Podhlavníky do sauny

Pri saunovaní záleží na vašom pohodlí. Dokonalú relaxáciu zažijete, ak si k saune zaobstaráte ešte jeden doplnok — podhlavníky do sauny so svetovým patentom. Tieto podhlavníky môžete používať v akejkoľvek saune.

 

Podhlavníky do sauny využijete v komerčných saunách a wellness aj vo vašej domácej saune. Sú zložené zo štyroch flexibilných ergonomických diskov, vďaka ktorým sa svaly v oblasti krku lepšie uvoľnia. Podhlavníky do sauny vám prinesú moderný dizajn a funkčnosť, s ktorou zažijete celkom nový pocit zo saunovania. Urobte si váš pobyt v saune ešte príjemnejším. Pohodlne si položte hlavu a naplno sa oddávajte svojmu odpočinku.

Z akého materiálu sa vyrábajú?

Inovatívne podhlavníky do sauny si môžete kúpiť vo viacerých typoch prevedenia. Aby ste si vedeli vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje, postupne vám ich predstavíme.

Osika

Drevo osiky je veľmi obľúbené a vyrábajú sa z neho štandardné podhlavníky do sauny.

Africká vŕba

Africká vŕba je materiálom vysokej kvality. Pri dotyku vás prekvapí svojou jemnosťou, dokáže výborne absorbovať teplo a jeho pôsobením sa neštiepi.

Červený céder

Podhlavník do sauny z červeného cédra je luxusný doplnok s príjemnou vôňou a výrazným zafarbením. Toto kvalitné drevo má schopnosť pohlcovať teplo, je odolné a veľmi jemné.

Rôzne tvary podhlavníkov do sauny

Podhlavníky do sauny sa neodlišujú len použitým materiálom, ale tiež druhom dreva, z ktorého sú vyrobené. Každý tvar má svoje prednosti.

Okrúhly

Okrúhly podhlavník do sauny je najbežnejším typom. Jeho nadčasový dizajn a zaoblené tvary bez ostrých zakončení z neho robia najčastejšiu voľbu pri nákupe. Jeho prenášanie uľahčuje otvor uprostred základne.

Štvorcový

Hľadáte podhlavník do sauny v nezvyčajnom dizajne? Potom vám bude vyhovovať práve štvorcový typ. Boky základne so sklonom 30° vyzerajú veľmi originálne. Môžete ho využívať v každej modernej saune. Pohodlie aj ergonomický tvar sú samozrejmosťou.

Obdĺžnikový

Obdĺžnikový podhlavník má boky základne v uhle 45°. Aj tento typ patrí medzi tie s moderným vzhľadom. Okrem elegancie dizajnu vám ponúka výborné ergonomické vlastnosti a pohodlie.

Anti-theft

Podhlavník anti-theft — proti krádeži, využijete vo verejných saunách. Je upravený proti krádeži veľkosťou dosky, aby ho bolo nemožné odniesť.

 

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Podhlavníky do parnej sauny pre ešte lepší pôžitok zo saunovania: Znásobte svôj pôžitok zo saunovania a zaobstarajte si šikovné doplnky v podobe podhlavníka. Vaša parná sauna či kúpeľ Vám vďaka nim poskytnú oveľa viac relaxácie.

Opierky hlavy a chrbta, ktoré zvýšia vaše pohodlie v saune: Sauna má relaxačné, terapeutické a liečivé účinky. Pozitívne ovplyvňuje naše zdravie aj našu psychickú pohodu. Ako si pobyt v saune ešte viac spríjemniť?

Domáci wellness jednoducho a rýchlo: Výber vhodnej vírivky či sauny dokáže pekne zamotať hlavu. My sme tu ale pre Vás, aby sme Vás týmto mnohokrát náročným procesom previedli – ľahko a bez obáv.

Aké účinky na zdravie má infrasauna: Výhodou kvalitných infrasáun je, že majú minimum kontraindikácií a zároveň maximum pozitívnych účinkov na naše zdravie. Aké sú to a čo na to hovoria odborníci?

Ako využívať soľnú inhalačnú terapiu v infrasaune: Soľná inhalačná terapia využívá soľný roztok a jeho liečivé účinky. Pomáha pri liečbe ochorení dýchacích ciest či alergií, ale tiež pri kožných ochoreniach a ďalších. A ako sa využíva v infrasaune?

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *