Opierky hlavy a chrbta, ktoré zvýšia vaše pohodlie v saune

Sauna je miesto, kde môžete dokonale zrelaxovať a má tiež liečivé účinky. Jej pozitívny vplyv pocítite na tele aj na duši. Chceli by ste si svoj čas v saune ešte viac spríjemniť? Poradíme vám ako.

Niektorým používateľom sa zdá, že sedenie na tvrdých laviciach v saune nie je veľmi pohodlné.

Komfort, akému je len ťažko odolať, vám v saune poskytnú patentované doplnky do fínskej sauny a infrasauny.

Patentované saunové doplnky sú prvkom, ktorý poskytne oporu pre hlavu a chrbát. Počas vášho pobytu v saune vďaka nim viac nebudete cítiť žiadny tlak, len uvoľňujúcu podporu.

Tieto doplnky si môžete vyberať z dvoch typov. Menšie prevedenie je určené ako opierka len pre chrbát. Väčšie modely využijete tiež ako podporu hlavy. Oba typy si môžete zakúpiť v prevedení osika alebo červený céder.

Moderné opierky do sauny pre hlavu a chrbát sa rýchlo stanú vaším nerozlučným spoločníkom počas saunovania vo fínskej saune alebo infrasaune.

Opierky do sauny sa dajú využívať v pohodlí domova a môžete si ich zaobstarať aj do komerčnej sauny. Veľa spokojných zákazníkov hovorí o tom, že saunové opierky zvyšujú komfort, pomáhajú uvoľniť sa a sú veľmi pohodlné.

 

 

Saunové opierky hlavy a chrbta vám prinesú relaxáciu, akú si zaslúžite.

Ak hľadáte niečo ešte viac jedinečné, k dispozícii sú tiež opierky hlavy a chrbta s dodatočným infračerveným žiaričom. Tieto si môžete vziať nielen do infrasauny ale aj do klasickej fínskej sauny. Pozor však na to, aby ste ich používali len pred tým, kým spustíte generátor pary. Saunové doplnky môžete navyše využiť aj vo svojej obývačke. Dajú sa postaviť na stoličku, sedačku alebo ich opriete o stenu.

Všetko, čo potrebujú je len prívod elektrickej energie 220 V — zastrčíte napájací kábel do zástrčky a pustíte.

 

 

Potom si už len dosýta užívate pohodlie, dokonalé prispôsobenie tvaru vášho tela a odpočinok. Opierky do sauny sú výborným doplnkom i pre tých, ktorí si zadovážili fínsku saunu a teraz by si chceli užívať aj účinok infrasauny. Vyrobené sú v ergonomickom tvare, ktorý poskytuje podporu chrbtu pre perfektné pohodlie.

Doplnky do sauny vám umožnia užívať si relax naplno a dôkladne si vychutnávať každú minútu pobytu v saune.

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Podhlavníky do parnej sauny pre ešte lepší pôžitok zo saunovania: Znásobte svôj pôžitok zo saunovania a zaobstarajte si šikovné doplnky v podobe podhlavníka. Vaša parná sauna či kúpeľ Vám vďaka nim poskytnú oveľa viac relaxácie.

Podhlavníky do sauny: Podhlavníky do sauny sú šikovné doplnky so svetovým patentom, ktoré možno použiť v ktorejkoľvek saune. S nimi si môžete užiť odpočinok a relaxácie naplno!

Ako využívať soľnú inhalačnú terapiu v infrasaune: Soľná inhalačná terapia využívá soľný roztok a jeho liečivé účinky. Pomáha pri liečbe ochorení dýchacích ciest či alergií, ale tiež pri kožných ochoreniach a ďalších. A ako sa využíva v infrasaune?

Aké účinky na zdravie má infrasauna: Výhodou kvalitných infrasáun je, že majú minimum kontraindikácií a zároveň maximum pozitívnych účinkov na naše zdravie. Aké sú to a čo na to hovoria odborníci?

Domáca infrasauna — viac ako relax: Domáce saunovanie v kvalitnej infrasaune je ten najlepší a najpríjemnejší spôsob detoxikácie. Saunovaním v kvalitnej infrasaune si doprajete omladzujúce účinky na svoje telo aj ducha, naviac sa dokonale zrelaxujete a detoxikujete organizmus.

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *