Domáci wellness jednoducho a rýchlo

Pri výbere novej vírivky môžete mať dojem, že ste zavalení množstvom informácií, v ktorých sa nakoniec ani neviete vyznať. Preto sme tu pre vás, a pomôžeme vám v tomto procese zorientovať sa. Nákup vírivky tak prebehne hladko a bez obáv.

Na našom blogu nájdete množstvo článkov, ktoré sa zaoberajú výberom víriviek. Venujeme sa v nich vlastnostiam víriviek, a všetkým parametrom, ktoré by ste pri kúpe mali zvážiť. V krátkosti by sa celá táto tematika dala zhrnúť nasledovne:

Na vírivkách a swim spa sú najdôležitejšími komponentmi trysky, filtrácia, izolácia a čerpadlá. Pri kúpe si zistite dostatok informácií o ich životnosti, poruchovosti aj funkčnosti. Nezabudnite na prevádzkové náklady a ergonomické vlastnosti vírivky či swim spa. Pri kúpeli je dôležité, aby ste sa v nich cítili príjemne. Konkrétny model vám okrem toho musí vedieť poskytnúť takú hydromasáž, akú potrebujete. Riaďte sa pravidlom, že toto nezistíte online. Vírivku či swim spa by ste si mali vyskúšať.

Keď budete vyberať infrasaunu, všímajte si jej veľkosť, tvar a materiál, z ktorého je vyrobená. Informujte sa aj o jej výrobcovi. Ďalej je dôležité, aké pohodlie budete v infrasaune mať, kvalita infražiaričov a ponuka doplnkov. Pri pravidelnom využívaní iste oceníte jednoduché ovládanie a údržbu.

Dôležitý je tiež výrobca a predávajúci, u ktorého nakupujete. Zistite si či najviac o histórii výrobcu a vyhľadajte recenzie na jeho produkty.

O kvalite vám veľa prezradí dostupnosť záručného a pozáručného servisu. Dobrým ukazovateľom spoľahlivosti je ponuka náhradných dielov aj na niekoľko desaťročí staré modely.

Pri výbere vybavenia pre domáce wellness odporúčame nepozerať len na cenu. Tá by v tomto prípade mala byť až na druhom mieste. Najhlavnejšie je, aby ste so zakúpenými zariadeniami mali čo najmenej starostí a vydržali vám dlho a spoľahlivo slúžiť. Informujte sa o spôsobe úpravy vody, správnom postupe čistenia filtrov, hlučnosti a kvalite masáže či infražiarenia a jeho bezpečnosti.

Nekupujte lacný model, s ktorým nebudete spokojní hneď pri prvom použití. Veď investícia aj do lacného modelu nie je vôbec nízka. Za svoje peniaze by ste si nakoniec mohli kúpiť len mnoho starostí.

U nás vo WELLDO pre vás máme všetko, čo pre vaše domáce wellness potrebujete.

Okrem širokej ponuky ponúkame komplexný servis a služby. Poradíme vám pri výbere novej vírivky, swim spa alebo infrasauny, zaistíme servis a v prípade potreby zaobstaráme aj náhradné diely. Môžete sa na nás plne spoľahnúť.

Okrem toho vám ponúkame možnosť jednotlivé zariadenia nezáväzne vyskúšať. Pomôže vám to zistiť, čo presne vám vyhovuje a ako by ste s nimi boli spokojní. Kúpa vírivky, swim spa alebo infrasauny nie je len investíciou do samotného produktu. Je to predovšetkým investícia do vášho zdravia. Preto by ste jej mali venovať dostatok času aj energie. Ak by ste si chceli naše produkty nezáväzne vyskúšať, urobiť tak môžete objednaním cez niektorý z našich kontaktov.

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Viete, ktoré sú najlepšie vonkajšie vírivky, jacuzzi či spa vírivky?: Viete, prečo si ľudia z celého sveta tak radi kupujú tie najlepšie vonkajšie vírivky Marquis Spas? Aj toto sú ich dôvody…

Prečo by ste si mali vybrať infrasaunu Clearlight: Uvažujete o kúpe sauny a nie ste si istí, ktorá je tá najlepšia? Pripravili sme pre Vás súhrn otázok a odpovedí, prečo si zaobstarať to najlepšie, čo súčasný trh so saunami ponúka – infrasaunu Clearlight.

Americké vírivky MARQUIS — stvorené pre zdravie a relax: Americké vírivky MARQUIS sú ako stvorené pre Váš zaslúžený relax a dokonalú, zdraviu prinášajúcu hydromasáž.

10 otázok, ktoré sa nás pýtate pri nákupe vírivky najčastejšie: Rozumieme tomu, že nákup vírivky nie je jednoduchou záležitosťou, najmä pre laikov. Preto sme pre Vás dali dohromady zoznam najčastejších otázok aj s odpoveďami, ktorý Vám Vaše rozhodovanie pri výbere vírivky uľahčí.

Chceli by ste vedieť, ako u nás prebieha nákup vírivky?: Čo čakať, keď si k nám prídete vybrať svoju vírivku? Ako celý nákup prebieha, čo našim potenciálnym zákazníkom ponúkame, s čím im radíme a pomáhame?

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *