Rady pre výber domácej infrasauny

Viete prečo sú kvalitné domáce infrasauny Clearlight špičkou vo svojom odbore? Odpoveď nájdete v nasledovnom článku. Prezradíme vám, v čom spočívajú ich klady, a prečo je práve táto značka tou najlepšou voľbou.

Najlepšia infrasauna na trhu

Ak sa trochu zaujímate o infrasauny, iste ste už počuli o tom, že najlepšia na trhu je domáca infrasauna Clearlight. Viete ale prečo práve tieto infrasauny používajú aj lekári a wellness kliniky? Používajú ju aj také známe zariadenia ako sú Whitaker Wellness Center a Hippocrates Health Institute.

Odpoveďou je, že infrasauny Clearlight vykazujú najlepšie liečivé a detoxikačné účinky.

Je infrasauna Clearlight to najlepšie riešenie pre vás?

Clearlight Infrared Saunas je špičkou medzi výrobcami infrasáun.

S lepšou značkou sme sa za posledných 18 rokov nestretli.

Naše odporučenie sme si nevymysleli len tak. Je založené na dôkladnom štvorročnom výskume, počas ktorého sme skúšali a porovnávali viacero značiek a veľa diskutovali v mnohými majiteľmi aj výrobcami. Dúfame, že vám výsledky nášho výskumu pomôžu pre výbere infrasauny aj pre vašu rodinu. Aj v tomto odvetví sa, žiaľ, nájde mnoho dezinformácií a mnohé značky sa zdajú byť na prvý pohľad celkom rovnaké.

Spoločnosť Clearlight Infrared Saunas založil pred 20 rokmi doktor Raleigh Duncan, ktorý je až dodnes majiteľom spoločnosti. Doktor Raleigh Duncan sa stal inovátorom a priekopníkom v odbore infražiaričov.

Inovatívne karbón-keramické zmesi, aké využívajú infražiariče True Wave II, poskytujú najlepší detoxikačný účinok zo všetkých žiaričov na trhu.

Kabíny infrasáun sa vyrábajú z prvotriedneho dreva kanadského červeného cédra alebo bieleho topoľa. Domáce infrasauny Clearlight vám poskytnú najvyššiu záruku. Pri kúpe dostanete celoživotnú záruku na všetky komponenty infrasauny vrátane kabeláže a zvukových systémov.

V čom sú infrasauny Clearlight odlišné

Na úvod jeden fakt: až 95 % všetkých sáun sa vyrába v Číne na montážnych linkách. Každý si tak môže jednoducho vytvoriť vlastnú značku a predávať sauny ako ich výrobca alebo ich predávať pod menom tohto výrobcu. Niektoré spoločnosti vsadili na odlíšenie pridaním niektorých funkcií, dodatočných svetiel či magnetických tokov.

Spoločnosť, ktorá produkuje infrasauny Clearlight, však bola už od začiatku inovátorom.

Patentované karbón-keramické infražiariče sa v kabíne nachádzajú len do úrovne ramien. Hlava je vďaka tomu chránená pred prehriatím. Takého rozmiestnenie si výrobca môže dovoliť práve využitím vysoko kvalitných karbón-keramických žiaričov, ktoré nezaťažujú priestor v kabíne škodlivými EMF a ELF. Tieto infražiariče kombinujú užitočný uhlík s keramickými vláknami, ktoré sú do neho votkané.

Takmer všetky sauny, ktoré používajú karbónové infražiariče, sú nimi vystlané až po strop. To nahrádza nízke emisie uhlíka u lacných značiek. Mnoho infražiaričov alebo lepšie povedané „žiaričov“ má len slabú vrstvu uhlíka. Táto má však len slabý alebo žiadny infračervený prínos. Na prvý pohľad tento fakt vôbec nespozorujete. Predajcovia vám to nepovedia a možno to ani sami nevedia. Hlavnou stratégiou je ponúkať infrasauny za „výhodné ceny“.

 

 

 

Konštrukcia prvotriednej kvality

Niektoré lacné infrasauny používajú bežné zahrievanie, pri ktorom používateľ vdychuje toxické chemikálie. Tomuto by ste sa radšej mali vyhnúť. Na výrobu kabín infrasáun Clearlight sa používa vzduchom vysušené výberové drevo prvotriednej kvality z topoľa alebo cédra.

Pri výrobe sa nepoužívajú žiadne toxické lepidlá ani iné chemikálie.

Domáca infrasauna Clearlight má žiariče rozmiestnené po celom obvode. Nájdete ich aj za nohami, po stranách a vpredu. Vďaka tomuto rozmiestneniu sa telo dokonale prehrieva až k jadru. Práve tento fakt je pre dôkladnú detoxikáciu a liečbu skrytých zápalov veľmi dôležitý. 95 % infrasáun na trhu však toto nemá.

Liečebný a detoxikačný proces umocňuje vyhriata podlaha infrasauny Clearlight. Len na chodidlách sa nachádza približne 20 000 pórov. Preto ľudskému organizmu zahriatie chodidiel a celých dolných končatín na dostatočnú teplotu prospieva. Pomáha to tiež udržiavať počas doby saunovanie teplotu tela. To následne vplýva na zrýchlenie prietoku krvi a detoxikáciu. Infrasauny Clearlight majú preto lepšie liečebné aj detoxikačné účinky ako iné sauny.

Vyhriatu podlahu v infrasaune ponúka okrem Clearlight už len jeden výrobca.

Spomenieme ešte jednu inováciu, ktorú dosiaľ nikto neprekonal. Sú ňou dva výkonné infražiariče, ktoré nájdete v produktovom rade Sanctuary. Tieto infražiariče poskytujú až dvadsaťnásobok energie z infražiarenia v porovnaní s tou najlepšou konkurenciou.

Infrasauny Clearlight vykazujú nízku až nulovú úroveň EMF

Každý, kto sa stará o svoje zdravie, by sa mal kvôli tejto oblasti znepokojovať. EMF — elektromagnetické pole, nás obklopuje každý deň. Preto je nezodpovedné a riskantné tráviť čas, ktorý je vyhradený na pokojné relaxovanie, liečbu a detoxikáciu v infrasaune v malom priestore s vysoko nebezpečnou a škodlivou úrovňou elektromagnetických polí.

Pre domáce infrasauny je bezpečná úroveň EMF stanovená na menej ako 3,0 milligaus (mG). Infrasauny Clearlight majú túto hodnotu EMF takmer nulovú. Je to len 0,05 mG. V niektorých infrasaunách, ktoré nájdete v ponuke na trhu, je táto hodnota až 10 – 30 mG! Je to 10 x viac ako stanovená bezpečná norma. Nájdu sa dokonca aj modely, ktoré presahujú normu 10 – 60 x.

 

 

Ideálne je, ak máte možnosť zmerať úroveň EMF priamo v zapnutej infrasaune u predajcu. Meracie prístroje si môžete kúpiť. Pochybné, žiaľ, môžu byť aj rôzne „certifikáty“ infrasáun. Keď budete porovnávať namerané úrovne EMF viacerých modelov, mali by ste vedieť, kde sa merali. Najvyššia úroveň je vždy v blízkosti infražiaričov.

Meranie by sa pre smerodajné výsledky malo vykonávať 3 – 5 cm od infražiaričov.

Infrasauny Clearlight vám poskytnú maximálnu istotu a bezpečnosť pre dlhodobé zdravie. Úroveň EMF je takmer nulová alebo sa nachádza hlboko pod stanovenou normou. Dajte si pozor na pochybné merania a „certifikáty“. Merania by sa mali prevádzať uprostred sauny. Ak je tu nameraná hodnota napríklad 10 mG, čo je viac ako stanovená norma, je to stále menej ako 70  – 180 mG — to je hodnota, ktorá bola nameraná u väčšiny lacných infrasáun. Ak si pri modeli, ktorý má nameranú hodnotu uprostred sauny 10 mG zmeriate EMF v blízkosti žiariča, nameriate 30 mG a viac. Táto hodnota je už znepokojivá. Normu presahuje až 10 x.

Spoločnosť, ktorá vyrába infrasauny Clearlight, sa stala prvou na svete, kto ponúkol nulové alebo takmer nulové hodnoty EMF a ELF. Svoje tvrdenie môže na rozdiel od iných spoločností, ktoré tvrdia, že majú nízku úroveň EMF, podložiť výsledkami nezávislých testov.

Tieto výsledky sú dostupné aj verejnosti.

Poskytujú infrasauny Clearlight najlepšiu záruku?

Odpoveď znie: „Áno.“ Okrem žiaroviek dostanete pri kúpe infrasauny Clearlight doživotnú záruku na všetky komponenty. Záruka sa vzťahuje na kabínu infrasauny, elektroinštalácie, infražiariče, rádio a tiež madlo či pánty na dverách. Spoločnosť, ktorá infrasauny Clearlight vyrába, si to môže vďaka viac ako 20 ročným skúsenostiam dovoliť. Výsledkom jej pôsobenia na trhu je maximálna spokojnosť majiteľov infrasáun Clearlight z celého sveta s nadštandardnou kvalitou jej produktov.

Pre porovnanie — v tomto odbore skončí približne polovica firiem už do niekoľkých rokov.

Pred kúpou si iste rozmyslíte, či si vyberiete infrasaunu od spoločnosti, ktorá ani nevie, ako dlho bude záruku poskytovať. Možno vám ju poskytne na rok alebo dva, no nemôžete si byť istí, že stanovené podmienky naozaj dodrží.

Infrasauny Clearlight vo svetových recenziách

Spoločnosť Clearlight má mnoho priaznivých recenzií. Svoju spokojnosť v nich vyjadrujú nielen koneční spotrebitelia ale aj vedúci pracovníci v zdravotníctve. Sauny Clearlight využívajú pre liečbu pacientov mnohí známi lekári a kliniky ako sú doktor Whitaker z Wellness Clinic Whitaker a doktor Clement z Hippokratovho ústavu.

Pred štyrmi rokmi sme sa na základe mnohých diskusií s odborníkmi a prečítaní ich recenzií rozhodli, že si infrasaunu Clearlight kúpime a vyskúšame. Chceli sme ju porovnať s inými infrasaunami na trhu a sami si všetky zozbierané fakty overiť.

S výsledkom sme boli a stále aj sme maximálne spokojní.

Preto sme infrasauny Clearlight pred dvoma rokmi zaradili aj do našej ponuky, v ktorej nájdete produkty výnimočnej kvality a vysokým prínosom pre zdravie.

Teraz, po štyroch rokoch, kedy píšeme tento článok, už máme mnoho spokojných používateľov infrasáun Clearlight. Niektorí sa s vami radi o svoje skúsenosti podelia. Ak nám napíšete, radi vám na nich poskytneme kontakt.

Zdieľame so svojimi zákazníkmi rovnaký názor: infrasauna Clearlight vás v nikdy nesklame.

Mnoho krát si iste poviete, že bola tou najlepšou voľbou.

Chceli by ste si infrasauny Clearlight vyskúšať? U nás je to možné celkom nezáväzne. Budete si tak môcť porovnať domáce infrasauny tejto aj iných značiek. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte sa s nimi na nás obrátiť.

KONTAKTUJTE NÁS:

0907 559 466
info@welldo.sk

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

10 dôvodov pre kvalitné infrasauny Clearlight: Infrasauny Clearlight patria už 20 rokov na prvé priečky v saunovom obore. Tí, ktorí vlastnia infrasaunu Clearlight, sú majiteľmi nielen kvalitnej infrasauny, ale zároveň tiež najviac účinnej infrasauny na trhu.

Domáci wellness jednoducho a rýchlo: Výber vhodnej vírivky či sauny dokáže pekne zamotať hlavu. My sme tu ale pre Vás, aby sme Vás týmto mnohokrát náročným procesom previedli – ľahko a bez obáv.

Objavte tajomstvo zdravého a spokojného života!: Na to, ako zdraví a šťastní sa cítime, majú vplyv rôzne hormóny v našom tele. Čo Vám môže pomôcť docieliť toho, aby sa uvoľňovali práve tieto žiadané hormóny?

7 dôvodov pre sauny SaunaMed: Už viac ako 25 rokov skúseností ponúkajú kvalitné infrasauny SaunaMed. Chcete poznať dôvody, prečo si zaobstarať práve ju? Máme ich pre Vás rovno sedem!

Ako vybrať infrasaunu a čo by ste mali vedieť pred jej kúpou: Výhodami kvalitných infrasáun sú liečivé, detoxikačné a omladzujúce účinky, bezpečnosť používania, jednoduchosť ovládania a tiež nenáročnosť prevádzky a údržby. Bohužiaľ, vplyvom internetu a širokej ponuky je dnes o dosť ťažšie vybrať skutočne kvalitnú infrasaunu s priaznivými účinkami na naše zdravie.

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *