Americké vírivky, ich kvalita a prevádzkové náklady

Naše osobné skúsenosti zahŕňajú až 30 výrobcov amerických víriviek. O ďalších 10 – 15 sme sa dozvedeli z rôznych odborných časopisov a článkov. A sme si istí, že keby sme pátrali ďalej, našli by sme ich ešte oveľa viac.

Aká je kvalita amerických víriviek

Tak ako vo všetkom, o čom v našich článkoch píšeme, sa aj pri výbere amerických víriviek sústreďujeme predovšetkým na kvalitu bez kompromisov. Vďaka poznatkom z fyzioterapie a rehabilitácie vieme, čo je najlepšie pre zdravie človeka.

Každá masáž totiž nie je rovnaká.

Preto sa sústreďujeme na hľadanie amerických víriviek, v ktorých si môžete hydromasáž presne regulovať. Presne regulovateľná hydromasáž dokáže nájsť miesto, ktoré je potrebné rozmasírovať, nastaviť čas aj silu pôsobenia. A to nie bolestivo ale dôkladne.

Dôležitým faktorom je, aby si zákazník mohol sám nastavovať silu a čas masáže. Rovnako tiež miesto, na ktoré ju bude chcieť zamerať. Ovládanie pritom musí byť z pohodlia vírivky bez akejkoľvek námahy navyše, vstávania alebo presúvania sa. Po mnohých rokoch sme naďabili na výrobcu amerických víriviek, ktorý si dal presne takúto technológiu patentovať.

Hneď v nasledujúcom roku sme s týmto výrobcom začali spolupracovať a dnes si môžete jeho vírivky vyskúšať na vlastnom tele bez akýchkoľvek záväzkov.

Osobná skúsenosť nadovšetko

Môžeme vám prezradiť, že každý, kto má osobnú skúsenosť, si ju nevie vynachváliť. Budeme preto radi, keď si ju k nám prídete vyskúšať a aj vy sa s nami podelíte o svoje skúsenosti. Môžeme vám však vopred zaručiť, že zažijete naozaj jedinečný zážitok v podobe kvalitnej masáže, aká sa dá porovnať len s masážou u profesionálneho maséra. Táto americká vírivka vám poskytne mimo ostatných aj masáž bedier, krku či unavených chodidiel.

 

Prevádzkové náklady, ktoré prekvapia

Americké vírivky majú okrem kvalitnej masáže aj iné výhody. Za všetky spomenieme nízke prevádzkové náklady a minimálne požiadavky na starostlivosť pri prevádzke. Všetko uvedené platí o značke MARQUIS. Táto značka pochádza z mesta Indipendence v štáte Oregon a má takmer štyridsať ročnú tradíciu. Výrobcovia víriviek MARQUIS ako jediní vzali do úvahy to, že vírivka by mala poskytovať kvalitnú hydromasáž, to znamená terapiu vodnou masážou.

V tejto oblasti sa zamerali na komplexnú vývoj a výskum, vďaka ktorému vlastnia mnoho patentov a vyvinuli mnoho unikátnych riešení.

Vírivky MARQUIS vynikajú dlhou životnosťou a dokonalou ergonómiou. Prepracovanosť do najmenšieho detailu zaručuje vysoký užívateľský komfort. Čo sa týka hydromasáže, medzi ostatnými výrobcami k nim momentálne nenájdete konkurenciu. Dovoľujeme si povedať, že MARQUIS je v súčasnosti najlepším výrobcom amerických hydromasážnych víriviek.

 

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Americké vírivky MARQUIS — stvorené pre zdravie a relax: Americké vírivky MARQUIS sú ako stvorené pre Váš zaslúžený relax a dokonalú, zdraviu prinášajúcu hydromasáž.

Vírivky MARQUIS sú prínosom pre vaše zdravie: Vírivky súu ideálnym miestom, kde sa dá dokonale relaxovať. A nielen to. Tie skutočne kvalitné vírivky totiž zároveň napomáhajú nášmu zdraviu. Viete ako?

Viete, ktoré sú najlepšie vonkajšie vírivky, jacuzzi či spa vírivky?: Viete, prečo si ľudia z celého sveta tak radi kupujú tie najlepšie vonkajšie vírivky Marquis Spas? Aj toto sú ich dôvody…

Vírivka je investícia — pri jej nákupe na to nezabúdajte: Zaobstaranie vírivky je skutočná INVESTÍCIA, a to nielen z pohľadu financií. Investujete predsa tiež do svojho zdravia, duševnej pohody a relaxácie. Na čo si dať pozor?

Ktoré vírivky, swim spa bazény a infrasauny sú najlepšou voľbou pre vaše domáce wellness?: Otáča sa Vám zo všetkých značiek a jednotlivých modelov víriviek, sáun či swim spa bazénov hlava? Máme pre Vás niekoľko základných rád, s ktorými to zvládnete!

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *