Vírivky BEACHCOMBER – kvalita bez kompromisov

Vírivky BEACHCOMBER ocení každý, kto si želá investovať do nekompromisnej kvality. Ich kvalita sa nezmení, nech si vyberiete akýkoľvek model.

Jednotlivé vírivky BEACHCOMBER sa od seba líšia len tvarom, veľkosťou a výbavou. Kvalita spracovania či použitých materiálov je pri všetkých modeloch rovnaká.

Každý, kto sa pri kúpe rozhodne pre vírivky BEACHCOMBER, má istotu, že za svoje peniaze získa vysokú kvalitu.

Táto značka je známa tým, že pri výrobe dbá najmä na kvalitu konštrukcie. Vírivky BEACHCOMBER sú preslávené nulovou toleranciou k chybám počas kontroly kvality. Spoločnosť dbá o vysokú kvalitu hlavne preto, lebo jej záleží na 100 % spokojnosti zákazníkov. Aj vďaka tomu patria tieto vírivky celosvetovo medzi najlepšie vo svojom odvetví.

Vírivky BEACHCOMBER majú nízku spotrebu elektrickej energie aj keď ich budete používať po celý rok v exteriéri. Sú o 8 – 57 % úspornejšie ako ich konkurencia. Úspora je naozaj vysoká aj vzhľadom na životnosť týchto víriviek, ktorá môže byť dlhšia ako 30 rokov.

Priemerná životnosť nekvalitných a lacných vírivých vaní je 2 – 5 rokov. Po tejto dobe vírivka buď prestane fungovať, alebo ju prestanú jej používatelia využívať kvôli jej nekvalite. Ak si však kúpite vírivku BEACHCOMBER, môžete sa spoľahnúť, že vám poslúži aj niekoľko desiatok rokov.

Mnohí ich majitelia, ktorým vírivka slúži už 30 rokov a stále funguje, sú toho dôkazom.

 

 

Tu sa výhody týchto víriviek nekončia. Spomeňme ešte ich nadštandardnú ergonómiu a pohodlnosť. Sú také pohodlné, že sa vám po kúpeli nebude chcieť vyliezť von! A keď sa konečne odhodláte vírivku opustiť, nebudete sa vedieť dočkať ďalšej príležitosti na návrat. 

Vírivky BEACHCOMBER vynikajú tiež jednoduchým, moderným dizajnom.  Tieto vírivky sú navrhované tak, aby priniesli svojim majiteľom dokonalú eleganciu, ktorá dobre zapadne ku každému štýlu zariadenia a nikdy nevyjde z módy. Sú nadčasové! Žiadne zbytočné trblietavé lákadlá tu naozaj nečakajte, vírivky sú vyrábané s ohľadom na kvalitu a maximálne pohodlie.

Vírivé vane BEACHCOMBER vynikajú pevnou a odolnou konštrukciou.

Údržba je nenáročná. Produkty sa vyznačujú aj mimoriadne ľahkým prístupom k filtrom a intuitívnym ovládaním. To všetko sú vlastnosti, ktoré z tejto značky robia jednotku na celosvetovom trhu.

 

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *