Kvalitné vírivky s technológiou MicroSilk — viac ako vírivky

Kvalitné vírivky vybavené technológiou MicroSilk sa stanú vašou oázou mladosti. MicroSilk prinesie prospech pre vaše zdravie, krásu a celkové omladenie.

Čo je to MicroSilk

MicroSilk je zariadenie, ktoré dokáže vyprodukovať miliardy mikrobubliniek bohatých na kyslík. Každá mikrobublinka má pritom priemernú veľkosť len 50 mikrónov.

Veľkosť mikrobubliniek im umožňuje preniknúť hlboko do pórov pokožky a dokonale ju celkom prírodným spôsobom vyčistiť.

Jej najstaršie vrstvy sa pritom jemným spôsobom odstraňujú. Dochádza k hĺbkovej hydratácii a rozžiareniu pokožky.

Výhody MicroSilk

Vírika so systémom MicroSilk vám prinesie viacero výhod:

  • prenikne do každého póru pokožky a odstráni z nej toxíny,
  • podporuje váš všeobecný wellnes,
  • pokožku čistí do hĺbky prirodzeným spôsobom,
  • podporuje tvorbu kolagénu a regeneráciu buniek,
  • pozitívne vplýva na cirkuláciu krvi, znižuje začervenanie kože,
  • zlepšuje funkciu ciev a vlásočníc,
  • poskytuje úľavu pri psoriáze, ekzéme a ichtyóze,
  • pomáha pri hojení modrín,
  • eliminuje výskyt stareckých škvŕn,
  • zvyšuje hladinu serotonínu.

 

MicroSilk v amerických vírivkách Marquis

Pri čistení pokožky a peelingu vzniká biologický odpad. Bežná vírivka môže mať aj za normálnych podmienok problém s dostatočnou filtráciou vody a udržiavaním jej kvality. Biologickú záťaž navyše preto nedokáže zvládnuť a nakoniec to má za následok viac starostí ako úžitku.

Pochopiť a poznať spôsob, akým sa vo vašej vírivke voda čistí, je preto veľmi dôležité.

Spoločnosť Marquis patentovala systém ConstantClean™ so SmartClean™ — technológiu úpravy vody, ktorý efektívne a rýchle obnoví kvalitu vody. Systém SmartClean™ je inteligentný a dokáže zaznamenať, kedy bola vírivka používaná a tiež to, kedy bol používaný systém MicroSilk. Automaticky spustí cyklus čistenia a pravidelnú dennú filtráciu. Kombinácia technológie ConstantClean™, MicroSilk a vírivky Marquis je úplne dokonalá. Vďaka tomu si budete chcieť užívať tento jedinečný zážitok každý deň. MicroSilk nájdete v rôznych typoch víriviek Marquis v modelových radoch Signature a Vector.

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Elektronika, srdce a mozog kvalitných víriviek — viete, ako vírivky fungujú?: Elektronika tvorí na prvý pohľad „neviditeľnú“ čásť celej vírivky. To však neznamená, že nehrá dôležitú rolu – práve naopak.

Kvalitná hydromasáž v kvalitnej vírivke: Skutočne kvalitnú hydromasáž Vám poskytnú len kvalitné vířivky. Kvalitná hydromasáž je pravdepodobne tým najdôležitejším faktorom, prečo investovať do nákupu vírivky.

Vírivky MARQUIS sú prínosom pre vaše zdravie: Vírivky súu ideálnym miestom, kde sa dá dokonale relaxovať. A nielen to. Tie skutočne kvalitné vírivky totiž zároveň napomáhajú nášmu zdraviu. Viete ako?

10 otázok, ktoré sa nás pýtate pri nákupe vírivky najčastejšie: Rozumieme tomu, že nákup vírivky nie je jednoduchou záležitosťou, najmä pre laikov. Preto sme pre Vás dali dohromady zoznam najčastejších otázok aj s odpoveďami, ktorý Vám Vaše rozhodovanie pri výbere vírivky uľahčí.

Americké vírivky Marquis 1. časť: spoznajte H.O.T ZONE a Microsilk: Radi by sme Vám bližšie predstavili vírivky so špičkovou kvalitou, ktoré sa úplne oprávnene radia medzi najlepšie na trhu: americké vírivky značky MARQUIS SPAS.

 

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *