Najlepšie infražiariče v tých najlepších infrasaunách

Premýšľate nad kúpou infrasauny? Neviete, ktorý typ infražiaričov uprednostniť? V posledných rokoch sa na tému, či sú do infrasauny vhodnejšie karbónové alebo keramické infražiariče, veľa hovorilo. Ktoré sú vlastne najlepšie?

Karbónové alebo keramické infražiariče?

Karbónové infražiariče vydávajú vysokokvalitné dlhovlnné infračervené teplo. Problémom je, že ho produkujú len málo. Keramické infražiariče vydávajú veľké množstvo infračerveného tepla s menšou vlnovou dĺžkou. To má negatívny vplyv na ich terapeutické účinky.

Patentované karbón-keramické infražiariče

Radi by sme vám teraz povedali niečo o jedinečných, patentovaných karbón-keramických infražiaričoch, ktoré nájdete v infrasaunách Clearlight.

Tieto infražiariče produkujú najlepšie infračervené svetlo. Je to preto, že v sebe kombinujú karbón a keramiku.

Tieto karbón-keramické infražiariče sa skladajú z mikro tenkých uhlíkových vlákien s hrúbkou len 1/1000 ľudského vlasu. Druhou zložkou je patentovaná keramická zlúčenina.

Karbón, ktorý sa v týchto infražiaričoch nachádza, produkuje dlhé vlny infračerveného tepla. Dlhovlnné infračervené žiarenie preniká hlboko do organizmu, preto sa infračervené teplo lepšie vstrebáva. V porovnaní s bežnými karbónovými žiaričmi majú vysoký infračervený výkon, ktorý zaisťuje keramika. Infražiariče v infrasaunách Clearlight majú väčšiu veľkosť, to znamená, že aj povrchovú plochu a nižšiu teplotu.

Vďaka nízkej teplote môžu infražiariče v infrasaune Clearlight vydávať viac dlhých, prospešných infračervených vĺn.

Výkon infražiaričov sa pohybuje v rozpätí vlnovej dĺžky 7 – 10 mikrometrov. Značný podiel má pritom vlnová dĺžka 9,4 mikrometrov. Toto je vlnová dĺžka, pri ktorej ľudské telo dokáže absorbovať najviac infračerveného žiarenia.

Toto infračervené žiarenie produkuje najvyššiu kvalitu infračerveného tepla s vlnovou dĺžkou, ktorá preniká hlboko do organizmu, kde ju najlepšie využijete. Infražiariče sú v infrasaune umiestnené tak, aby sústredili teplo dovnútra celého tela. Obklopia vás zo všetkých strán a ohrievajú telo zozadu aj spredu.

Infrasauny Clearlight majú infražiariče na prednej aj zadnej stene, pod lavicou a po stranách.

Mierne teplo, ktoré preniká do hĺbky

Infražiariče True Wave II™ majú nižšiu povrchovú teplotu, tým sa stáva pobyt v infrasaune Clearlight veľmi príjemným. Teplo, ktoré poskytuje infrasauna Clearlight, je v porovnaní s inými infrasaunami miernejšie, no preniká viac do hĺbky. Zážitok zo saunovania je ešte viac plný pohody.

Infrasauny používajú pri liečbe niektorých zdravotných problémov aj lekári. Využívajú ich na podporu uvoľňovania toxínov z organizmu. Pobyt v saune pri teplote 40 – 51 °C prospieva pri viacerých ochoreniach.

Nízke teploty aktivujú potenie tuku, čo podporuje vyplavovanie toxínov, ktoré sú v ňom uložené.

V tom spočíva rozdiel oproti bežným saunám, v ktorých je teplota oveľa vyššia. Vysoké teploty podporujú potenie vody. Infražiariče True Wave II™ sa na optimálnu teplotu nahrejú za menej ako 10 minút a infrasaunu môžete hneď začať používať.

Príďte si k nám vyskúšať rozdiel medzi infrasaunou Clearlight a bežnou infrasaunou. Na vlastnej koži tak pocítite, ako sa odlišujú.

KONTAKTUJTE NÁS:
0907 559 466
info@welldo.sk

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Infrasauny, infrakabíny a infražiariče — dokážu liečiť alebo nám neprospievajú?: Ako je to v skutočnosti s infrasaunami? Detoxikujú, omladzujú a sú naozaj lepšie ako tradičné fínske sauny? Máme pre Vás overené fakty a odpovede priamo od lekárov.

Ktoré infražiariče sú najlepšie — keramické, karbónové alebo iné?: Infražiariče sú vôbec najdôležitejším prvkom v každej infrasaune. Všetko ostatné, snáď ešte okrem kvalitného spracovania infrakabín, je pre liečivé a detoxikačné účely infrasáun menej podstatné. Viete aké infražiariče má mať najlepšia infrasauna?

Viete rozoznať kvalitné infrasauny a tie nekvalitné?: V súčasnosti už sa všeobecne vie, že infrasauny majú veľmi príznivé účinky na naše zdravie. To však platí iba v prípade, že ide skutočne o kvalitnú infrasaunu. Dokážete rozpoznať kvalitné infrasauny od nekvalitných?

Infrasauna ovplyvňuje šťastie a pohodu: Prečo sme po saunovaní v kvalitnej infrasaune zdravší a čítime sa lepšie? Odhaľte s náami tajomstvo infrasáun!

Rady pre výber domácej infrasauny: Prečo sú práve kvalitné domáce infrasauny Clearlight jednoznačne tými najlepšími infrasaunami?

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *