Infrasauny Clearlight Outdoor

Vonkajšie infrasauny. Doprajte si liečivé teplo doma na terase či v záhrade.

10 dôvodov, prečo sú kvalitné infrasauny Clearlight stále NAJ

Infrasauny Clearlight patria už 20 rokov na prvé priečky v saunovom odbore. Tí, ktorí ju vlastnia, sú majitelia nielen kvalitnej infrasauny, ale zároveň tej najviac účinnej infrasauny na trhu.

Pomôžeme Vám s výberom kvalitnej domácej infrasauny

Prečo sú práve kvalitné domáce infrasauny Clearlight jednoznačne tými najlepšími infrasaunami? Dokazujú to nielen rôzni lekári ale aj wellness kliniky.

Poznáte negatívne účinky infrasauny?

Odhaľte s nami negatívne účinky neoverených infrasáun! Pozrieme sa, ako Vám môžu nekvalitné infrasauny ublížiť a prečítajte si, ako môžete zdravie seba a svojich blízkych ochrániť.

Infrasauny, infražiariče - liečia, alebo škodia?

Ako je to v skutočnosti s infrasaunami? Detoxikujú, omladzujú a sú skutočne lepšie ako tradičné fínske sauny? Máme pre Vás overené fakty a odpovede priamo od lekárov.

Aké infražiariče zvoliť? Keramické, karbónové, úplne iné?

Infražiariče sú vôbec najdôležitejším prvkom v infrasaune. Všetko ostatné, je pre liečebné a detoxikačné účely menej podstatné. Viete aké infražiariče má mať najlepšia infrasauna?

Vyberte si vhodný model

Neobyčajne precízne remeselné spracovanie s dôrazom na každý detail a revolučné patentované infražiariče True Wave II™!

Výrobca garantuje kvalitu infrasáun poskytnutím doživotnej záruky na celú saunu.

Infrasauna_Clearlight_Outdoor_2

Outdoor 2

2 osoby

144 x 131 x 196cm

Infrasauna_Clearlight_Outdoor

Outdoor 5

5 osob

210 x 131 x 196cm

Infrasauny Clearlight Outdoor s dlhým infračerveným žiaričom sú vyrobené z červeného kanadského cédru mimoriadnej kvality a s certifikátom ECO.

O kvalite spracovania infrasáun Clearlight, rovnako ako o novom rozmere pocitov zažívaných pri saunovaní, sa môžete presvedčiť na vlastnú kožu, pokiaľ si tieto inovatívne infrasauny k nám prídete nezáväzne vyskúšať.

Objavte naše ďalšie produkty

Vírivky

Úprava vody