Unavené nohy nájdu úľavu vo vírivke. Vyskúšajte si ju

Unavené a boľavé nohy dokážu poriadne potrápiť každého. Po dlhom a náročnom dni je preto dobré dopriať im kúpeľ a masáž vo vírivke. Vírivka vám navyše pomôže dokonale zrelaxovať.

Doprajte nohám masáž a teplý kúpeľ

Ak musíte v práci po celý deň chodiť alebo stáť, navyše v nepohodlných topánkach, iste dobre viete, ako veľmi môžu unavené a opuchnuté nohy večer bolieť. Nemôže byť preto nič úžasnejšie ako sa po náročnom dni prezliecť do plaviek a dopriať si kúpeľ vo vírivke. Ak sa vám nechce prezliekať, postačí ponoriť do teplej vody len nohy.

Na nohách sa nachádza v porovnaní s ostatnými časťami tela najviac nervových zakončení. Je ich tu viac ako 200 000. Nervy sú dôležitou súčasťou mechanizmu spätnej väzby organizmu. Ich stimulácia dokáže vďaka nervovým prepojeniam upokojiť a znížiť stres. Postačí len 5 minút masáže vo vírivke a budete sa cítiť uvoľnene. Takýto krátky čas vás dokáže zbaviť napätia a pomôže vám zrelaxovať. Ak si okrem toho vo vírivke doprajete masáž chodidiel, prinesie vám to pohodu a zlepšenie nálady.

 

Máte k tejto téme nejaké otázky? Napíšte nám alebo zavolajte a radi vám na všetky odpovieme. 

KONTAKTUJTE NÁS:
0907 559 466
info@welldo.sk

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Kvalitná hydromasáž v kvalitnej vírivke: Skutočne kvalitnú hydromasáž Vám poskytnú len kvalitné vířivky. Kvalitná hydromasáž je pravdepodobne tým najdôležitejším faktorom, prečo investovať do nákupu vírivky.

7 rád na tému: Ako vybrať vírivku: V tomto článku Vám predstavíme 7 najdôležitejších vecí, ktoré by ste mali vedieť skôr, ako si kúpite vírivku, aby Vaše investície neboli len peniaze vyhodené von oknom!

Viete, ktoré sú najlepšie vonkajšie vírivky, jacuzzi či spa vírivky?: Viete, prečo si ľudia z celého sveta tak radi kupujú tie najlepšie vonkajšie vírivky Marquis Spas? Aj toto sú ich dôvody…

Prečo profesionálni atléti využívajú vírivky: Atléti, ktorí chcú dosahovať perfektných výsledkov, na sebe musia pracovať aj mimo závodiska. Musia sa naučiť, ako predchádzať bolestiam a zraneniam. A k tomu im pomáha tiež vírivka

5 prínosov hydroterapie pre zdravie: Nie ste si istí, či má virivka skutočne tak priaznivé účinky? Hydroterapiu doporučujú aj samotní lékari a oblastí, kde Vám môže pomôcť, je hneď niekoľko!

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *