Chceli by ste vedieť, ako u nás prebieha nákup vírivky?

Vyberáte si vírivku a chceli by ste vedieť, ako taký nákup prebieha? Prezradíme vám, aký je postup v našom obchode. Dozviete sa tiež to, aké služby a poradenstvo poskytujeme našim potenciálnym zákazníkom.

Príďte si k nám po radu

Predaj vírivky začína poradenstvom. Môžete sa bezplatne a celkom bez záväzkov na čokoľvek ohľadom víriviek opýtať. Radi vám na každú otázku odpovieme. Pre každého sme k dispozícii od začiatku výberu až po konečné rozhodnutie. Na konci pritom vôbec nemusí byť kúpa vírivky v našom obchode. Pre našich zákazníkov sme tu aj počas trvania záruky pre poradenstvo a servis a dokonca aj po jej uplynutí.

Pomôžeme vám s odpoveďami na základné otázky

Keď k nám prídete, najskôr sa vás opýtame, aké máte od vašej budúcej vírivky očakávania. Hľadáte interiérový alebo exteriérový model? Ak ste sa rozhodli pre interiérovú vírivku, popýtame sa vás aj na podmienky, ktoré máte v priestoroch, kam ju plánujete umiestniť. Upozorníme vás na všetko ohľadom odvetrávania a odvlhčovania vzduchu. Poradíme vám tiež, aké zariadenia budete na tento účel potrebovať.

Ak ste sa rozhodli pre exteriérovú vírivku, iste sa vás opýtame, kam presne ju postavíte.

Budete ju mať na záhrade, na terase alebo ju zapustíte do zeme? Spýtame sa tiež na to, či budete vírivku používať aj v zime, alebo ju budete chcieť radšej zazimovať. So zazimovaním sa môžete v rámci servisných služieb pokojne obrátiť aj na nás.

Nakoniec zvážime, aké sú vaše potreby na rozmery a riešenie vnútorného priestoru vírivky. Pomôžeme vám ujasniť si, na aký účel budete vírivku primárne používať a ktoré potreby by mala naplniť.

Podľa vašich odpovedí vám budeme vedieť vybrať tú najvhodnejšiu vírivku, s ktorou budete spokojní po mnoho rokov.

 

Pri výbere je dôležité vyskúšanie vírivky

Každý, kto si chce kúpiť vírivku, to znamená nielen naši zákazníci, si ju môže nezáväzne vyskúšať v našom showroome. Umožní vám to porovnať viacero modelov víriviek. Vyskúšanie viacerých víriviek, môžete pritom absolvovať aj u viacerých predajcov.

Pomôže vám to ujasniť si, v ktorej vírivke sa cítite najlepšie.

Zistíte, ktorá z nich vám poskytuje najviac pohodlia, na vlastnej koži. Tieto skúsenosti sú základom pre výber vírivky, ktorá pri každom kúpeli bude robiť radosť vám aj vašej rodine alebo priateľom. Počas skúšania je najdôležitejšie zistiť, v ktorom modeli sa cítite pohodlne. Zamerajte sa na to, ako sa vám vo vírivke sedí či leží a tiež na to, ako sa vám do nej vchádza a vychádza z nej von.

Umožníme vám vyskúšať si vírivku počas plnej prevádzky. Budete tak môcť zistiť, akú jednotlivé modely poskytujú hydromasáž, ako sa ovláda jej intenzita a čas trvania a ako si môžete zvoliť časť tela, kam ju nasmerujete. Vírivku si navyše budete môcť podrobne prezrieť a zvážiť tak kvalitu jej vypracovania. Prezradíme vám tiež všetko o prevádzkových nákladoch, dostupnosti náhradných dielov a servisu či doplnkov. Poskytneme vám cenné rady ohľadom úpravy vody vo vírivke.

Môžete sa nás opýtať aj na termokryty, ich kvalitu a spôsob manipulácie aj na všetky prínosy vírivky pre zdravie či relaxáciu.

