Kvalitná infrasauna pomáha detoxikácii organizmu

Nekvalitné infrasauny, akých na trhu, žiaľ, nájdete mnoho, produkujú elektrosmog a toxíny. Tie môžu vášmu zdraviu dokonca škodiť. Na šťastie sú tu kvalitné infrasauny, s ktorými sa vám to nestane. Viete prečo?

Nebezpečná intoxikácia

Ľudské telo má schopnosť ukladať toxické látky. Ukladajú sa v tkanivách, najviac tukových, ktoré pracujú ako bio akumulátory toxínov, medzi ktoré zaraďujeme napríklad síru, ťažké kovy, ortuť, formaldehyd a iné. Tieto sa v organizme ukladajú, pretože neboli vylúčené ihneď pri ich prijatí do tela. Rovnako ako naše telo vylučuje toxické splodiny, robí to aj metabolizmus rôznych parazitov, kvasiniek, plesní a mikroorganizmov.

Navyše sa toxické látky v organizme hromadia a výsledkom tohto procesu je intoxikácia.

Tá potom bráni vylučovaniu toxínov, bráni okysličovaniu a blokuje krvný obeh. Tie časti organizmu, ktoré trpia najhoršou intoxikáciou dokonca nedostávajú takmer žiadne živiny. Na viacerých miestach sa takýmto spôsobom vytvoria skládky odpadu. Následky intoxikácie sú dôverne známe. Sú to nadmerná únava, bolesti kĺbov, svalov či hlavy, nevoľnosti a podráždenosť. Intoxikácia môže tiež spôsobiť vznik zápalových ložísk na koži, či inde v tele a ekzémov.

Čo vám prinesie kvalitná infrasauna

Koža je najväčší orgán celého nášho tela. Kvalitná infrasauna prostredníctvom celého spektra infračerveného žiarenia pôsobí na celú pokožku a tým z nej vytvára najrozsiahlejší detoxikačný orgán.

Kvalitná infrasauna tiež pôsobí na potné a mazové žľazy a infračervené žiarenie preniká aj do hlbších vrstiev podkožného tkaniva.

Týmto spôsobom toxíny z tela doslova vyťahuje von. Infračervené lúče pôsobia tiež na molekuly vody. Keďže ľudské telo tvorí až zo 70 % voda, vibrovanie molekúl vody spôsobené infračervenými lúčmi uvoľní toxíny a tie sú spolu s vodou odvedené prostredníctvom potu preč.

 

 

 

Ešte kvalitnejšie potenie

Dlhé infračervené žiarenie má frekvenciu 7 – 14 mikrónov. Kvalitné infrasauny produkujú dlhé infračervené žiarenie s frekvenciou 9,4 mikrónov, ktoré ľudské telo prijíma najlepšie. Tie najkvalitnejšie infrasauny ponúkajú dokonca celé spektrum infračerveného žiarenia, ktoré priaznivo vplýva na zdravie. Jeho pôsobením budete omladení a krajší.

Pot, ktorý vypotíte v klasickej saune, obsahuje až 95 % vody. Len 5 % sú cholesterol a toxíny.

V kvalitnej infrasaune vypotíte pot s obsahom len 80 – 85 % vody. Zbytok sú odpadové látky. V priebehu rovnakého času sa tak zbavíte oveľa vyššieho množstva cholesterolu a toxínov, ako v klasickej saune. Ak si to prepočítate, je to až štvornásobok! A to všetko pri 10 x nižších nákladoch.

Kvalitné infrasauny môžeme preto považovať za najlacnejší, najviac komfortný a najjednoduchší spôsob, ako detoxikovať organizmus.

Problémom intoxikácie by sa mal zaoberať každý

Intoxikácia sa týka každého z nás, a to aj vtedy, ak jej dôsledky nepociťujete. Vhodné je preto venovať sa prevencii. V kvalitnej infrasaune doprajete svojmu telu každý deň omladzovaciu kúru, ktorej účinok bude iste rýchle znateľný. Všimnete si ho vy aj vaše okolie.

V modernom svete, kde sme neustále vystavení účinkom toxínov, je prevencia veľmi dôležitá.

V potravinách, ktoré konzumujeme sa nachádza množstvo pesticídov, rastových hormónov, antibiotík, fungicídov, hnojív, farbív, stabilizátorov, emulgátorov, konzervačných látok či zvýrazňovačov chutí. A to sme spomenuli len potraviny. Ak sa sústredíme na kozmetiku, šampóny, krémy, sprchové gély, farby na vlasy, laky na nechty, make-up a iné produkty, viete, aké látky obsahujú? A čo pravidelne používaná drogéria a čistiace prostriedky? Alebo chlór, ktorý používame na dezinfekciu vody v bazénoch? A to sme stále ešte nespomenuli znečistenie ovzdušia a vody.

Keď sa nad tým zamyslíte, iste budete súhlasiť s nami, že v dnešnom svete by sa mala infrasauna nachádzať v každej domácnosti.

Ak s nami súhlasíte a budete mať chuť, môžete si prísť kvalitné infrasauny celkom nezáväzne vyskúšať do nášho showroomu. Priaznivé účinky infrasauny si môžu prísť vyskúšať aj tí, ktorí s nami nesúhlasia. Možno sa len potrebujete presvedčiť na vlastnej koži. Za vyskúšanie nemusíte nič platiť a nebudeme na vás ani naliehať, aby ste si infrasaunu kúpili. Je to celkom nezáväzné. Stačí, ak si na niektorom z našich  kontaktov objednáte termín.

KONTAKTUJTE NÁS:
0907 559 466
info@welldo.sk

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Objavte tajomstvo zdravého a spokojného života!: Na to, ako zdraví a šťastní sa cítime, majú vplyv rôzne hormóny v našom tele. Čo Vám môže pomôcť docieliť toho, aby sa uvoľňovali práve tieto žiadané hormóny?

7 dôvodov pre sauny SaunaMed: Už viac ako 25 rokov skúseností ponúkajú kvalitné infrasauny SaunaMed. Chcete poznať dôvody, prečo si zaobstarať práve ju? Máme ich pre Vás rovno sedem!

Infrasaunou k detoxikácii organizmu: Súčasná doba je plná zhonu, napätia a náš životný štýl je čím ďalej viac zahltený chémiou. Infrasauna so svojimi liečivými, omladzujúcimi a detoxikačnými účinkami by tak mala byť výbavou každej domonácnosti.

Infrasauna ovplyvňuje šťastie a pohodu: Prečo sme po saunovaní v kvalitnej infrasaune zdravší a čítime sa lepšie? Odhaľte s náami tajomstvo infrasáun!

Aké sú negatívne účinky infrasauny: Odhaľte s nami negatívne účinky neoverených infrasáun! Pozrite sa, ako Vám môžu nekvalitné infrasauny ublížiť a prečítajte si, ako môžete svoje zdravie a zdravie svojich blízkych ochrániť.

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *