Blahodarné účinky hydroterapie

O priaznivých účinkoch teplej vody vedeli už v starovekom Ríme, Grécku a Japonsku. Jej účinky pociťuje telo i myseľ. Dnes si ich vďaka vírivke môžete užívať aj v pohodlí vlastného domova.

História je plná príkladov, ako staroveké civilizácie stavali v blízkosti horúcich prameňov kúpele. V modernom svete máme oproti nim značnú výhodu. Vírivka vám všetky pozitívne účinky hydroterapie prináša priamo domov. Kombinuje v sebe teplú vodu a prúd vzduchu. Spolu s masážnymi tryskami prispieva aj k liečeniu niektorých zdravotných problémov. Sú to:

  • bolesti svalov a kĺbov,
  • artritída,
  • cukrovka,
  • stres,
  • poruchy spánku.

Ak by ste sa chceli o zdravotných prínosoch vírivky dozvedieť viac, prečítajte si tiež článok Vírivky MARQUIS sú prínosom pre vaše zdravie.

Všetky vírivky, ktoré nájdete v našej ponuke, sú ergonomické. Pobyt v nich je veľmi príjemný a splní vaše očakávania na komfort. Účinok hydroterapie si vďaka tomu maximálne užijete.

V teplej vode si budete môcť dopriať dokonalý relax a kvalitnú masáž.

Vaše telo sa zregeneruje a myseľ si odpočinie od každodenných starostí.

Pri výbere víriviek v našom obchode sme vsadili na renomovaných producentov z Európy, Kanady a USA, ktorí vyrábajú špičkové produkty. Výrobou víriviek sa zaoberajú už niekoľko desaťročí. O kvalite ich ponuky hovoria milióny spokojných zákazníkov po celom svete. Naše vírivky vám preto pomôžu vytvoriť si vlastný wellness u vás doma.

Chcete sa na vlastnej koži presvedčiť o tom, že hovoríme pravdu? Zavolajte nám alebo napíšte a objednajte sa na nezáväzné vyskúšanie víriviek. Na ktoromkoľvek z našich kontaktov vám tiež radi zodpovieme na všetky vaše otázky.

KONTAKTUJTE NÁS:
0907 559 466
info@welldo.sk

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Vírivky a zdravie — ako spolu súvisia?: Kvalita hydromasáže závisí predovšetkým na kvalite hydromasážnych systémov a tiež hydromasážnych možnostiach vírivky.

Viete, aký je zaručený prostriedok proti stresu?: Pokiaľ ste si položili otázku, ako sa zbaviť stresu, znamená to, že ste na dobrej ceste. Hľadáte totiž riešenie problému, ktorý začína ľudstvo v tejto uponáhľanej dobe trápiť čím ďalej častejšie.

Vírivky MARQUIS sú prínosom pre vaše zdravie: Vírivky súu ideálnym miestom, kde sa dá dokonale relaxovať. A nielen to. Tie skutočne kvalitné vírivky totiž zároveň napomáhajú nášmu zdraviu. Viete ako?

Ako si vybrať tú najlepšiu vírivku — krátka „škola víriviek“ pre každého: Vďaka kvalitnému swim spa si užijete ďaleko viac zábavy, relaxácie aj športu. A s naozaj kvalitným swim spa bazénom môžete naviac aj ušetriť – miesto, spotrebu energie aj spotrebu chémie na úpravu vody?

Viete, ako vám pomôže vodoliečba?: Sladká či slaná, morská či vo vani – liečivé účinky vody sú známe už od nepamäti. Vyskúšajte okrem vani alebo bazénu tiež vodoliečbu vo Vašej vírivke.

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *