Americké vírivky Marquis 2. časť: zoznámte sa so systémom úpravy vody

Vírivky Marquis sa radia k špičke na trhu v tomto odbore. Jedným z dôvodov je jedinečný systém úpravy vody vo vírivke. V čom spočívajú jeho klady a ako funguje?

V druhej časti sére článkov, ktoré sa venujú americkým vírivkám Marquis, si povieme niečo o ich čistiacom mechanizme. Iste budete súhlasiť, že nie každý majiteľ vírivky sa môže pochváliť s doktorátom z chémie. Čistenie vody však nemusí byť s vírivkami Marquis žiadna veda.

Sú totiž vybavené prepracovaným systémom ConstantClean™. Práve on je príčinou toho, že vás pri ich používaní čaká úprava vody bez námahy.

Ako funguje ConstantClean™?

Ako prvý nastúpi exkluzívny ozónový systém, ktorého úlohou je zvládnuť všetky nežiadúce prvky. Jeho účinnosť je 3 000 x rýchlejšia ako účinnosť bežnej dezinfekcie. Jedná sa o výkonný ozonátor s injektormi Mazzei®. Ten prevedie kyslík mimo priestoru vírivky na aktívny ozón. Týmto spôsobom nedôjde k úniku ozónu nad hladinu vody a vy sa môžete spoľahnúť, že je jeho používanie celkom bezpečné.

Voda následne prejde priamym dezinfekčným systémom. V dezinfekčnom systéme sú zabudované kazety s prírodnými minerálmi a brómom.

Intenzita pôsobenia tohto systému sa dá nastaviť, aby vyhovovala kvalite vody aj vašim potrebám.

Celý priebeh úpravy vody je bezpečný, nebudete cítiť žiadny zápach a nehrozí podráždenie pokožky. Vírivky Marquis sú vďaka softvéru SmartClean™ inteligentné. Tento softvér zaznamená, že ste vírivku používali a spustí filtračný cyklus. Filtračné cykly si môžete tiež nastaviť podľa toho, ako často vírivku používate prípadne iných faktorov.

Účinnosť filtrácie

Filtráciu vody vo vírivke Marquis má na starosti Skimmer Vortex System — jeho úlohou je filtrovať všetku vodu. Nezabúda sa pritom ani na vodu z dna vírivky. Celý objem vody je prefiltrovaný 60 – 160 x denne. Toto číslo sa líši v závislosti od konkrétneho modelu.

Tento prepracovaný filtračný systém je taký účinný, že sa znižuje aj potreba čistenia povrchu vírivky.

 

 

Úprava vody vo vírivke Marquis

Skimmer Vortex System zachytí všetky nečistoty na povrchu vody vo vírivke. Sú to zbytky telového mlieka, olejov, pleťovej vody, make-upu či iných kozmetických prípravkov. Nečistoty sa zachytia vo filtri.

Bezpečný systém nasávania čerpá vody aj z dna vírivky. Filtračný systém donúti vodu prúdiť smerom dohora, čím sa dosiahne, že všetky usadeniny z dna prejdú filtráciou. Voda sa počas filtrovania premieša a filtračným systémom koluje celý objem vrátane vody z dna. Filtrácia dokáže prefiltrovať 91 000 l vody za deň. Prefiltrovaná voda putuje do primárnej vývevy a pomocou systému HighFlow prejde do tepelného telesa.

Ozonátor s injektormi Mazzei® privedie mimo priestoru vírivky kyslík na aktívny ozón. Proces oxidácie zlikviduje baktérie a nečistoty a ozón je znovu zmenený na kyslík.

Chceli by ste špičkové americké vírivky Marquis vidieť? Neváhajte a navštívte nás v našom showroome.

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Vírivky MARQUIS sú prínosom pre vaše zdravie: Vírivky súu ideálnym miestom, kde sa dá dokonale relaxovať. A nielen to. Tie skutočne kvalitné vírivky totiž zároveň napomáhajú nášmu zdraviu. Viete ako?

10 otázok, ktoré sa nás pýtate pri nákupe vírivky najčastejšie: Rozumieme tomu, že nákup vírivky nie je jednoduchou záležitosťou, najmä pre laikov. Preto sme pre Vás dali dohromady zoznam najčastejších otázok aj s odpoveďami, ktorý Vám Vaše rozhodovanie pri výbere vírivky uľahčí.

Americké vírivky Marquis 1. časť: spoznajte H.O.T ZONE a Microsilk: Radi by sme Vám bližšie predstavili vírivky so špičkovou kvalitou, ktoré sa úplne oprávnene radia medzi najlepšie na trhu: americké vírivky značky MARQUIS SPAS.

Americké vírivky Marquis 3. časť: energetická spotreba a používané technológie: Zaujíma Vás tiež energetická spotreba a technológie víriviek MARQUIS SPAS? V tomto článku Vám predstavíme systém High Flow a prezradíme, čím je tak unikátny!

Americké vírivky Marquis 4. časť: Vyskúšajte chromoterapiu a aromaterapiu: Relaxáciu, ktorú Vám ponúkame, vírivky, môžete vnímať všetkými zmyslami. Americké vírivky MARQUIS SPAS totiž myslia tiež na Váš zrak a čuch. Ako presne to funguje?

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *