Zažite dokonalý luxus v americkej vírivke

Vírivka nie je žiadna lacná záležitosť. Čo ale robiť v prípade, že máte na jej kúpu stanovený presný rozpočet a zároveň nechcete šetriť na kvalite a luxuse? Aj na tento problém sme pre vás pripravili riešenie — sú ním americké vírivky Celebrity Hot Tubs!

Názov tejto vírivky vás možno trochu mätie, no nemusíte sa obávať. Tieto kvalitné vírivky sa nevyrábajú len pre celebrity. Spoločnosť Marguis, ktorá ich vyrába a patrí k najpoprednejším výrobcom víriviek, by chcela týmto produktovým radom povedať, že celebritou môže byť ktokoľvek. Každý z nás si môže užívať relaxáciu a pohodlie s pocitom dokonalého luxusu vo vlastnej domácnosti.

Stačí, ak si kúpi jednu z najkvalitnejších víriviek, aké dnes na trhu dostať.

Vírivky Celebrity boli navrhnuté s cieľom poskytnúť najlepšiu terapiu a zároveň aj zábavu. Ich návrhári okrem toho mysleli na jednoduchosť ovládania a údržby. Získate tak energeticky efektívne zariadenie na relaxáciu — čo viac od vírivky môžete očakávať?

Chcete si trochu osladiť život? Potom je vírivka Celebrity tou najlepšou voľbou. Tieto vírivky znamenajú inak povedané relax a luxus, ktorý si môžete dovoliť. Hľadáte spôsob, ako si odpočinúť po náročnom dni? Chceli by ste tráviť príjemný čas s deťmi alebo priateľmi? Alebo by ste si radi užili romantiku vo dvojici? To všetko vám prinesie vírivka Celebrity.

Môžete si vybrať ktorýkoľvek z modelov tohto produktového radu, vírivka Celebrity sa iste stane obľúbenou súčasťou vášho domova.

Vírivka Celebrity obohatí váš život o radosť, relaxáciu a luxus, aké si zaslúžite. Nebudete musieť nikam chodiť — to všetko budete mať každý deň na dosah u vás doma. Tak ako mnohí iní užívatelia týchto víriviek, nielen celebrity. Vírivka celebrity vám bude spoľahlivo slúžiť a prinášať potešenie mnoho rokov pokojne aj každý deň.

 

Vírivky Celebrity — luxusný život na dosah ruky aj pre vás. Žite ako celebrita a doprajte si ho.

Vírivka Celebrity Elite

Vírivka Celebrity model Elite je vhodná do záhrady, na dvor, terasu a môžete ju umiestniť aj do interiéru. Tieto vírivky ponúkajú bohatšiu výbavu a ešte nápaditejší dizajn. To všetko ešte stále za cenu, ktorá vás donúti k úsmevu. Prezrite si tiež najnovšie modely Hollywood a Broadway.

 

V našom showroome si môžete aj tieto vírivky nezáväzne vyskúšať. Stačí, ak si zarezervujete termín telefonicky alebo e-mailom. Na týchto kontaktoch vám tiež radi s čímkoľvek poradíme.

KONTAKTUJTE NÁS:
0907 559 466
info@welldo.sk

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Mesačné náklady na vírivky a záruky vírivky: Väčšina budúcich majiteľov víriviek sa pri výbere a kúpe zameriava predovšetkým na cenu a prípadné zľavy. Oveľa dôležitejšie sú ale celkové mesačné prevádzkové náklady víriviek a tiež záruky na vírivky.

Vírivky MARQUIS sú prínosom pre vaše zdravie: Vírivky súu ideálnym miestom, kde sa dá dokonale relaxovať. A nielen to. Tie skutočne kvalitné vírivky totiž zároveň napomáhajú nášmu zdraviu. Viete ako?

Americké vírivky, ich kvalita a prevádzkové náklady: Osobne máme skúsenosti s približne 30 výrobcami amerických víriviek. O ďalších 10 až 15 vieme z odborných časopisov či článkov. Sme si ale istí, že výrobcov amerických víriviek je v skutočnosti ešte oveľa viac.

Viete, ktoré sú najlepšie vonkajšie vírivky, jacuzzi či spa vírivky?: Viete, prečo si ľudia z celého sveta tak radi kupujú tie najlepšie vonkajšie vírivky Marquis Spas? Aj toto sú ich dôvody…

Vírivka je investícia — pri jej nákupe na to nezabúdajte: Zaobstaranie vírivky je skutočná INVESTÍCIA, a to nielen z pohľadu financií. Investujete predsa tiež do svojho zdravia, duševnej pohody a relaxácie. Na čo si dať pozor?

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *