Čo hovoria vedci na infračervené žiarenie a infrasauny Clearlight

Priaznivé účinky infračerveného žiarenia v infrasaunách Clearlight sme už spomínali vo viacerých našich článkoch. V tom nasledujúcom sa môžete dozvedieť, aké sú skúsenosti ich majiteľov a čo si o nich myslia odborníci.

  1. 2. 2004 bol v časopise Time uverejnený článok pod názvom „V ohni“. Spomína sa v ňom zistenie vedcov, ktorí prišli na to, aké je spojenie medzi zápalom a srdcovým infarktom, rakovinou, Alzheimerovou chorobou a inými ochoreniami.

Doktor Brian Clement, riaditeľ Hippocrates Health Institute, hovorí:

„Je nutnosťou používať infrasauny, ktoré účinne detoxikujú organizmus, odstraňujú z neho nečistoty a chemické látky, ktoré na nás každý deň pôsobia.“

V publikácii The Science of Far Infrared Therapies hovorí lekár Toshiki Yamazaki: „Jednou z príčin, kvôli ktorým sú účinky dlhého infračerveného žiarenia také prospešné na niektoré ochorenia, je schopnosť dlhých infračervených vĺn odbúravať z tela toxíny. Práve tie často stoja za mnohými zdravotnými problémami.“

Skúsenosť z bežného života

Marcia Knowlton z Westlake Village v Kalifornii prezradila, ako jej infrasauny pomohli pri jej zdravotných problémoch.

„Ako 64 ročná žena s fibromyalgickým syndrómom (FMS) som za 15 rokov nezažila jedinú návštevu u zubára, bez toho, aby mi krvácali ďasná.“

„Čistenie zubov bez krvácania, cvičenie bez bolestí a život s dostatkom energie boli pre mňa len ako vzdialený sen. Vôbec som si to nevedela predstaviť.“

„2 x do týždňa som začala využívať infrasaunu Clearlight. Po troch mesiacoch, keď som išla na prehliadku k zubárovi, zostala moja dentálna hygienička celkom prekvapená. V ústach sa po ošetrení neobjavila žiadna krv a okrem toho sa zlepšili aj problémy so zubným kameňom.

To neboli jediné pozitívne výsledky infrasauny. Aj chronický zápal, ktorý ma trápil už mnoho rokov, ustúpil. Môj zubár mi ukázal jeden článok o zápale. Jediným vysvetlením, prečo sa môj stav zlepšil, je používanie infrasauny. Aj on si ju hneď kúpil a používa ju odvtedy každý deň.“

„Infrasaunu používam doteraz. Bolesti, ktoré ma trápili pri cvičení, už nemám, mám oveľa viac energie a zvládam každodenné činnosti bez problémov.“

„Takáto zmena stavu nie je u ľudí s FMS bežná. Naopak, trpia chronickou únavou, častými prechladnutiami a vírusovými ochoreniami, ako je chrípka. Aj to je ďalšia výhoda infrasauny. Odkedy ju pravidelne využívam, som nebola ani jedenkrát chorá. Infrasauna mi pomohla s pretrvávajúcou bakteriálnou infekciou ďasien a pomohla môjmu imunitnému systému.

Ešte jedno plus navyše: vďaka infrasaune je môj manžel šťastný, že je jeho žena zdravá a spokojná.“

Ak by ste si chceli aj vy na vlastnej koži vyskúšať, prečo sú infrasauny Clearlight také úžastné, môžete to urobiť celkom jednoducho. Rezervujte si termín vašej návštevy a presvedčte sa sami.

KONTAKTUJTE NÁS:
0907 559 466
info@welldo.sk

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Vedeli ste, v čom spočíva rozdiel medzi fínskou saunou a infrasaunou Clearlight?: Fínska sauna sa pýši dlhou históriou a po celom svete má celkom iste milióny fanúšikov. Je to ale práve infrasauna Clearlight, kto je momentálne na absolútnom vrchole, a to nielen medzi infrasaunami, ale saunami všeobecne.

Prečo by ste si mali vybrať infrasaunu Clearlight: Uvažujete o kúpe sauny a nie ste si istí, ktorá je tá najlepšia? Pripravili sme pre Vás súhrn otázok a odpovedí, prečo si zaobstarať to najlepšie, čo súčasný trh so saunami ponúka – infrasaunu Clearlight.

10 dôvodov pre kvalitné infrasauny Clearlight: Infrasauny Clearlight patria už 20 rokov na prvé priečky v saunovom obore. Tí, ktorí vlastnia infrasaunu Clearlight, sú majiteľmi nielen kvalitnej infrasauny, ale zároveň tiež najviac účinnej infrasauny na trhu.

8 prínosov pre zdravie, ktoré má infrasauna Clearlight: Teplo, ktoré Vášmu telu poskytujú sauny, je blahodárne. Jeho účinky sú ale ešte účinnejšie, pokiaľ dáte prednosť infražiaričom v infrasaunách Clearlight!

Klasická fínska sauna a infrasauna Clearlight — porovnanie, ktoré veľa prezradí: Viete, aké sú rozdiely medzi fínskou saunou a infrasaunou Clearlight? Je ich veľa a zatiaľ čo niektoré sú len nepatrné, iné sú zásadné a nemenné a výrazne ovplyvňujú účinky saunovania.

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *