Viete, ktoré sú najlepšie vonkajšie vírivky, jacuzzi či spa vírivky?

Viete prečo si ľudia na celom svete obľúbili najlepšie vonkajšie vírivky Spa Marquis? V nasledujúcom článku nájdete dôvody, ktoré často uvádzajú.

Čo vám prinesú lacné vírivky

Vybrať si kvalitnú vírivku je často veľmi ťažké. A to najmä pre laika, ktorý o nich vie len to, že chce pre svoju rodinu aj pre seba vybrať to najlepšie. Nevie však, čo je pri vonkajších vírivkách najviac dôležité a nemá ich ako porovnať s inými modelmi.

Mnoho predajcov, a to najmä na internete, ponúka výrazné zľavy na lacné vírivky z Číny. Tie sa navyše honosia lákavými názvami.

Veľké zľavy prilákajú mnoho kupujúcich, ktorí však nakoniec zistia, že si nekúpili to, čo vlastne očakávali. Na to však prídu priveľmi neskoro.

Čo je ešte horšie, títo predajcovia svojím zavádzajúcim správaním ubližujú povesti víriviek ako takých. Ľudia potom automaticky predpokladajú, že kvalitné vírivky stoja len 3.800 – 5.700 Eur. To však nie je pravda. Áno, za vírivku môžete zaplatiť naozaj len toľko. Nebude to ale platiť pre tie modely, ktoré majú niekoľko desiatok rokov spoľahlivo slúžiť aj liečiť a to všetko za minimálne prevádzkové náklady.

Nechceme povedať, že všetok tovar z Číny je nekvalitný, ale aj kvalitné čínske produkty majú svoju cenu.

Tá sa blíži k cene kanadských, európskych a amerických vonkajších víriviek a hydromasážnych bazénov swim spa. Kvalitné vonkajšie vírivky a masážne bazény z Číny nedosahujú rovnako špičkové parametre ako vírivky od overených výrobcov. Neposkytnú vám tiež rovnaké pohodlie a hydromasáž a to sme ešte nespomenuli ich prevádzkové náklady.

My sme dlhé roky hľadali na trhu tie najkvalitnejšie vírivky. Môžete nám veriť, že v súčasnosti nenájdete v ponuke lepšie hydromasážne vonkajšie vírivky.

Vonkajšie vírivky Marquis pre vašu spokojnosť

Americká spoločnosť Marquis bola založená v roku 1980. Už pri svojom vzniku bolo jej hlavným cieľom priniesť na trh kvalitné produkty. O tom, ako sa jej darí tento svoj cieľ plniť, by mohli rozprávať tisícky spokojných zákazníkov z celého sveta. Marquis prináša inovácie a kreativitu v spolupráci s dokonalým pôžitkom a relaxáciou pri nízkych prevádzkových nákladoch a minimálnej údržbe.

Vonkajšie vírivky Marquis sú navrhnuté pre maximálne pohodlie a pretrvávajúci zážitok. Svet víriviek je plný možností, ale len jedna z nich je najlepšia — a to je Marquis.

Ak chcete kúpiť kvalitnú vírivku, ktorú si budete môcť užívať 30 a viac rokov, Marquis je pre vás tou najlepšou voľbou.

Aj to je dôvod, prečo sa stovky predajcov po celom svete denne spoliehajú na túto značku. Keď sa robil nezávislý prieskum názorov používateľov vonkajších víriviek Marquis a ich predajcov, odpovede boli jednoznačné: „Marquis je jedna z popredných firiem v tomto odbore.“

Keď si kúpite vírivku Marquis, nekúpite si len vaňu napustenú horúcou vodou. Prekvapí vás tiež jej konštrukcia, prevádzka, pôžitok z hydromasáže a terapia, ktoré sa s inými vírivkami dajú len ťažko porovnať. Vonkajšie vírivky Marquis boli totiž navrhnuté s cieľom poskytnúť ten najlepší zážitok. Majú prepracovaný dizajn, ponúkajú vysoký výkon a pokrokovú hydromasáž. Ak máte pripravené požiadavky, ktoré by vírivka mala spĺňať a oslovili vás všetky unikátne vlastnosti víriviek, určite si vyberiete dokonalý model.

Taký, ktorý bude vyhovovať vašim predstavám aj životnému štýlu.

Prečo si zákazníci radi kupujú vírivky Marquis? Odpoveďou je nasledovných 7 bodov.

 

1.      Úprava vody vo vonkajších vírivkách Marquis

Vírivky Marquis sú vybavené technológiou ConstantClean™. Túto môžeme pripodobniť ovládaniu tempomatu. Stačí, ak ju nastavíte a nemusíte sa starať o každodennú úpravu vody až jeden mesiac. Inak povedané, ak vo vírivke najskôr použijete

Exclusive ozone systém, všetky neželané prvky budú zničené 3 x rýchlejšie ako pri používaní bežnej dezinfekcie.

Jedná sa o výkonný ozonátor s injektorom Mazzei®, ktorý prevádza kyslík na aktívny ozón mimo priestoru vírivky. Vďaka tomu nedochádza k úniku ozónu nad hladinu vody. Môžete si byť preto istí, že jeho použitie je celkom bezpečné.

Voda z vonkajšej vírivky prechádza následne priamym dezinfekčným systémom, v ktorom sú zabudované kazety s prírodnými materiálmi a dezinfekciou. Intenzitu ich pôsobenia si môžete nastaviť podľa kvality vody. Nemusíte sa ničoho obávať — tento proces je celkom bezpečný a nehrozí žiadne podráždenie pokožky. Neucítite tiež žiadny zápach. Na spustenie filtračného cyklu slúži softvér SmartClean™. Cyklus sa spustí automaticky podľa toho, kedy ste vírivku používali. Filtračné cykly si môžete nastaviť podľa toho, ako často svoju vonkajšiu vírivku používate. Systém Vortex skimmer filtruje vodu z celej vírivky a tiež z jej dna. Denne prefiltruje všetku vodu 60 – 160 x. To, koľko krát vodu prefiltruje, bude závisieť od konkrétneho modelu vírivky.

Vďaka kvalitnej pravidelnej filtrácii bude potrebné menej často čistiť povrch vírivky.

Ako funguje filtrácia

 1. Skimmer Vortex zachytí všetky povrchové nečistoty, ako sú zvyšky telového mlieka, pleťovej vody a podobne. Tie sa zachytia vo filtračných kartušoch, kde sú zlikvidované.
 2. Bezpečnostné odsávanie zaistí čerpanie vody aj z dna vírivky.
 3. Nútený obeh vody smerom dohora prevedie všetky usadeniny z dna vírivky filtráciou. Dochádza tak k premiešaniu, recirkulácii a filtrovaniu vody z celej vírivky, vrátane jej dna. Filtrácia zvládne filtrovať až 91 000 litrov vody denne.
 4. Prefiltrovaná voda je nasmerovaná do primárnej vývevy.
 5. Voda je do tepelného telesa smerovaná cez systém Highflow.
 6. Ozonátor s injektorom Mazzei® prevádza kyslík na aktívny ozón mimo priestoru vírivky.
 7. Nečistoty a baktérie sú odstránené pomocou oxidácie a ozón sa mení znovu na kyslík.
 8. Kyslík sa spolu so zbytkovým ozónom privedie špeciálnym potrubím naspäť do vody.
 9. Voda prechádza dezinfekčným systémom, kde je ošetrená dezinfekciou a minerálmi.

2.      Patentovaný systém pre vonkajšie vírivky Marquis — High Flow

High Flow systém tvoria špeciálne trubky, čerpadlá a hydrokinetické trysky rôznych veľkostí. Tie spoločne s jedinečným systémom zónového ovládania ústredia viac vody tam, kde je práve potrebné. Ak by sme to chceli povedať jednoduchším spôsobom — pri masážach sa používa viac vody s vyššou intenzitou.

Práve preto má hydromasáž vyššiu hodnotu ako pri iných vírivkách.

Aj vírivky iných výrobcov používajú vysoký tlak, no nemožno ho kontrolovať, rovnako ako prietok. Nie je tak zaistený základný princíp hydromasáže.

3.      Aký je význam počtu trysiek vo vonkajšej vírivke

Počet trysiek vo vonkajšej vírivke nesúvisí s kvalitou hydroterapie. Aby mala hydroterapia pozitívny účinok, musí byť využitý systém s vysokým, kontrolovaným a smerovaným prietokom vody. Navyše je potrebný presný počet aj veľkosť trysiek, ktoré smerujú na miesta, pre ktoré je masáž určená.

To vám zaistia vonkajšie vírivky Marquis.

Pozývame vás, aby ste si k nám prišli vyskúšať vírivky Marquis a presvedčte sa o ich priaznivých účinkoch. Vyskúšanie je celkom nezáväzné.

 

 

4.      Vysoký výkon čerpadiel nerozhoduje

Výkon čerpadiel vo vírivke sa uvádza v jednotkách kW alebo HP. Tento faktor ale nemá významný vplyv na kvalitu hydromasáže. Vysoký výkon čerpadla môže vytvoriť väčšiu silu vody, no tryska ju nemusí vedieť naplno využiť. Pohyb vody je tvorený až troma hodnotami. Tieto spoločnou súhrou vedú k účinnej hydromasáži. Sú to:

 • tlak čerpadla,
 • objem vody, ktorý prechádza potrubím,
 • množstvo vody, ktoré dokáže tryskami prejsť.

Pre dokonalú hydromasáž musí byť pevne stanovený, garantovaný, cielený a kontrolovaný prietok vody s možnosťou regulácie užívateľom. Je tak možné nastaviť prietok vody pre trysky, ktoré smerujú k masírovanej časti tela.

5.      Najviac prepracovaná hydroterapia pre vonkajšie vírivky Marquis

Rozdiel v kvalite celého systému pocítite pri každej masáži. Takúto masáž nezažijete ani u profesionálneho maséra.

Patentovaná technológia HOT zón v spolupráci s ovládačom 3-2-1 Control umožňuje individuálne nastavenie masáže aj v jej priebehu presne podľa aktuálnych potrieb.

Vďaka tomu je možné určiť konkrétne miesto, ktoré by ste si chceli vymasírovať a tiež intenzitu hydromasáže.

6.      Duálne ovládanie, masírovanie spredu aj zboku a pohodlie vonkajšej vírivky

Ležadlo aj sedadlo vo vonkajšej vírivke sú ergonomicky prispôsobené a veľmi pohodlné. Užívateľský komfort znásobuje duálne ovládanie na protiľahlej strane. Masážne stĺpy masírujú prednú aj bočnú časť tela. Môžete si tak dôkladne vymasírovať deltový či stehenný sval alebo prsné svaly. Postačí len jedno stlačenie tlačidla a do vírivky si pridáte vybranú vôňu. Váš zážitok tým bude obohatený o aromaterapiu.

7.       Vonkajšie vírivky Marquis ponúkajú bohatý výber doplnkov

Ak máte záujem, môžeme vám zaslať katalóg doplnkov pre vírivky Marquis. Uvedieme z nich aspoň niektoré:

 • jednostupňové vonkajšie schodíky,
 • dvojstupňové vstupné schodíky,
 • nášľapný schod so sklopnou plochou,
 • držiak na uteráky,
 • madlo pre zvýšenie bezpečnosti pri vstupe aj výstupe,
 • zdvihák pre termokryt,
 • skladacie lavice rôznych veľkostí,
 • rohový modul,
 • barový pult,
 • odkladací pult,
 • police na odkladanie rôznych veľkostí,
 • obaly na kvetináče.

Uvedené doplnky pre vonkajšie vírivky Marquis sa vyrábajú z kvalitných materiálov a pasujú ku každému modelu víriviek.

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

4 kroky ako si naplánovať terasu alebo záhradu pre vírivku: Plánujete výstavbu novej terasy alebo dvorku? Máte vonkajšie priestory, ale potrebovali by renováciu alebo rekonštrukciu? Nechcete „vyhadzovať“ peniaze za dizajnérov, ale zároveň chcete byť spokojní? Potom pre Vás máme 4 jednoduché kroky, ktoré Vám so správnym výberom pomôžu.

Pergola k vírivke — je vôbec potrebná?: Možno ste aj vy pri hľadaní tej správnej vírivky narazili na obrázky víriviek s pergolou. Pokiaľ ste si kládli otázku, či pergoulu pre svoju vírivku tiež potrebujete, a aké má prípadné výhody, tu ponúkame odpovede.

Termokryt vírivky — 6 vecí čo by ste o ňom mali vedieť?: U termokryte víriviek môžete ľahko nadobudnúť pocit, že pokiaľ ste videli jeden, videli ste všetky. Lenže to tak úplne nie je a my Vám v tomto článku vysvetlíme prečo.

7 rád na tému: Ako vybrať vírivku: V tomto článku Vám predstavíme 7 najdôležitejších vecí, ktoré by ste mali vedieť skôr, ako si kúpite vírivku, aby Vaše investície neboli len peniaze vyhodené von oknom!

10 otázok, ktoré sa nás pýtate pri nákupe vírivky najčastejšie: Rozumieme tomu, že nákup vírivky nie je jednoduchou záležitosťou, najmä pre laikov. Preto sme pre Vás dali dohromady zoznam najčastejších otázok aj s odpoveďami, ktorý Vám Vaše rozhodovanie pri výbere vírivky uľahčí.

 

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *