Ak budete výberu vírivky venovať pozornosť, nebudete ľutovať

Ak budete výberu vírivky venovať dostatok pozornosti, túto investíciu vášho času a energie nakoniec iste oceníte. Vráti sa vám totiž premenená na spokojnosť, relaxáciu a zdravotné benefity, ktoré vám kvalitná vírivka prinesie.

Je veľmi zaujímavé, že keď kupujeme nový automobil, počítač, mobil alebo spotrebiče do domácnosti, nešetríme časom. Venujeme ho ich výberu naozaj dostatok a dôkladne preskúmame všetky možnosti. Informujeme sa o všetkých parametroch či funkciách a porovnáme navzájom viacero modelov. Okrem toho si prečítame množstvo článkov o novinkách a radíme sa s našimi známymi.

Zaujímavé je, že pri kúpe vírivky takýto podrobný prieskum často celkom vynecháme. Neodoláme pozlátku super zliav a vôbec si vopred nezistíme, čo vlastne kupujeme.

Aby sa vaša investícia oplatila

Na takomto konaní by nebolo nič zvláštne, ak by sa jednalo o niečo, čo nie je až také drahé. Od vírivky tiež iste nečakáme, že ju budeme používať najviac dva alebo tri roky. Väčšina zákazníkov, ktorí si zakúpia novú vírivku, pritom nevie nič o rozdieloch, ktoré môžu byť medzi jednotlivými modelmi. Rozdiely však nespočívajú len v cene. Oveľa dôležitejšie sú odlišnosti v kvalite, dostupnosti záručného a pozáručného servisu aj náhradných dielov, životnosti a odolnosti vírivky.

Ak si chcete byť istí, že investujete do produktu, ktorý vám bude spoľahlivo slúžiť mnoho rokov, mali by ste tieto parametre poznať. Nákup vírivky predsa nemôžeme prirovnať k nákupu detského bazénika. Viac o tejto téme sa dozviete v článku Vírivka je investícia — pri jej nákupe na to nezabúdajte.

Vírivka vám poslúži ako privátne terapeutické zariadenie, ktoré budete mať kedykoľvek k dispozícii. Jej používanie prispieva k zlepšeniu mnohých zdravotných problémov. Výnimočnosť relaxácie vo vírivke si budete môcť užívať aj vďaka aromaterapii a chromoterapii. V kombinácii so zariadením MicroSilk sa pre vás stanú doslova oázou mladosti a dokonalého oddychu. Toto všetko si budete môcť naplno užívať bez toho, aby ste museli kamkoľvek chodiť, u seba doma.

Viete, prečo si kupujete vírivku?

Ak ste sa rozhodli, že si kúpite vírivku, mali by ste vedieť, prečo. Odpoveď na túto otázku vám pomôže sformulovať požiadavky, ktoré na ňu máte. Aj v tomto bode môžeme nákup vírivky prirovnať k nákupu auta, počítača či mobilu. Aj pri nich viete, akým spôsobom ich budete najčastejšie používať. Iste si urobíte zoznam požadovaných vlastností alebo funkcií, bez ktorých sa nezaobídete.

Pred tým, ako sa pustíte do výberu vírivky, si ujasnite, či ju chcete používať najmä na relaxáciu alebo od nej predovšetkým očakávate kvalitnú hydromasáž.

Nie každá relaxačná vírivka vám ju totiž poskytne. Na druhej strane však môžete v každej hydromasážnej vírivke relaxovať.

 

Ako prvé vyberajte vírivku. Potom sa rozhodnete, kam ju umiestnite

Často sa stretávame s tým, že zákazníci k nám prídu a už majú pre vírivku pripravené miesto. Pýtajú sa nás, aká vírivka sa dá na takéto miesto umiestniť. Výsledkom je, žiaľ, často sklamanie, pretože žiadna z tých víriviek, ktoré sa na pripravené miesto hodia, nevyhovuje ich požiadavkám. Taká, ktorá by naplnila ich predstavy, sa na tam ale inštalovať nedá. Takto si svoj výber už na začiatku zbytočne zúžia.

Pred tým, ako začnete vírivku vyberať, by ste mali vedieť, aké možnosti pre jej umiestnenie máte k dispozícii.

Nie je však vhodné vykonávať stavebnú prípravu pred tým, ako si zvolíte aspoň užší okruh modelov.

Ako prvé sa zamerajte na výber vírivky. Rozhodnite sa, ktorá sa vám najviac páči, ktorá je pre vás najviac pohodlná a vyhovuje vám spôsob jej ovládania. Presvedčte sa tiež, že vám dokáže poskytnúť kvalitnú hydromasáž, nemá vysoké prevádzkové náklady a nároky na údržbu. Do úvahy vezmite aj iné vlastnosti, ktoré od vírivky očakávate.

Keď už máte aspoň užší výber modelov, je načase opýtať sa predajcu na požiadavky na ich zapojenie. Tento postup je pre vás výhodnejší ako musieť sa uspokojiť s modelom, ktorý vám nevyhovuje, no na pripravené miesto ste si iný nemohli vybrať. Áno, aj miesto pre vírivku je možné zmeniť. No, ak už ste do neho raz investovali svoj čas a peniaze, iste sa vám do toho nebude chcieť.

Vírivky z našej ponuky môžete umiestniť do exteriéru aj interiéru. Preto si s nemusíte lámať hlavu nad tým, kam ju dáte. Nie ste si istí, kam? Podľa nášho názoru je najlepšou voľbou vírivka v exteriéri!

Môžete ju používať počas celého roka bez ohľadu na počasie. V zime vás vďaka tomu poteší teplý kúpeľ v mrazivom počasí, ktoré vás bude obklopovať. Ani pohľad na hviezdnu oblohu nad vami nikdy neomrzí.

To, pre ktoré miesto sa rozhodnete, je, samozrejme, len na vás, vašich potrebách a priestorových možnostiach.

 

 

Ktoré atribúty sú pri kúpe najdôležitejšie?

S predajom víriviek máme mnohoročnú prax. Na základe našich skúseností sú najdôležitejšími parametrami víriviek nasledovné:

  • kvalitný termokryt a tepelná izolácia,
  • pohodlnosť a ergonomické vlastnosti,
  • možnosť regulovania hydromasáže a jej kvalita,
  • prevádzkové náklady vírivky a spotreba elektrickej energie,
  • dostupnosť náhradných dielov, záručného a pozáručného servisu.

Naplnenie týchto atribútov je predpokladom na to, aby ste boli s vírivkou spokojní.

Aj my ich považujeme za dôležité. Preto o nich podrobnejšie hovoríme v niekoľkých článkoch:

To, či budete mať pre vašu vírivku dostupné náhradné diely, záleží od konkrétneho výrobcu. Kvalitní výrobcovia stále dodávajú náhradné diely aj na vírivku starú niekoľko desiatok rokov. Nemusíte sa tiež obávať toho, že nebudete mať k dispozícii záručný či pozáručný servis.

Kvalitný výrobca spravidla pôsobí v tomto odvetví už dlhšie. Spoznáte ho vďaka jeho bohatej histórii a pozitívnym referenciám z celého sveta.

Za takýchto výrobcov považujeme spoločnosti Marquis, Beachcomber a Royal Spa.

Aby ste zistili, či je vírivka ergonomická a či sa v nej cítite pohodlne, budete si ju musieť vyskúšať. Bez vyskúšania na vlastnej koži tiež nebudete vedieť, či vám vyhovuje hydromasáž, ktorú poskytuje a či sa vám ľahko ovláda. Konkrétny model môže mať mnoho kladných referencií a môžu vám ho odporučiť viacerí vaši známi, napriek tomu vám nemusí vôbec vyhovovať. Jediná možnosť, ako zistiť, či vám uvedené vlastnosti vírivky vyhovujú, je zažiť všetky jej funkcie pri plnej prevádzke. Túto možnosť poskytuje každý spoľahlivý predajca.

Vírivky si môžete vyskúšať aj u nás. Počas celého roka máme v prevádzke niekoľko modelov a budete si ich môcť porovnať. Termín pre nezáväzné vyskúšanie si môžete rezervovať tu.

Ak sa v množstve informácií o vírivkách strácate alebo by ste sa chceli ešte niečo opýtať, kontaktujte nás na našom telefónnom čísle alebo cez e-mail. Radi vám na všetko odpovieme.

KONTAKTUJTE NÁS:
0907 559 466
info@welldo.sk

 

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

7 rád na tému: Ako vybrať vírivku: V tomto článku Vám predstavíme 7 najdôležitejších vecí, ktoré by ste mali vedieť skôr, ako si kúpite vírivku, aby Vaše investície neboli len peniaze vyhodené von oknom!

Viete, ktoré sú najlepšie vonkajšie vírivky, jacuzzi či spa vírivky?: Viete, prečo si ľudia z celého sveta tak radi kupujú tie najlepšie vonkajšie vírivky Marquis Spas? Aj toto sú ich dôvody…

Unavené nohy nájdu úľavu vo vírivke. Vyskúšajte si ju: Trápia Vás unavené a boľavé nohy? Ponoriť sa po dlhom náročnom dni do teplej vody vo vírivke im prinesie potrebnú úľavu. Užite si zaslúženú relaxáciu!

Vedeli ste, že osvetlenie vo vírivke vám môže zlepšiť náladu?: Svetlo má na našu psychiku nemalý vplyv. Väčšinou mávame lepšiu náladu keď svieti slniečko, ako keď je zamračené a pochmúrne. Vplyvu svetla na naše zdravie sa dokonca venuje jeden vedný odbor.

Prečo je dôležitá cena vírivky: Vírivka cena a vírivky cena sú najvyhľadávanejšie slovné spojenie pri kúpe vírivky. Cena a rozpočet totiž hrajú pri jej výbere skutočne dôležitú rolu.

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *