7 tipov pre váš záhradný večierok s vírivkou

Každého, kto si kúpi vírivku, to láka k tomu, aby pozval na návštevu niekoľko priateľov. Aby ste si spoločne strávený čas dobre užívali, mali by ste si dopredu určiť niekoľko pravidiel. Tie vám pomôžu predísť možným nepríjemnostiam.

1.      Zákaz fotenia

Vo vírivke sa kúpeme v plavkách. Nie každý pozvaný by sa mohol cítiť príjemne, ak by sa jeho fotografie s minimálnym množstvom odevu objavili na internete.

Ak sa nad tým tiež vy, ako majiteľ vírivky zamyslíte, nemusí celý svet vedieť o tom, že ste si kúpili krásnu vírivku.

2.      Počet uterákov

Podľa počtu pozvaných zvážte, či máte doma dostatok vhodných uterákov. Ak zistíte, že ich nebude dosť, popredu hostí upozornite, aby si priniesli vlastné. Nie každý by na to dopredu ešte doma musel pomyslieť a kúpanie vo vírivke sa bez uterákov nezaobíde.

3.      Vo vírivke bez jedla

Vyzerá to veľmi lákavo: príjemne sa vo vírivke usadiť, a pritom si vychutnávať chipsy či iné pochutiny.

Odrobinky alebo aj rozmočené kúsky jedla by ale mohli upchať filtre a potrubie.

A to sme ešte nespomenuli to, ako by takto znečistená voda vyzerala. Asi by sa v nej už nikto netúžil kúpať.

 

4.      Bez nápojov v sklených pohároch

Nápoje môžu vodu nielen znečistiť.

Ak by sa navyše vo vírivke rozbili sklenené poháre, bolo by to ešte horšie.

Ani nápoje preto nie je vhodné brať so sebou do vírivky. Dohliadnite tiež na to, aby sa poháre nerozbili v jej blízkosti. Taká nehoda môže večierok nakoniec pokaziť.

5.      Stop cigaretám

Fajčenie priamo vo vírivke alebo v jej blízkosti nie je veľmi bezpečné. Hrozí nielen popálenie vašich hostí ale aj citlivých súčastí vírivky.

Problém môže znamenať tiež popol, ktorý by pri fajčení znečistil vodu a mohol by potrápiť filtre a potrubie.

6.      Postarajte sa o ochranu vírivky

Ak usporiadate večierok v lete počas dňa, nezabudnite na zakrytie vírivky termokrytom. A to najmä vtedy, ak máte vaňu z akrylátu. Ten je citlivý na priame slnečné žiarenie. Ak sa vo vírivke niekto kúpe, neznamená to žiadny problém. Ak v nej ale nikto nebude, je lepšie ju pred slnkom ochrániť.

7.      Dobre si to užite

Na záver tá najdôležitejšia rada — poriadne sa zabavte!

Pripravte si dobré jedlo, hudbu a užívajte si spoločný čas s priateľmi a vašou novou vírivkou. Jednoducho dobre zrelaxujte a odpočiňte si.

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Viete, ktoré sú najlepšie vonkajšie vírivky, jacuzzi či spa vírivky?: Viete, prečo si ľudia z celého sveta tak radi kupujú tie najlepšie vonkajšie vírivky Marquis Spas? Aj toto sú ich dôvody…

10 otázok, ktoré sa nás pýtate pri nákupe vírivky najčastejšie: Rozumieme tomu, že nákup vírivky nie je jednoduchou záležitosťou, najmä pre laikov. Preto sme pre Vás dali dohromady zoznam najčastejších otázok aj s odpoveďami, ktorý Vám Vaše rozhodovanie pri výbere vírivky uľahčí.

Aký počet miest vo vírivke zvoliť?: Trh s vírivkami je naozaj bohatý a zaobstarať tak môžete masážnu hydro vaňu rôznych tvarov aj veľkostí. Podľa čoho sa rozhodnúť, aký počet miest vo vírivke je práve pre Vás ideálny?

Vírivky, jacuzzi, vírivé vane, hot tub — viete, aký je medzi nimi rozdiel?: Či už sa jedná o vírivku, jacuzzi, hot tub alebo vírivú vaňu akejkoľvek konštrukcie, veľkosti alebo krajiny pôvodu, môžeme všeobecne povedať, že sa vždy jedná o jedno a to isté.

Ak budete výberu vírivky venovať pozornosť, nebudete ľutovať: Venovať výberu vírivky dosť času aj energie sa skutočne vyplatí! Táto investícia sa Vám vráti v podobe dlhoročnej spokojnosti, relaxácie a uľavy od bolestí.

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *