Clearlight_sauny_Logo_bile

Tiež si túžite vychutnať úžasný a jedinečný pocit pri saunovaní, ktorý Vám žiadna iná infrasauna na svete neposkytne?

Potom je pre Vás riešením infrasauna Clearlight!

Pretože túto kvalitnú infrasaunu vyvinul lekár. Pretože jemné teplo infrasauny Clearlight preniká hlboko do tela a poskytuje Vám liečbu, detoxikáciu, omladenie aj skrášlenie.

 

Takmer nulové EMF a ELF

Infrasauny Clearlight sa pýšia absolútne najnižšími a najbezpečnejšími úrovniami EMF a ELF zo všetkých infrasáun dostupných na svetovom trhu.

Infražiariče True Wave II™

Vďaka patentu karbon-keramických infražiaričov si môžete vychutnávať jemnejšie a hlboko prenikajúce teplo, ktoré lieči, detoxikuje a omladzuje.

Doživotná záruka

Žiadna iná spoločnosť doživotnú záruku na celú saunu neposkytuje a ani nemôže, pretože nikto nevyrába tak kvalitné infrasauny akými sú infrasauny Clearlight.

Hlavné účinky infrasáun Clearlight na naše zdravie

 • pomáha vyčistiť tukové bunky a tým v prípade potreby znižovať hmotnosť
 • budete v nej pohodlne relaxovať a zároveň účinne spalovať kalórie – až 600 kalorií za jedno saunovanie
 • dôkladne detoxikuje organismus od uhľovodíkových zbytkov, ťažkých kovov, sodíka, alkoholu, cholesterolu, nikotínu, zbytkov liekov a ďalšieho
 • posiluje kardiovaskulárny systém a pomáha tak aj pri cukrovke
 • je veľmi účinná pri liečbe svalových křčov, stuhnutosti kĺbov a svalov alebo vyvrtnutí
 • zmierňuje bežné bolesti a uľavuje od nich
 • zlepšuje či dokonca odstraňuje celulitídu, společne so zmenou stravovacích návykov je nejúčinnejšia
 • výrazne zlepšuje kvalitu pokožky aj pleti, vďaka nej sa budete cítiť mladšie
 • významne pomáha s liečbou jaziev, akné, ekzémov, popálenín či psoriózy
 • zbystruje všetky zmysly, zmierňuje únavu a odstraňuje nazhromaždený stres
 • stimuluje endorfíny v mozgu, tým pomáha k zlepšeniu nálady
 • posiluje imunitný systém a ničí mikroorganismy ako sú parazity či baktérie
 • posiluje odolnosť pred chorobami a celkové zdravie
Infrasauna_Clearlight_Premier_4
Infrasauna_Clearlight_Sanctuary

Doživotná záruka

Iba infrasauny Clearlight sú vybavené patentovanou technológiou karbon-keramických infražiaričov! U každej infrasauny Clearlight je samozrejmosťou dokonalé remeselné spracovanie až do posledného detailu!

Pocit, ktorý zažijete pri saunovaní v infrasaune Clearlight, sa vo všetkom líši od akejkoľvek inej infrasauny, a je nielen jedinečný, ale priamo úžasný. Neváhajte! Príďte si k nám infrasauny Clearlight vyskúšať.

Zažijete a poznáte to najpríjemnejšie saunovanie, aké si vôbec dokážete predstaviť.

Vďaka znalostiam a skúsenostiam z vývoja infrasáun Clearlight ich zakladateľa Dr. Raleigha Duncana máte viac ako istotu, že takto kvalitné a bezpečné infrasauny s toľkými priaznivými účinkami vo svete len tak nenájdete.

Kvalitné saunovanie vďaka Dr. Duncanovi

Mnoharočné skúsenosti a znalosti Dr. Duncana, lekára a chiropraktika, je poznať vo všetkých infrasaunách Clearlight.

„Začal  som ako terapeutický masér,“ hovorí dr. Duncan, „a infračervenú saunu som spočiatku používal pre svojich klientov. Prvá vec, ktorú som si všimol, bolo uvoľnenie svalov, ku ktorým došlom behom krátkeho pobytu v saune – rozdiel som mohol doslova cítiť“.

Jeho klienti čoskoro začali hovoriť aj o ďalších výhodách terapie a chceli si zaobstarať svoje vlastné infrasauny. Tak sa zrodilo podnikanie a podľa Dr. Duncana je infračervené žiarenie čím ďalej častejšie uznávané v rôznych špecializovaných medicínských odboroch. Zvlášť infrasauny Clearlight, ich dlhodobé infračervené plnospektrálne žiarenie, bolo Dr. Duncanem navrhnuté, testované a schválené.

Dnes už ide o tisíce zákazníkov z celého sveta, ktorí ťažia z efektívnosti patentovaných karbon-keramických žiaričov, ktoré do svojich kvalitných infrasáun Clearlight navrhol a taktiež vyvinul Dr. Duncan.

Ako inovátor v odbore infračervených sáun už má zakladateľ Dr. Raleigh Duncan patentovaných (alebo podané patenty) na mnoho technológií používaných v Clearlight saunách.

Infrasauna_Clearlight_Sanctuary_Yoga
Infrasauna_Clearlight_Sanctuary_1

Technológie infrasáun Clearlight

ŽIARIČE TRUE WAVE

V posledných rokoch sa viedla vášnivá diskusia o tom, ktoré infražiariče sú lepšie – či karbónové, alebo keramické.

Karbónové infražiariče vytvárajú vysoko kvalitné a dlhovlnné infračervené teplo, ale bohužiaľ v menšom množstve.

Keramické infražiariče sú veľmi silné a vytvárajú veľa infračerveného tepla, ale zato s kratšou vlnovou dĺžkou. To vedie k menším terapeutickým účinkom.

Teraz Vám predstavujeme patentované infražiariče, ktoré boli vyvinuté skombinovaním karbónu a keramiky. Infražiariče kombinujúce karbón a keramiku vyrábajú bezkonkurenčné liečivé infračervené teplo. Infražiariče True Wave sa vyrábajú z vlákien uhlíku s hrúbkou 1/1000 ľudského vlasu společne s keramickou zlúčeninou, ktorá je patentovaná.

Vďaka tejto jedinejčnej a patentovanej technológii karbon-keramických infražiaričov si v infrasaunách Clearlight môžete vychutnávať jemnejšie a hlboko prenikavejšie teplo, ktoré lieči, detoxikuje, omladzuje a tiež skrášľuje. A to tiež s doživotnou zárukou, ktorá je poskytovaná nielen na tieto jedinečné infražiariče, ale na celú saunu. To všetko pre Vaše pohodové domáce saunovanie bez starostí.

Prečo sú žiariče True Wave II™ lepšie?

True Wave infražiariče sú väčšie, takže majú väčšiu plochu povrchu a vďaka tomu je celková povrchová teplota nižšia.

Táto nízka teplota má za následok, že naše žiariče vytvárajú viac dlhých vĺn infračerveného tepla, ktoré je pre naše telo nesmierne prospešné. Ide o lepší výkon v optimálnom rozsahu vlnových dĺžok, čo je 7 až 10 mikrometrov (mikrónov), veľká časť vlnových dĺžok je pri 9,4 mikrometroch. V rozmedzí 9,4 mikrometrov absorbuje ľudské telo viac infračerveného žiarenia než v akomkoľvek inom rozsahu.

Vďaka našim infražiaričom a ich vysokému infračervenému žiareniu dostanete tú najvyššiu kvalitu infračerveného tepla. A dostanete ju presne tam, kam potrebujete, teda do hĺbky svojho tela. Vďaka tomu získate tiež tie najlepšie liečebné a detoxikačné účinky, ktoré Vám Vaša kvalitná infrasauna Clearlight môže poskytnúť. V každej infrasaune Clearlight sú infražiariče rozmiestnené tak, aby obklopovali celé Vaše telo a sústredili liečivé teplo priamo k jeho jadru.

Infrasauna_Clearlight

TOP produkty 

Infrasauna_Clearlight_Outdoor

Outdoor 5

5 osôb

210 x 131 x 196cm

Infrasauna_Clearlight_Sanctuary_Yoga

Sanctuary Yoga

4 osoby

193 x 152 x 193cm

Infrasauna_Clearlight_Sanctuary

Sanctuary Corner

4 osoby

180 x 94 x 196cm

Infrasauna_Clearlight_Premier_3

Premier 3

3 osoby

155 x 112 x 193cm

Infrasauna_Clearlight_Essential_1

Essential 1

1 osoba

100 x 112 x 194cm

Infrasauna_Clearlight_Sanctuary_2

Takmer nulová úroveň škodlivých EML a ELF

Infrasauny Clearlight sú výnimočné vďaka veľmi nízkym až nulovým úrovniam EMF A ELF!

Ako popredná spoločnosť zaoberajúca sa wellness je pre nás na prvom mieste Vaše zdravie a Vaša bezpečnosť. Naše infražiariče True Wave II™ sú v súčasnosti tie najviac efektívne a bezpečné infražiariče, ktoré sú v saunovom odbore k dispozícii.

Clearlight – kvalitné infrasauny sú také, ktoré dokážu dokonale eliminovať a rušiť EMF a ELF!

Elektromagnetické pole (EMF) sú energetické vlny o frekvenciách nižších ako 300 hercov alebo cyklov za sekundu. Extrémne nízké frekvencie (ELF) sú elektrické pole o frekvencii 3-30 hercov.

Kvalitné infrasauny Clearlight sa pýšia absolútne najnižšími a najbezpečnejšími úrovniami EMF a ELF zo všetkých infrasáun dostupných na svetovom trhu. Hladiny EMF vo Vašej infrasaune Clearlight budú pri meraní priamo na samotnom žiariči, väčšinou nižšie ako 1 mg. To je 3x menej ako je platná norma. Centimetre od žiariča sú tieto hodnoty stále nižšie a nižšie. Hladiny ELF vo Vašej infrasaune Clearlight sú 5x pod stanovenou normou.

Konkurenčné značky majú hladiny EMF a ELF aj viac ako 20x vyššie oproti limitným hodnotám! Niektorí z nich dokonca nevedia, čo EMF alebo ELF znamená, ako a v akých jednotkách se merajú alebo aké sú ich normy.

Čo je to EMF a ELF?

Elektromagnetické pole (EMF) sú energetické vlny o frekvenciách nižších ako 300 hervo alebo cyklov za sekundu. Stretávame sa s nimi každý deň. Vyžarujú ich mikrovlnné alebo radarové veže, elektrické vedenie, televízne obrazovky, počítačové monitory, fluorescenčné osvetlenie, motory, mikrovlnné trúby, domáce elektroinštalácie, elektrické deky a mnoho ďalších, úplne bežných elektrických zariadení. Úrovne elektromagnetických polí (EMF), ktoré vyžarujú umelo vytvorené zdroje, posledných 50-100 rokov stabilne rastú. Väčšina EMF má pôvod vo zvýšenom používaní elektrickej energie a rôznych nových technológií.

Infrasauna_Clearlight_Premier_5
Infrasauna_Clearlight_Sanctuary

Čím sú EMF a ELF škodlivé pre naše zdravie?

Rôzne štúdie majú rôzne výsledky, mnoho odborníkov uznávaných po celom svete sú ale presvedčení, že pôsobenie EMF a ELF môže vážne poškodiť ľudské zdravie.

Niektoré z účinkov na naše zdravie, ktoré je spájané s EMF:

 • strata pamäti
 • strata energie
 • podráždenosť
 • depresia
 • chronická únava
 • neschopnosť sa sústrediť
 • bolesti hlavy
 • oslabený imunitný systém

Pred výberom svojej infrasauny si dobre rozmyslite, či sa chcete vystavovať negatívnym účinkom, ktoré na Vás čakajú v „búde“ plnej elektrosmogu, alebo si radšej chcete v pohodlí svojho domova nerušene užívať naozaj liečivé a pozitívne účinky, ktoré prináša kvalitná infrasauna.

Spotreba energie

Tieto kvalitné infrasauny majú dokonalú riadiacu jednotku a sú neobyčajne energeticky úsporné.

Infražiariče True Wave II™ pracujú za nízkej povchovej teploty a tým výrazne šetria energiu. Cena jedného saunovania v kvalitnej infrasaune Clearlight je okolo 0,2 €.

Infrasauna_Clearlight_Spotreba_Energie
Infrasauna_Clearlight_Sanctuary_1

Komfort infrasáun Clearligh

Vďaka vybaveniu máte možnosť prežiť relaxáciu pomocou všetkých ľudských zmyslov. Audiosystém a chromoterapia ovplyvňujú pomocou zvuku, svetiel a farieb biorytmy tela, aromaterapia má vďaka esenciálnym vôniam vplyv na psychickú a emocionálnu oblasť a mnoho ďalšieho.

 • Audio, video – príslušenstvo s možnosťou pripojenia akéhokoľvek hudobného zariadenia,
 • Chromoterapia – je možné si nastaviť osvetlenie s obľúbenou farbou a nechať ho tak priaznivo pôsobiť na dušu,
  – ČERVENÁ: je farba životnej energie,
  – ORANŽOVÁ: značí nadšenie a pozitívny prístup,
  – ZELENÁ: podporuje kľud a vyrovnanosť,
  – FIALOVÁ: je farbou meditácie,
  – ŽLTÁ: je symbolom radosti,
  – MODRÁ: zase pomáha relaxovať a navodzuje vnútorný mier
  Farby nielen, že ovplyvňujú našu náladu, pôsobia tiež na fyzickej úrovni.
 • Aromaterapia – pridajte do vody svoju obľúbenú vôňu a nechajte sa unášať prúdom blaženosti. Aromaterapia pomáha pomocou našeho čuchcu liečiť psychosomatické problémy, posilňuje emocionálnu a duševnú obnovu a celkovo prispieva k duševno-fyzickému uzdraveniu. Majte na pamäti, že pre Vaše zdravie sú prospešné iba 100% prírodné vône a esenciálne oleje. Nie prírodne identické!

Kvalita infrasáun Clearlight

Infrasauny Clearlight nielen, že sú skvele remeselne spracované, ony tiež skvelo vyzerajú!

Sú vyrábané iba z najkvalitnejšieho kanadského červeného cédra, alebo severského smreku prvotriednej kvality. Každá infrasauna Clearlight je kvalitným nábytkom, vďaka ktorému bude každá miestnosť vyzerať lepšie.

Modelové rady infrasáun Clearlight Premier a Sanctuary, sa vyrábajú výhradne z ekologického a certifikovaného kanadského červeného cédra triedy A. Panely sú ručne brúsené a farebne zladené. Výroba je riadená kontrolou kvality ISO-9001, ktorá má za cieľ zabezpečiť rovnako vysoký štandard kvality u každej sauny.

Každá infrasauna Clearlight má ETL a CE certifikát a s prehľadom splňuje všetky stanovené bezpečnostné normy. Modelová rrada infrasáun Clearlight Essential je vyrobená z čistého a tvrdého dreva severského smreku s triedou A. Panely sú ručne brúsené farebne zladené. Vďaka tomuto krásnemu bielemu drevu bude každý priestor vyzerať nádherne.

Každá infrasauna Clearlight bola navrhnutá pre Vaše zdravie a pohodu, pri výrobe sa používajú výhradne netoxické materiály a sú dodržiavané najvyššie normy kvality výroby. Detaily a celková kvalita špičkovej úrovne a vynikajúce zákaznícke služby – tak by sa dali charakterizovať infrasauny Clearlight!

Infrasauna_Clearlight_Sanctuary_1
Infrasauna_Clearlight_Premier_4

Záruky infrasáun Clearlight

Kvalitné infrasauny Clearlight so sebou na náš trh priniesli tiež jednu neobvyklú exkluzivitu, ktorou je doživotná záruka. Žiadna iná spoločnosť doživotnú záruku na celú saunu neposkytuje a ani nemôže, pretože nikto nevyrába tak kvalitné infrasauny akými sú infrasauny Clearlight.

Životnosť prevádzky našich patentovaných True Wave II infražiaričov je viac ako 30 000 hodin. To znamená, že pokiaľ by ste svoju infrasaunu používali 5x za týždeň, životnosť Vašich True Wave žiaričov bude minimálne 125 rokov!

Každá kabína infrasauny Clearlight je umelo vysušená, sušenie prebieha na vzduchu a to do tej doby, než je obsah vlhkosti len 7 %. Potom je každý panel samostatne lisovaný, čímž je zabezpečená jeho dhá životnosť a absencia deformácií a prasklín. Každý elektrický komponent Vašej infrasauny Clearlight je vyrobený podľa našich veľmi náročných noriem. Potom, čo je sauna v našej továrni vyrobená, uvedieme ju na minimálne 8 hodín do prevádzky. Tým máme istotu, že všetky jej funkcie sú v úplnom poriadku. Pokiaľ by nastal veľmi ojedinelý prípad a Vy by ste zaznamenali nejaký problém so svojou infrasaunou Clearlight, naša doživotná záruka platí kompletne pre celú saunu, teda pre žiariče, ovládanie, elektroinštaláciu, celý audio systém, drevo aj pánty. S našimi viac ako 20 ročnými podnikateľskými skúsenosťami s infrasaunami Vám môžeme zaručiť, že už nikdy nebudete musieť mať obavy, že by s Vašou infrasaunou bolo niečo v neporiadku.

Starostlivosť o drevo Vašej infrasauny

Infrasauny Clearlight sú vyrobené výhradne z dreva tej najvyššej kvality. Každá drevená stavba je citlivá na drobné poškodenie, odrediny alebo preliačiny. To je úplne normálne a nemá to žiadny vplyv na celok ani funkciu Vašej sauny.

Drevo je živý materiál reagujúci na klimatické podmienky, a to aj potom, čo bolo spracované na saunu. Zmena farby alebo výskyt nezrovnalostí v podobe drobných trhlín patrí k prírodnej kráse dreva a nie je možné ich v žiadnom prípade považovať za chyby. V dôsledku zmien vo vlhkosti môže drevo v priebehu bežnej prevádzky sauny mierne popraskať. To ale nemá a nebude mať vplyv na integritu štruktúry Vašej infrasauny.

Ešte pred tým, ako infrasauny vyexpedujeme, vykonávame kontrolu farby, konzistencie a celkovej kvality dreva. Naše infrasauny sú dodávané do celého sveta a môže tak dôjsť k miernemu poškriabaniu, odreniu alebo znečisteniu počas prepravy. Tieto škvrny na vonkajšej strane infrasauny sa väčšinou dajú ľahko skryť pomocou malého množstva leštidla, oleju alebo iného špeciálneho prípravku určeného na ošetrenie nábytku. Vnútorné vady, odreniny alebo škrabance sú spôsobené brúsením alebo jeho kombináciou s lepením.

Pri ošetrovaní dreva Vašej infrasauny Clearlight sa úplne vyhnite prípravkom obsahujúcich benzín či s vysokou koncentráciou alkoholu.

Infrasauna_Clearlight
Infrasauna_Clearlight_Premier_5

Každá infrasauna Clearlight má certifikát bezpečnosti

Certifikáty bezpečnosti ETL a ETL-C – normy platné pre USA a Kanadu. Spoločnosť ETL vykonáva certifikáciou výrobkov viac ako 100 rokov a patrí k najstarším skúšobným laboratóriám určených pre zaistenie bezpečnosti výrobkov na svete. Certifikácia ETL a ETL-C Vám zaručuje, že každý model infrasauny Clearlight bol testovaný na splnenie obidvoch, amerických aj kanadských bezpečnostných a tiež výkonnostných noriem. Pre luxusné a kvalitné infrasauny Clearlight sme zaistili certifikát pre celú ich životnosť a tiež životnosť úplne bezpečného používania.

Certified Safety CE – normy pre EU. Výrobky predávané v európskych krajinách musia mať povinne označenie CE. Toto označenie zaručuje, že výrobok spĺňa všetky požiadavky na bezpečnosť a ochranu zdravia, a to na základe opatrenia uvedených v európskej legislatíve. Označenie CE je povinné pre všetky zariadenia, ktoré sa používajú v EU.

TOP produkty 

Infrasauna_Clearlight_Outdoor

Outdoor 5

5 osôb

210 x 131 x 196cm

Infrasauna_Clearlight_Sanctuary_Yoga

Sanctuary Yoga

4 osoby

193 x 152 x 193cm

Infrasauna_Clearlight_Sanctuary

Sanctuary Corner

4 osoby

180 x 94 x 196cm

Infrasauna_Clearlight_Premier_3

Premier 3

3 osoby

155 x 112 x 193cm

Infrasauna_Clearlight_Essential_1

Essential 1

1 osoba

100 x 112 x 194cm