Vírivka šitá na mieru

Výsledkom našich rozhovorov a skúšania víriviek sú vaše požiadavky, podľa ktorých vám vyberieme vírivku doslova šitú na mieru. Ak budete súhlasiť s naším odporučením, môžete si vybrať odtieň škrupiny a termokrytu a zvolíte si, ktoré doplnky do vírivky by ste si ešte chceli kúpiť.

Proces výberu vírivky je teraz úspešne za vami.

Dáme vám všetky informácie, ktoré budete potrebovať na splnenie požiadaviek na jej pripojenie a dohodneme termín jej inštalácie.

Naša práca tu ani zďaleka nekončí. Postaráme sa o dovoz vírivky až k vám, nainštalujeme ju a uvedieme do prevádzky. Prevedieme vás ovládaním vírivky a ak je to potrebné, poradíme aj so starostlivosťou o vírivku a čistotu vody. Na záver od nás dostanete revíznu správu o pripojení. Číslo vírivky následne zaregistrujeme v servisnom centre našej predajne aj výrobcu vírivky.

Investícia do vírivky nie je v žiadnom prípade nízka. Na tento fakt myslite pri jej výbere. Aby ste si mohli byť istí, že ste pre seba a svoju rodinu vybrali to najlepšie, pred kúpou vyskúšajte čo najviac modelov. Len tak si vyberiete model, ktorý vám po každej stránke bude vyhovovať. Najdôležitejšie parametre sú:

  • čo najnižšie prevádzkové náklady,
  • ergonómia a čo najlepšie pohodlie,
  • čo najjednoduchšia starostlivosť nenáročná na čas a peniaze,
  • čo najkvalitnejšia hydromasáž a terapeutická masáž,
  • čo najvyššia kvalita vírivky aj jej komponentov,
  • dlhá životnosť vírivky až 20 – 30 rokov.

Viete, prečo je proces nákupu vírivky u nás práve takýto? Je to preto, že naším cieľom je v prvom rade spokojnosť zákazníka. Od začiatku, kedy o novej vírivke len začína uvažovať, až po jej spokojné dlhoročné používanie.

Kúpou vírivky totiž všetko iba začína.

Máte nejaké otázky ohľadom víriviek? Pokojne sa na nás obráťte a radi vám odpovieme. Napíšte nám na náš e-mail alebo zatelefonujte.

Ak vás oslovila možnosť nezáväzného vyskúšania, môžete si termín zarezervovať tu.

KONTAKTUJTE NÁS:
0907 559 466
info@welldo.sk

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

7 rád na tému: Ako vybrať vírivku: V tomto článku Vám predstavíme 7 najdôležitejších vecí, ktoré by ste mali vedieť skôr, ako si kúpite vírivku, aby Vaše investície neboli len peniaze vyhodené von oknom!

Ako si vybrať tú najlepšiu vírivku — krátka „škola víriviek“ pre každého: Vďaka kvalitnému swim spa si užijete ďaleko viac zábavy, relaxácie aj športu. A s naozaj kvalitným swim spa bazénom môžete naviac aj ušetriť – miesto, spotrebu energie aj spotrebu chémie na úpravu vody?

Predaj víriviek neznamená to isté ako pomoc s ich výberom: Predaj víriviek nie je len našou hlavnou prioritou, u nás Vám totiž predovšetkým pomôžeme s ich výberom. Pozrite sa, aký je medzi týmito dvomi situáciami rozdiel.

Ktoré vírivky, swim spa bazény a infrasauny sú najlepšou voľbou pre vaše domáce wellness?: Otáča sa Vám zo všetkých značiek a jednotlivých modelov víriviek, sáun či swim spa bazénov hlava? Máme pre Vás niekoľko základných rád, s ktorými to zvládnete!

Domáci wellness jednoducho a rýchlo: Výber vhodnej vírivky či sauny dokáže pekne zamotať hlavu. My sme tu ale pre Vás, aby sme Vás týmto mnohokrát náročným procesom previedli – ľahko a bez obáv.

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *