Kvalitná hydromasáž v kvalitnej vírivke

Naozaj kvalitnú hydromasáž zažijete len v kvalitnej vírivke. Kvalitná hydromasáž je zároveň tým najdôležitejším dôvodom, prečo vlastne investovať do kúpy vírivky.

Rozdiel medzi pomenovaním „kvalitná vírivka“ a „vírivka“ je čím ďalej tým viac výrazný. Na svetlo sa totiž dostávajú výsledky dlhodobého vývoja, výskumov a patenty, do ktorých investovali výrobcovia značkových víriviek.

Pre nich je kvalita alfou a omegou pre zameranie ich práce.

Kvalitná hydromasáž na prvom mieste

Kvalitná hydromasáž sa nedá dosiahnuť len množstvom trysiek a silnými motormi. Bez toho, aby sme preháňali sa odvažujeme povedať, že kvalitná hydromasáž je veda. Všetko sa to začína už pri výbere formy. Na tomto kroku sa u kvalitných výrobcov podieľajú aj fyzioterapeut a návrhár.

Úlohou fyzioterapeuta je tiež navrhnúť veľkosť a tvar trysiek a spôsob masáže.

Formu vírivky následne vyrobí skúsený návrhár. Hydrodynamikou a riadením vírivky sa zaoberajú skúsení fyzici a elektrotechnici. Všetko sa deje s cieľom zabezpečiť maximálny prietok terapeutických masážnych trysiek.

Komplexná masáž s možnosťou nastavenia

Pri výbere vírivky je veľmi dôležité, aby vám poskytla masáž celého tela. Len masáž vybraných partií nestačí. Krk, chrbát, ramená, stehná, lýtka, bedrá a chodidlá potrebujú byť komplexne vymasírované.

Vírivka preto musí byť vyrobená tak, aby vám túto masáž poskytla, a to pri maximálnom pohodlí.

Samozrejmosťou výbavy vírivky musí byť možnosť regulovať intenzitu, čas a miesto masáže. Žiaľ, pri mnohých vírivkách to nie je možné. Niektoré modely ponúkajú možnosť vybrané trysky zatvoriť. Toto riešenie však nie je dostatočne pohodlné. Riešenie ventilmi na presmerovanie tlaku vody tiež všetko nerieši.

Problém je v tom, že sa s nimi dá manipulovať len vtedy, keď je vírivka v pokojnom režime.

Vo chvíli, keď pustíte masážne čerpadlá, sa už s ventilmi nedá pohnúť, alebo to ide príliš ťažko. Počas masáže si tak nemôžete už nič nastaviť.

 

 

Kvalitné a overené vírivky

Nekvalitnej vírivke, ktorá vám neprinesie očakávaný komfort, by ste sa pri výbere mali vyhnúť.

Pred tým, ako si vyberiete konkrétny model, by ste si vírivku mali tiež vyskúšať.

Dôležité je vaše pohodlie a masáž ako od profesionálneho maséra. Ak tomu tak nie je, pôjde o zbytočnú investíciu. Stretli sme sa s mnohými spoločnosťami, ktoré ponúkajú naozaj kvalitné vírivky. Najlepšie referencie a množstvo pozitívnych skúseností nielen od zákazníkov ale aj technikov z celého sveta majú značky MARQUIS a BEACHCOMBER.

Pri výbere vírivky vám odporúčame porovnať ich práve s týmito značkami. Obidve považujeme za svetovú špičku a čas strávený porovnaním vám bude iste na osoh. Navyše vám ponúkame možnosť vírivky týchto značiek u nás celkom nezáväzne vyskúšať.

Pomôže vám to získať prehľad, ktorý je pri kúpe vírivky veľmi dôležitý.

Dúfame, že vám tieto informácie aspoň trochu pomôžu pri výbere. Mnoho iných informácií nájdete v našich ďalších článkoch. Ak sa potrebujete čokoľvek opýtať, napíšte nám alebo zatelefonujte a radi vám na všetko odpovieme.

 

KONTAKTUJTE NÁS:
0907 559 466
info@welldo.sk

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Nie je vírivka ako vírivka alebo čo sa iste nedozviete na prvý pohľad: Na prvý pohľad sa Vám môžu zdať všetky vírivky úplne rovnaké. Eistujú medzi nimi ale rozdiely, ktoré síce nie sú tak viditeľné, ale majú veľký vplyv na kvalitu víriviek.

Elektronika, srdce a mozog kvalitných víriviek — viete, ako vírivky fungujú?: Elektronika tvorí na prvý pohľad „neviditeľnú“ čásť celej vírivky. To však neznamená, že nehrá dôležitú rolu – práve naopak.

Kvalitné vírivky s technológiou MicroSilk — viac ako vírivky: Kvalitné vírivky spolu s technológiou MicroSilk sú a navždy budú Vašou oázou mladosti. Výhody MicroSilku pre Vaše zdravie, krásu a celkové omladenie sú totiž nepopierateľné.

Vírivky MARQUIS sú prínosom pre vaše zdravie: Vírivky súu ideálnym miestom, kde sa dá dokonale relaxovať. A nielen to. Tie skutočne kvalitné vírivky totiž zároveň napomáhajú nášmu zdraviu. Viete ako?

Ako si vybrať tú najlepšiu vírivku — krátka „škola víriviek“ pre každého: Vďaka kvalitnému swim spa si užijete ďaleko viac zábavy, relaxácie aj športu. A s naozaj kvalitným swim spa bazénom môžete naviac aj ušetriť – miesto, spotrebu energie aj spotrebu chémie na úpravu vody?

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *