Podhlavníky do parnej sauny pre ešte lepší pôžitok zo saunovania

Vedeli ste, že váš pôžitok počas saunovania môže byť ešte väčší? Postačí len tak málo — šikovné podhlavníky do sauny. Vaša parná sauna alebo domáce kúpele sa vďaka nim stanú oázou dokonalej relaxácie.

Podhlavníky do sauny alebo parných kúpeľov sa postarajú o dokonalé uvoľnenie svalov a ničím nerušenú relaxáciu. Vyrábajú sa podľa svetového patentu a využitie nájdu aj mimo sauny. Môžete ich používať v kozmetických salónoch, pri masážach a v soláriách. Pohodlie, ktoré poskytujú, môžete zakúšať v domácom aj komerčnom wellness.

 

 

Podhlavník do sauny je zložený zo štyroch ergonomicky tvarovaných a flexibilných častí. Ich úlohou je podopierať hlavu tak, aby zvyšovali pohodlie. Pri ich používaní si ani nevšimnete, že pod hlavou niečo máte. Podhlavníky do sauny, kozmetického a masážneho salónu alebo solária prinesú uvoľnenie svalom krčnej chrbtice a krku.

 

Tieto podhlavníky sa vyrábajú zo špeciálneho kvalitného plastu, ktorý výborne odoláva vlhkosti v parnej sane. Vďaka nim vám viac už nebude robiť problém tvrdosť podložky v saune.

 

 

Výborným doplnkom je tiež masážny podhlavník. Na prvý pohľad vyzerá rovnako ako podhlavník do parnej sauny. Je však vyrábaný tak, aby mal masér prístup k zadnej časti hlavy, ramenám a krku, ktoré zostávajú odkryté. Počas masáže zadnej časti hlavy je tiež možné otočiť hlavu smerom k diskom.

 

 

 

Aj podhlavník do solárií sa dá používať v parnej saune alebo kúpeľoch. Na rozdiel od klasických podhlavníkov, tento typ disponuje štyrmi nožičkami, ktoré zvyšujú jeho stabilitu. Pri výrobe podhlavníkov do solárií sa používa UV odolný materiál.

 

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Podhlavníky do sauny: Podhlavníky do sauny sú šikovné doplnky so svetovým patentom, ktoré možno použiť v ktorejkoľvek saune. S nimi si môžete užiť odpočinok a relaxácie naplno!

Opierky hlavy a chrbta, ktoré zvýšia vaše pohodlie v saune: Sauna má relaxačné, terapeutické a liečivé účinky. Pozitívne ovplyvňuje naše zdravie aj našu psychickú pohodu. Ako si pobyt v saune ešte viac spríjemniť?

Domáca infrasauna — viac ako relax: Domáce saunovanie v kvalitnej infrasaune je ten najlepší a najpríjemnejší spôsob detoxikácie. Saunovaním v kvalitnej infrasaune si doprajete omladzujúce účinky na svoje telo aj ducha, naviac sa dokonale zrelaxujete a detoxikujete organizmus.

12 účinkov infrasauny pre vaše zdravie: Infrasauna má na naše zdravie veľmi priaznivý vplyv. Zo všetkých liečebných benefitov sme pre Vás pripravili zoznam 12 najdôležitejších. Už viete, prečo je kvalitná infrasauna tak dobrou investíciou?

Ktoré vírivky, swim spa bazény a infrasauny sú najlepšou voľbou pre vaše domáce wellness?: Otáča sa Vám zo všetkých značiek a jednotlivých modelov víriviek, sáun či swim spa bazénov hlava? Máme pre Vás niekoľko základných rád, s ktorými to zvládnete!

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *