Ktoré vírivky, swim spa bazény a infrasauny sú najlepšou voľbou pre vaše domáce wellness?

Ak premýšľate nad výberom vírivky, sauny alebo swim spa bazéna, iste ste sa stretli s množstvom rôznych značiek. Ako sa v nich má bežný zákazník vôbec vyznať? Pripravili sme pre vás preto niekoľko rád, s ktorými to iste zvládnete.

Domáce wellnes pre pohodu a relaxáciu

Domáce wellness je v dnešnej uponáhľanej dobe štandardom, ktorý sa postupne radí k bežnému vybaveniu domácnosti. Aj napriek všetkým spotrebičom a inteligentným zariadeniam, ktoré nám s mnohým pomáhajú, sa stále musíme za niečím naháňať. A po náročnom dni nie je nič lepšie, ako si dokonale odpočinúť. Možno ste sa už aj vy stretli s tým, že ste si počas týždňa naplánovali, ako si cez víkend odpočiniete a zrelaxujete. Keď víkend konečne nastal, nezostane vám na to chuť, sila alebo peniaze či dokonca čas.

Riešenie môže predstavovať domáce wellness s vírivkou, swim spa bazénom alebo saunou. Takto si budete môcť vychutnať rodinnú pohodu a oddych bez toho, aby ste museli niekam ísť.

 

Čo vám prinesie vírivka

Účinky vody na telo sú známe ľudstvu už mnoho tisícročí. Pomôže uvoľniť sa od napätia a stresu, uvoľniť svaly, zlepšuje krvný tlak a tiež pohyblivosť. Spojenie teplej vody a silného prúdu robí z vírivky pomoc pri relaxácii. Pri výbere dbajte na to, aby ste sa vo vírivke cítili pohodlne. Okrem toho je dôležité, aby ste si mohli nastaviť masáž jednotlivých častí tela, ale aj komplexnú masáž. Ak hľadáte značku, ktorá podľa slov jej používateľov poskytuje účinnú hydroterapiu, takouto značkou je Marquis. Vírivky Marquis vám prinesú úľavu od stresu, napätia i bolesti pohybového aparátu. Pomáhajú tiež pri artritíde a nespavosti.

 

 

Čo očakávať od sauny

Sauna je miesto pre relaxáciu celého organizmu. Pôsobí tiež ako prevencia rôznych ochorení, posilňuje imunitu a významne prispieva k detoxikácii. Okrem toho si v nej môžete posedieť s vašimi priateľmi alebo rodinou. Sauny Clearlight okrem toho pomáhajú pri viacerých zdravotných problémoch, liečbou zranení a oceníte ich aj v tom prípade, že sa snažíte o redukciu hmotnosti.

Prinesú benefity aj pre pokožku a zlepšia jej kvalitu. Ich prínos pocíti telo i myseľ.

 

Prečo si vybrať swim spa bazén

Swim spa hydromasážny bazén s protiprúdom vám prinesie relaxáciu, zábavu a šport. V porovnaní s klasickým bazénom šetrí miesto a má tiež nižšie prevádzkové náklady. Swim spa vám umožní užívať si po celý rok plávanie, hydromasáže, oddych a rôzne vodné športy. Napríklad aquafitness, aquajump, aquabike a mnoho iných.

 

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Rady pre výber domácej infrasauny: Ktoré vírivky, swim spa bazény a infrasauny sú najlepšou voľbou pre vaše domáce wellness?

Kvalitná hydromasáž v kvalitnej vírivke: Skutočne kvalitnú hydromasáž Vám poskytnú len kvalitné vířivky. Kvalitná hydromasáž je pravdepodobne tým najdôležitejším faktorom, prečo investovať do nákupu vírivky.

Vírivky MARQUIS sú prínosom pre vaše zdravie: Vírivky súu ideálnym miestom, kde sa dá dokonale relaxovať. A nielen to. Tie skutočne kvalitné vírivky totiž zároveň napomáhajú nášmu zdraviu. Viete ako?

Viete, ktoré sú najlepšie vonkajšie vírivky, jacuzzi či spa vírivky?: Viete, prečo si ľudia z celého sveta tak radi kupujú tie najlepšie vonkajšie vírivky Marquis Spas? Aj toto sú ich dôvody…

Viete, aký je rozdiel medzi bazénom a swim spa?: Hydromasážne swim spa, ktoré využijete počas celého roka, alebo klasický vonkajší bazén? Poďme si na túto tému poriadne posvietiť a zistiť, ktoré z týchto zariadení je pre Vás vhodnejšia.

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *