Dá sa kúpiť zároveň kvalitná aj lacná vírivka?

Chceli by ste si kúpiť kvalitnú vírivku, ale obávate sa, že za ňu zaplatíte priveľa? Potom je práve pre vás určený nasledujúci článok. Poradíme vám, ako si vybrať kvalitu za cenu, ktorá sa vám nebude zdať byť príliš vysoká.

Vieme, že nie každý si môže dovoliť kúpiť tú najluxusnejšiu vírivku.

Vieme ale tiež to, že každý si zaslúži model, v ktorý mu poskytne dokonalú relaxáciu a zdraviu prospešné účinky bez ohľadu na to, koľko zarába.

Takýto úžitok budete mať len z naozaj kvalitnej vírivky. Naši zákazníci sa na nás často obracajú práve s týmto problémom. Majú k dispozícii obmedzený rozpočet, no nechcú investovať do nekvalitného modelu. Tu je riešenie, ktoré pre nich máme.

 

1.   Nevyhadzujte svoje úspory von oknom

Niekedy, keď chceme ušetriť, kupujeme veci vo výraznej zľave či za podozrivo nízku cenu. Otázkou je, ako dlho nám potom vydržia slúžiť a koľko musíme investovať do ich opravy. Toto platí aj pri vírivkách.

Nespočetne mnohokrát nám volajú ľudia, ktorí si kúpili nekvalitnú vírivku a hľadajú pomoc s opravou a kúpou náhradných dielov. Žiaľ ani jedno ani druhé im ich predajca vírivky nedokázal zabezpečiť. Toto je jeden z hlavných problémov lacných víriviek — lacné „no name“ vírivky vyzerajú veľmi pekne a úžasne, no úžasné je na nich len to, že sa ešte nerozpadli.

Predajcovia takýchto víriviek, sa o svojich zákazníkov nestarajú tak ako tí, ktorí predávajú kvalitu od overených výrobcov.

Pri kúpe lacnej vírivky ušetríte na vstupných nákladoch. Počas nasledujúcich rokov vás ale čakajú výdavky na drahé náhradné diely a opravy. Ak sa tieto vôbec dajú zohnať a vírivka dokáže aj ďalej fungovať.

 

2.   Podľa čoho rozoznáte kvalitné vírivky

Faktorov, podľa ktorých kvalitné vírivky spoznáte je viacero. Ako prvé sa informujte o výrobcovi. Mal by mať predovšetkým dlhoročné skúsenosti s ich výrobou a mnoho referencií spokojných zákazníkov z viacerých štátov.

Kvalitné vírivky spoznáte tiež podľa množstva informácií, ktoré vám k nej výrobca alebo predávajúci poskytne. Ak je informácií málo, je vyššia pravdepodobnosť, že sa o vírivke nedozviete všetko, čo je podstatné. Predajcovia nekvalitných víriviek sa často snažia mnoho informácií zamlčať. Okolo takýchto modelov vám odporúčame prejsť bez povšimnutia.

Pri vírivkách, o ktorých máte dostatok informácií, sa zamerajte na kvalitu jednotlivých komponentov i celej vírivky. Skontrolujte kvalitu konštrukcie, škrupiny a podlahy. Ďalej sa zamerajte na kvalitu filtrácie, masážnych trysiek, čerpadla, ovládania, termokrytu a ozonátora.

Toto sú najdôležitejšie časti vírivky. Ostatné vybavenie je menej podstatné.

 

 

3.   Kvalita za obnos, ktorý si môžete dovoliť

Renomovaní výrobcovia neponúkajú len drahé luxusné modely. Vyrábajú viac modelových radov, medzi ktorými nájdete aj série víriviek za nižšie ceny. S nižším výdavkom si tak môžete kúpiť vírivku vyrobenú z komponentov najvyššej kvality. Osvedčení výrobcovia totiž aj pri výrobe lacnejších modelov používajú rovnaké súčiastky a materiál ako pri tých drahších.

Rozdiely medzi drahšími a lacnejšími vírivkami preto nebudú v spoľahlivosti ich produktov, ale vo výbave. Takýmto spôsobom ušetríte.

Predajcovia víriviek „bez mena“ sa pri propagácii víriviek zameriavajú na bohatú výbavu. Tieto vírivky sú farebné, vybavené svetielkami, môžete si vypočuť hudbu a používať desiatky trysiek. Veľký počet trysiek a doplnkov vám ale nebude na nič, keď bude vírivka fungovať len niekoľko mesiacov. Počas kúpeľa navyše nebudete pohodlne sedieť. Nenechajte sa zlákať týmito prázdnymi efektami a pri výbere sa radšej zamerajte na kvalitu.

 

4.   Krása spočíva v jednoduchosti

Ak nájdete predávajúceho, ktorý sa zameriava predovšetkým na kvalitu od renomovaných výrobcov, môžete sa tešiť na kúpu spoľahlivého modelu. Môžete si byť istí, že takáto vírivka vám bude dlho a spoľahlivo slúžiť. Ak to bude potrebné, nebudete mať problém so servisom a zháňaním náhradných dielov. Predávajúci vám okrem toho poskytne mnoho doplnkových služieb. Budete si tiež môcť pre vašu vírivku vybrať viacero doplnkov.

Ak nemáte dostatok financií na zakúpenie drahšej vírivky a nechcete sa vzdať vysnívaných funkcií, ktoré majú práve drahšie modely, môžete s kúpou ešte chvíľu počkať. Kúpite si ho, keď nasporíte dostatok peňazí. Zároveň chápeme, že nie každý chce čakať. Odporúčame ale neriešiť to kúpou lacnej vírivky od neovereného výrobcu.

Investícia do vírivky nie je taká nízka, aby sa vám oplatilo riskovať. Naviac je to investícia aj do vášho zdravia a odpočinku.

Kúpu by ste mali dôkladne zvážiť, aby ste svoje ťažko zarobené peniaze neminuli na model, ktorý nenaplní vaše očakávania. Kvalitná vírivka vám všetko, čo potrebujete, poskytne — zažijete v nej dokonalú hydromasáž, relaxáciu, uvoľnenia a pomôže vám žiť spokojnejší život.

Radi by ste sa na niečo opýtali alebo sa potrebujete o niečom poradiť? S akýmikoľvek otázkami sa na nás môžete obrátiť. Stačí, ak nám napíšte na náš e-mail alebo zavoláte. Radi vám poradíme bez ohľadu na to, či si vírivku kupujete u nás alebo u iného predajcu.

Využiť môžete tiež nezáväzné vyskúšanie víriviek. Stačí, ak si zarezervujete termín a na vlastnej koži môžete zistiť, či budú naše vírivky spĺňať vaše požiadavky na kvalitu. Jednotlivé modely môžete tiež navzájom porovnať. Pomôže vám to zistiť, čo vám bude najviac vyhovovať. Tešíme sa na vašu návštevu.

KONTAKTUJTE NÁS:
0907 559 466
info@welldo.sk

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Mesačné náklady na vírivky a záruky vírivky: Väčšina budúcich majiteľov víriviek sa pri výbere a kúpe zameriava predovšetkým na cenu a prípadné zľavy. Oveľa dôležitejšie sú ale celkové mesačné prevádzkové náklady víriviek a tiež záruky na vírivky.

10 otázok, ktoré sa nás pýtate pri nákupe vírivky najčastejšie: Rozumieme tomu, že nákup vírivky nie je jednoduchou záležitosťou, najmä pre laikov. Preto sme pre Vás dali dohromady zoznam najčastejších otázok aj s odpoveďami, ktorý Vám Vaše rozhodovanie pri výbere vírivky uľahčí.

Ako si vybrať tú najlepšiu vírivku — krátka „škola víriviek“ pre každého: Vďaka kvalitnému swim spa si užijete ďaleko viac zábavy, relaxácie aj športu. A s naozaj kvalitným swim spa bazénom môžete naviac aj ušetriť – miesto, spotrebu energie aj spotrebu chémie na úpravu vody?

Zažite dokonalý luxus v americkej vírivke: Vírivky nie sú najlacnejšou záležitosťou. Pokiaľ máte pevne stanovený rozpočet, ale nechcete šetriť na kvalite a luxusu, máme pre Vás jedno šikovné riešenie – americké vírivky Celebrity Hot Tubs!

Prečo je dôležitá cena vírivky: Vírivka cena a vírivky cena sú najvyhľadávanejšie slovné spojenie pri kúpe vírivky. Cena a rozpočet totiž hrajú pri jej výbere skutočne dôležitú rolu.

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *