Saunamed_Logo_Bile

Tieto infrasauny vsadili od začiatku na trvalý výzkum a vývoj, kompetentné poradenstvo, prvotriednu kvalitu všetkých produktov a bezchybný zákaznícky servis. Odborníci tvrdia, že infračervená technológia žiaričov infrasáun SaunaMed je jednou z najviac efektívnych predovšetkým najúčinnejších a to v rámci celého sveta.

Primárna značka v Británii

Dnes sú už primárnou značkou vo Veľkej Británii, kde ju schvaľujú a požuívajú aj lekárski odborníci.

Infražiariče DuraWave ™

Špeciálne žiariče sa vyrábajú zo 100% čistej keramiky a neobsahujú žiadne toxíny alebo chemikálie.

Svetové štandardy kvality

Certifikované nezávislými inštituáciami. Spĺňajú všetky bezpečnostné normy. Výrobný proces je pravidelne kontrolovaný.

SaunaMed ponúka širokú škálu modelov

  • produkty pochádzajú z továrni, ktorá disponuje s viac ako 25-ročnými skúsenosťami vo výrobe kvalitných infrasáun
  • infrakabíny sa vyrábajú len z kvalitného FSC certifikovaného dreva
  • dnes sú už primárnou značkou vo Veľkej Británii, kde ju schvaľujú a používajú aj lekárski odborníci
Infrasauna_SaunaMed_Luxury_ISMLX6
Durawave_zarice_saunamed

V čom je SaunaMed inovativny?

Infražiariče DuraWave™ sa vyrábajú zo 100% čistej keramiky a neobsahujú žiadne toxíny alebo chemikálie. Infražiariče sa navrhujú tak, aby boli bezpečné na dotyk. Opakované klinické testy poukazujú na to, že DuraWave ™ infražiariče produkujú infračervené žiarenie veľmi blízke k dokonalosti s prirodzenou harmóniou ľudského tela, čo vedie k zvýšeniu zdravotných výhod.

Porovnánie žiaričov DuraWave a bežných karbónových

DuraWave™ infražiariče boli navrhnuté a kalibrované na správny vlnový rozsah, a to 7,5 až 15 mikrónov. Prevážná časť vlnových dĺžok je 9,4 mikrónov, čo je práve frekvencia, pri ktorej sa rozvibruje molekula vody. To je dôležité, pretože naše telo je zo 70% zložené práve z vody. Táto vibrácia spôsobuje uvoľnenie toxínov priamo z buniek, ako je ortuť, hliník, cholesterol a iné toxické plyny, ako je síra a formaldehyd. Tento optimálny výstup tiež umožňuje hlbšie preniknutie infračerveného tepla do tkanív tela, čo spôsobuje úľavu od bolesti, detoxikáciu, zlepšenie krvného obehu a zvýšenie prietoku periférnej krvi.

Saunamed_zareni
Infrasauna_SaunaMed_Classic_6

Komponenty a testovanie

SaunaMed využíva pri výrobe komponenty, ktoré sú všetky v pevnom stave bez pohyblivých častí, čím sú tieto sauny extrémne robustné a spoľahlivé.

Každá SaunaMed infrasauna je dôkladne otestovaná priamo v továrni, aby sa overila jej plná funkčnosť. Testy poukazujú na to, že elektrické komponenty v saunách majú extrémne nízku mieru zlyhania. Napríklad infražiariče DuraWave™ majú mieru zlyhania menej ako 0,01%. V skutočnosti, každá infrasauna je vyrobená tak, aby splňovala obe normy, pre domáce aj komerčné využitie. Kvalitné infrasauny SaunaMed sú uznávané pre svoju trvanlivosť vzhľadom k presnosti a kvalite súčastí použitých pri výrobnom procese.

Svetové štandardy bezpečnosti a kvality

Všetky infrasauny tejjto značky sú certifikované nezávislými inštitúciami, splňujúce všetky bezpečnostné normy a proces výroby je pravidelne kontrolovaný príslušnými orgánmi. Mnohé z certifikátov sú vydávané nemeckým SGS, ktorý je považované za popredné kontrolné stredisko kvality v dnešnom svete.

Certifikácia zahrňuje napríklad CE (EMC, LVD), ISO 9001: 2000, ETL, ETS, C-Tick, RoHS, GS, SFI a SAA, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

Saunamed_certifikace
Infrasauna_SaunaMed_Luxury_ISMLX3

ETL – laboratóriá boli založené v roku 1896 Thomasom Edisonom, a sú jednými z najstarších laboratórií na svete. Certifikácie ETL a ETL-C Vám zaručia, že všetky kvalitné infrasauny SaunaMed prešli testami a spĺňajú všetky potrebné výkonnostné bezpečnostné normy.

Směrnice RoHS znamená „omezení používání některých nebezpečných látek v elektrických a elektronických zařízeních“.

GS – táto nezávislá autorizovaná značka je uznávaná po celej Európe a obzvlášť dôležitá v Nemecku. Značka GS ukazuje, že výrobok spĺňa požiadavky nemeckého zákona o bezpečnosti výrobkov, a tiež že produkt prešiel testovaním bezpečnosti, prevyšuje zákonné normy a vysokú kvalitu.

ISO9001 norma vyžaduje neustále zlepšovanie v prevádzkových procesoch a riadení kvality. Táto norma je dôležitá, pretože zaručuje konzistenciu v produktoch a službách.

Okrem týchto bezpečnostných certifikátov sú všetky elektroinštalácie v kvalitných infrasaunách SaunaMed zapúzdrené v ohňuvzdornom potrubí z nerezovej ocele.

Životné prostredie

Všetky materiály používané k výrobe infrasáun značky SaunaMed sú nealergénne, netoxické a šetrné k životnému prostrediu. Drevo pochádza z obnoviteľných lesov. Výrobca sáun SaunaMed je jedným z mála s certifikáciou FSC – iniciatíva udržateľného lesného hospodárstva a tiež plne dodržuje nariadené smernice EU – RoHS.

Rainforestlogo

TOP produkty
tejto značky

Infrasauna_SaunaMed_Lumina_ISML4

Infrasauna Lumina 4

Finska_Sauna_SaunaMed_Lumina_6

Fínska sauna 6

Infrasauna_SaunaMed_Luxury_6

Infrasauna Luxury 6

Infrasauna_SaunaMed_Classic_4

Infrasauna Classic 4