Americké vírivky Marquis 1. časť: spoznajte H.O.T ZONE a Microsilk

Radi by sme vám predstavili americké vírivky Marquis, ktoré svojou kvalitou právom patria medzi špičku na trhu. Podľa nášho názoru sú tieto vírivky tým najlepším, čo si v tejto oblasti môžete vybrať.

Prečo si to myslíme, vám prezradíme v sérii článkov, v ktorých sa zameriame na túto značku. V každom z článkov sa sústredíme na niektoré vybrané vlastnosti víriviek Marquis. Po ich prečítaní s nami iste budete súhlasiť, že ak si vyberiete práve značku Marquis, získate za svoje investované peniaze naozajstný luxus.

Americké vírivky Marquis sú vybavené všetkým, čo potrebujete pre dokonalú masáž aj relaxáciu. Vďaka kvalitnej izolácii ich môžete pokojne umiestniť do exteriéru na terasu či do záhrady.

Kvalita izolácie sa vám osvedčí aj v tom prípade, že sa rozhodnete používať ich v interiéri.

Čo je to H.O.T ZONE

Vírivky Marquis odlišuje od iných značiek jedinečný patentovaný masážny systém. Vďaka nemu majú tieto vírivky vysoký terapeutický výkon a sú maximálnym prínosom v liečbe. Prietok vody bol presne vypočítaný a prechádza smerom od čerpadiel cez špeciálne hadice a trysky s patentovanou technológiou až do zónovej regulácie. Táto časť má názov H.O.T ZONE.

Sila prúdu vody sa dá nastaviť podľa vášho želania a môžete si prispôsobiť tiež hydromasáž. Všetko je nastaviteľné presne podľa potrieb vášho tela.

Práve táto patentovaná technológia umožní vo vírivke Marquis zažiť ten najlepší hydromasážny aj relaxačný kúpeľ.

Presná regulácia prietoku vody smeruje na krk a ramená, odtiaľ na hrudnú časť a bedrá a skončí na nohách a chodidlách. Takto sa vírivka Marquis postará o masáž celého tela. Jej kvalita sa smelo môže zrovnávať s kvalitou masáže v masážnom salóne. A možno je ešte lepšia.

 

 

Systém úpravy vody Microsilk

Revolučný systém úpravy vody vo vírivke Microsilk vám poskytne počas kúpeľa omladzujúcu terapiu. Preto sa vírivky so systémom Microsilk nazývajú tiež „oázy mladosti“. Microsilk pôsobí do hĺbky a odstraňuje z pokožky nečistoty a odumreté čiastočky, čím prináša pleti svieži a mladistvý vzhľad.

Možno sa po prečítaní predchádzajúcich riadkov pýtate, či potom všetky odstránené nečistoty nezanesú potrubie a trysky vírivky. Vírivky Marquis myslia aj na tento faktor a nadmerného znečistenia sa nemusíte obávať. O čistotu vody sa postará účinná filtrácia, vďaka ktorej bude voda vo vírivke stále zdravá a priezračná. Aj pri každodennom používaní vírivky a systému Microsilk bude čistá a krásna ako vaša pokožka.

 

V prípade, že máte akékoľvek otázky, neváhajte sa ich opýtať. Radi vám odpovieme na našich kontaktoch.

KONTAKTUJTE NÁS:
0907 559 466
info@welldo.sk

 

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Kvalitná hydromasáž v kvalitnej vírivke: Skutočne kvalitnú hydromasáž Vám poskytnú len kvalitné vířivky. Kvalitná hydromasáž je pravdepodobne tým najdôležitejším faktorom, prečo investovať do nákupu vírivky.

Kvalitné vírivky s technológiou MicroSilk — viac ako vírivky: Kvalitné vírivky spolu s technológiou MicroSilk sú a navždy budú Vašou oázou mladosti. Výhody MicroSilku pre Vaše zdravie, krásu a celkové omladenie sú totiž nepopierateľné.

Vírivky MARQUIS sú prínosom pre vaše zdravie: Vírivky súu ideálnym miestom, kde sa dá dokonale relaxovať. A nielen to. Tie skutočne kvalitné vírivky totiž zároveň napomáhajú nášmu zdraviu. Viete ako?

Vitajte vo svete víriviek — komplexný sprievodca pri výbere: Nie ste si istí, podľa akých kritérií vírivku vybrať? Čo je najdôležitejšie a aké parametry je u tak veľkej investície potrebné zvážiť? Nestraťte sa vo svete víriviek a zaobstarajte si skutočne tú najlepšiu!

Americké vírivky Marquis 2. časť: zoznámte sa so systémom úpravy vody: Vírivky MARQUIS patria k tým najlepším na trhu. Dôvodom je tiež ich prepracovaný dômyselný systém úpravy vody vo vírivke. Čím je jedinečný a ako funguje?

 

 

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *