Aký počet miest vo vírivke zvoliť?

Na trhu s vírivkami nájdete bohatú ponuku. Môžete si tak vybrať masážnu hydro vaňu v rôznych veľkostiach aj tvaroch. Jednou zo základných otázok, ktoré si pred jej kúpou iste položíte je, koľko miest vo vírivke budete vlastne potrebovať, aby mala pre vás ideálnu veľkosť.  

Pri hľadaní odpovede na túto otázku vám pomôže tento krátky návod. S jeho pomocou zvážite všetky premenné a urobíte si jasnú predstavu o tom, čo hľadáte. Potom sa v širokej ponuke mnohých modelov víriviek ľahšie zorientujete.

1.   Kto bude pravidelne využívať vírivku?

Veľkosť vírivky závisí od celkového počtu ľudí, ktorí ju budú používať, ale aj toho, akým spôsobom a pri akých príležitostiach. Zvážte tiež koľko priestoru na nohy vám vírivka poskytne a vzdialenosť jednotlivých sedadiel. Ležadlo vám výborne poslúži, ak chcete absolvovať vodoliečbu ale pri väčších stretnutiach s priateľmi vám môže prekážať. Ak budete vírivku používať len vy a váš partner, prípadne najbližší priatelia, vyberte si model pre 4 osoby.

 

 

2.   Na aký účel si kupujete vírivku?

Jednotlivé modely víriviek môžu primárne slúžiť na relaxáciu a odpočinok alebo na úľavu od bolesti svalov a pohybového aparátu. Iné typy sú najvhodnejšie pre usporiadanie párty s rodinou a priateľmi. Luxusné vírivky v sebe spájajú všetky uvedené účely, musíte ale počítať s o niečo vyššou investíciou.

Vopred preto zvážte, aký vysoký rozpočet máte k dispozícii.

Budete si takto môcť byť istí, že si vyberiete takú vírivku, ktorá naplní vaše očakávania. Ak preferujete vírivky, ktoré vám prinesú blahodarnú upokojujúcu hydromasáž, odporúčame vám značky Beachcomber a americké vírivky Marquis.

3.   Kam umiestnite vírivku?

Veľkosť vírivky ovplyvňuje počet miest, ktoré sú v nej k dispozícii. V súvislosti s veľkosťou je potrebné myslieť aj na priestor pre umiestnenie vírivky. V prípade potreby zvážte, či nebude nutné upraviť jeho okolie, aby vírivka naplnila vaše očakávania.

Tak napríklad vírivka v altánku, ktorú kupujete ako prvok pre vaše záhradné párty, bude okolo seba potrebovať dostatok priestoru pre všetkých účastníkov.

V blízkosti vírivky tak budete môcť umiestniť aj záhradný nábytok na nápoje a jedlo.

Pre záhradnú párty počítajte s vyšším počtom miest vo vírike. Najvhodnejšie sú modely pre 6 a viac osôb. Rovnaký počet miest budete potrebovať napríklad tiež pre početnejšiu rodinu.

Máte na ohľadom víriviek aj ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť na niektorom z našich kontaktov. Radi vám na všetko odpovieme.

KONTAKTUJTE NÁS:
0907 559 466
info@welldo.sk

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

4 tipy ako si vybrať vírivku do záhrady: Vírivka do záhrady alebo tiež exteriérová vírivka Vám môže byť veľmi prospešná a užitočná v prípade, že viete, ako a podľa čoho si takú vírivku zaobstarať.

7 rád na tému: Ako vybrať vírivku: V tomto článku Vám predstavíme 7 najdôležitejších vecí, ktoré by ste mali vedieť skôr, ako si kúpite vírivku, aby Vaše investície neboli len peniaze vyhodené von oknom!

10 otázok, ktoré sa nás pýtate pri nákupe vírivky najčastejšie: Rozumieme tomu, že nákup vírivky nie je jednoduchou záležitosťou, najmä pre laikov. Preto sme pre Vás dali dohromady zoznam najčastejších otázok aj s odpoveďami, ktorý Vám Vaše rozhodovanie pri výbere vírivky uľahčí.

Chceli by ste vedieť, ako u nás prebieha nákup vírivky?: Čo čakať, keď si k nám prídete vybrať svoju vírivku? Ako celý nákup prebieha, čo našim potenciálnym zákazníkom ponúkame, s čím im radíme a pomáhame?

Predaj víriviek neznamená to isté ako pomoc s ich výberom: Predaj víriviek nie je len našou hlavnou prioritou, u nás Vám totiž predovšetkým pomôžeme s ich výberom. Pozrite sa, aký je medzi týmito dvomi situáciami rozdiel.

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *