Vírivka do exteriéru alebo do interiéru — kam ju umiestniť?

Predtým, ako si kúpite vírivku, sa rozhodnite, kde by ste ju chceli mať  umiestnenú. Bude pre vás lepšie mať vírivku v exteriéri alebo v interiéri? Aké sú výhody a nevýhody oboch riešení?

Vybrať vhodný priestor pre vírivku u vás doma je prvý krok, ktorý by ste mali pred kúpou urobiť. Každá z víriviek, ktoré u nás ponúkame, je vhodná do exteriéru aj interiéru.

Rozhodnutie bude preto záležať len na vašich preferenciách a priestorových možnostiach.

Ak nemáte možnosť umiestniť vírivku vonku alebo naopak, nemôžete ju postaviť dovnútra, bude pre vás rozhodovanie jednoduché. Ale ak máte k dispozícii obe možnosti, nastáva otázka, ako sa vlastne rozhodnúť, kam ju umiestniť.

Inštalácia vírivky do interiéru so sebou prináša nutnosť zabezpečiť dobré odvetrávanie priestoru. V niektorých prípadoch je dokonca potrebné postarať sa aj o odvlhčovanie. Toto všetko môže vstupné náklady na kúpu vírivky výrazne zvýšiť.

Našim zákazníkom odporúčame uprednostniť umiestnenie vírivky von na terasu, balkón, dvor alebo záhradu.

Aj tu ju môžete celoročne používať. Samozrejme, len ak im to možnosti dovoľujú. Existuje niečo úžasnejšie, ako výhľad na nočnú oblohu v obklopení teplých bubliniek? Alebo vyhrievanie v horúcom kúpeli, zatiaľ čo okolo vás sneží a mrzne? A v takýchto chladnejších dňoch si môžete užívať aj sauna efekt, ktorý vznikne pri náhlom vystúpení z teplej vody do chladného vzduchu. Navyše je to veľmi prospešné pre vaše zdravie.

Toto všetko vám môže poskytnúť len vírivka umiestnená vonku.

 

Ak sa ani aj po prečítaní tohto článku neviete rozhodnúť alebo potrebujete s niečím poradiť, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu.

KONTAKTUJTE NÁS:
0907 559 466
info@welldo.sk

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Viete, ktoré sú najlepšie vonkajšie vírivky, jacuzzi či spa vírivky?: Viete, prečo si ľudia z celého sveta tak radi kupujú tie najlepšie vonkajšie vírivky Marquis Spas? Aj toto sú ich dôvody…

Kvalita, veľkosť, umiestnenie a údržba víriviek: Vírivky majú viac ako tisícročnú tradíciu – a nie je sa čomu diviť. Ich prospešný účinok na naše zdravie bol niekoľkokrát doložený, nehovoriac o úžasnom uvoľnení, ktoré prináša telu aj mysli.

Ako si vybrať tú najlepšiu vírivku — krátka „škola víriviek“ pre každého: Vďaka kvalitnému swim spa si užijete ďaleko viac zábavy, relaxácie aj športu. A s naozaj kvalitným swim spa bazénom môžete naviac aj ušetriť – miesto, spotrebu energie aj spotrebu chémie na úpravu vody?

Kam umiestniť vašu vírivku?: Ešte než si vírivku zaobstaráte, mali by ste sa dôkladne zamyslieť, kam ju umiestnite. Aby sme Vám toto rozhodnutie uľahčili, pripravili sme pre Vás zoznam základných otázok a odpovedí.

Aké pripraviť podmienky pre inštaláciu vírivky: Čo všetko je potrebné splniť pred inštaláciou samotnej vírivky? Ako vybrať najlepšie miesto, kam vírivku umiestniť, a aké sú presne podmienky pre jej inštaláciu?

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *