrasauny pre 2 osoby

Infrasauny pre 3 osoby

Infrasauny pre 4 osoby

Rohové infrasauny

Vonkajšie infrasauny

Všetky infrasauny

Objavte naše ďalšie produkty

Úprava vody