Americké vírivky Marquis 3. časť: energetická spotreba a používané technológie

Chceli by ste vedieť niečo o energetickej spotrebe a technológii víriviek Marquis? V tejto časti našej série sa spolu pozrieme na systém High Flow a dozviete sa, prečo je taký jedinečný.

Minimálna energetická spotreba

Ak používate americké vírivky Marquis, budete mať náklady na spotrebu elektrickej energie vždy pod kontrolou. Toto platí nezávisle na tom, v akých klimatických podmienkach žijete a ako často vírivku využívate. Spoločnosť Marquis venuje zvýšenú pozornosť izolácii víriviek. Používa vysokohustotnú penu s najvyšším tepelným odporom. Pena vypĺňa celý vnútorný priestor kabinetu a neobsahuje škodlivé látky ani látky, ktoré by negatívne pôsobili na ozónovú vrstvu.

Výhodou je tiež to, že táto pena časom nedegraduje a je preto vysoko účinná počas celej životnosti vírivky.

Úlohou vysokohustotnej peny je zabrániť tepelným stratám cez podlahu a steny vírivky. Okrem toho izoluje inštalačné rozvody, prispieva k tlmeniu hluku a vibrácií a stará sa o celkovú tuhosť vírivky. Spolu s vysokokvalitným termokrytom Dura Cover® zabraňuje únikom tepla, vďaka čomu šetríte na výdavkoch na elektrinu.

 

Systém čerpadiel High Flow pre intenzívnu masáž

Systém čerpadiel, hydrokynetických trysiek a špeciálnych trubiek High Flow spolu so systémom zónového ovládania vám poskytne presne cielenú masáž na miestach, kde to najviac potrebujete. Dokáže sústrediť veľké množstvo vody na vybrané partie. Práve tento systém je príčinou toho, prečo sú americké vírivky Marquis špičkou na trhu.

Systém High Flow poskytne kvalitnú a účinnú masáž. Môžete sa spoľahnúť na to, že bude oveľa účinnejšia ako u iných víriviek. Bežné vírivky často používajú tlak vody, ktorý nie je možné kontrolovať a nedosiahnete tak základný princíp masáže.

Pri takejto masáži sa dokonca môžete kvôli sile pichľavého prúdu cítiť nepríjemne. Takáto masáž môže byť navyše škodlivá.

Môžete sa stretnúť aj s vírivkami, ktoré, naopak, poskytujú masáž, ktorú ani nepocítite. Tlak vody je totiž taký veľmi slabý, že vlastne nemá žiadny účinok. Systém High Flow vo vírivke Marquis pracuje s cieľom zaistiť hlboký prienik do tela bez toho, aby boli pokožka či iné časti tela dráždené vysokým tlakom vody. Vďaka tomu zaistí naozaj účinnú masáž.

Súhra dokonalej masáže a nízkych prevádzkových nákladov — to sú výhody, ktoré vám prinesie americká vírivka Marquis. Ak si chcete prezrieť ich modely a vybrať si ten, ktorý bude pre vás najvhodnejší, viac informácií nájdete na tejto stránke.

Chceli by ste si vírivky Marquis vyskúšať? Urobiť tak môžete tu.

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

7 rád na tému: Ako vybrať vírivku: V tomto článku Vám predstavíme 7 najdôležitejších vecí, ktoré by ste mali vedieť skôr, ako si kúpite vírivku, aby Vaše investície neboli len peniaze vyhodené von oknom!

Vírivky MARQUIS sú prínosom pre vaše zdravie: Vírivky súu ideálnym miestom, kde sa dá dokonale relaxovať. A nielen to. Tie skutočne kvalitné vírivky totiž zároveň napomáhajú nášmu zdraviu. Viete ako?

Americké vírivky Marquis 1. časť: spoznajte H.O.T ZONE a Microsilk: Radi by sme Vám bližšie predstavili vírivky so špičkovou kvalitou, ktoré sa úplne oprávnene radia medzi najlepšie na trhu: americké vírivky značky MARQUIS SPAS.

Americké vírivky Marquis 2. časť: zoznámte sa so systémom úpravy vody: Vírivky MARQUIS patria k tým najlepším na trhu. Dôvodom je tiež ich prepracovaný dômyselný systém úpravy vody vo vírivke. Čím je jedinečný a ako funguje?

Americké vírivky Marquis 4. časť: Vyskúšajte chromoterapiu a aromaterapiu: Relaxáciu, ktorú Vám ponúkame, vírivky, môžete vnímať všetkými zmyslami. Americké vírivky MARQUIS SPAS totiž myslia tiež na Váš zrak a čuch. Ako presne to funguje?

 

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *