Ako sa zbaviť bolesti hlavy pomocou vírivky

Vírivky považujeme najmä za miesto, kde strávime príjemný čas s rodinou či priateľmi alebo v pokoji zrelaxujeme. Majú však ale aj iné výhody, ktoré ocení naše zdravie. Pozrime sa spolu, ktoré to sú.

Vodoliečba pomáha pri zdravotných problémoch

Vodoliečba vo vírivke je účinnou pomocou pri viacerých zdravotných problémoch. Znižuje krvný tlak a prospieva stavu pokožky. Pomáha tiež pri liečbe chrípky alebo bežného nachladnutia. Pacientom s artritídou uľaví od bolesti a pomáha zvýšiť pohyblivosť.

Využijete ju tiež na regeneráciu tela po športovom výkone alebo úrazoch.

Okrem toho vám pomôže zmierniť bolesti hlavy a prinesie aj iné zdravotné výhody.

Vírivka, migrény a bolesti hlavy

Svalové kontrakcie v oblasti hlavy a krku majú za následok zvyšovanie napätia, čo nakoniec vedie k bolestiam hlavy. Aj neveľmi silná bolesť hlavy dokáže znepríjemniť deň. To sme ani nespomenuli chronické bolesti, ktoré dokážu dokonca znemožniť vykonávanie aj bežných činností.

Výkonné hydromasážne trysky kvalitných víriviek, dokážu svaly v oblasti chrbta a krčnej chrbtice uvoľniť, čím odstránia hlavnú príčinu problému.

 

 

Dokáže vírivka pomôcť aj s migrénou?

Migréna je vážna bolesť hlavy. Môže ju spôsobovať nedostatok odpočinku, tekutín, spánku alebo nahromadený stres. Tí z vás, ktorí migrénu už zažili alebo sa s ňou stretávajú pravidelne, vedia, aké utrpenie dokáže spôsobiť. Ako prvé sa uistite, že dodržiavate dostatočný pitný režim.

Dostatočná hydratácia organizmu je aj podľa zdravotných odborníkov jedným z najúčinnejších bojovníkov proti migréne.

Vírivka môže pomôcť odstrániť jednu z príčin migrény. Kúpeľ vo vírivke prispeje k lepšej kvalite spánku a pomôže vám tiež rýchlejšie zaspať. Pobyt v teplej vode zvýši telesnú teplotu a prietok krvi a pomáha organizmu uvoľňovať endorfíny. Tie pôsobia na receptory v mozgu a vyvolávajú pocit radosti a spokojnosti. Vďaka tomu je váš organizmus schopný lepšie prekonať bolesť a odbúrať stres. Všetky tieto faktory spolupôsobia na znižovanie účinkov migrény.

Keď sa vám najbližšie stane, že budete trpieť migrénou alebo bolesťami hlavy, presvedčte sa, či ste počas dňa prijali dostatok tekutín.

Doprajte si tiež pokojný a dlhý výdatný spánok. Potom vyskúšajte hydroterapiu v kvalitnej vírivke, ktorá je prirodzeným a účinným prostriedkom v zápase s migrénou a bolesťami hlavy.

Ak by ste sa o účinkoch vírivky na bolesť hlavy chceli presvedčiť na vlastnej koži, môžete tak urobiť. Zarezervujte si u nás termín na vyskúšanie kvalitnej vírivky na niektorom z našich kontaktov.

KONTAKTUJTE NÁS:
0907 559 466
info@welldo.sk

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Vírivky MARQUIS sú prínosom pre vaše zdravie: Vírivky súu ideálnym miestom, kde sa dá dokonale relaxovať. A nielen to. Tie skutočne kvalitné vírivky totiž zároveň napomáhajú nášmu zdraviu. Viete ako?

Blahodarné účinky hydroterapie: Teplá voda upokojuje telo aj myseľ. Priaznivý vplyv teplej vody na fyzické aj psychické zdravie človeka poznali už v starom Grécku, Ríme aj v starodávnom Japonsku.

Vitajte vo svete víriviek — komplexný sprievodca pri výbere: Nie ste si istí, podľa akých kritérií vírivku vybrať? Čo je najdôležitejšie a aké parametry je u tak veľkej investície potrebné zvážiť? Nestraťte sa vo svete víriviek a zaobstarajte si skutočne tú najlepšiu!

5 prínosov hydroterapie pre zdravie: Nie ste si istí, či má virivka skutočne tak priaznivé účinky? Hydroterapiu doporučujú aj samotní lékari a oblastí, kde Vám môže pomôcť, je hneď niekoľko!

Americké vírivky Marquis 4. časť: Vyskúšajte chromoterapiu a aromaterapiu: Relaxáciu, ktorú Vám ponúkame, vírivky, môžete vnímať všetkými zmyslami. Americké vírivky MARQUIS SPAS totiž myslia tiež na Váš zrak a čuch. Ako presne to funguje?

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *