Americké vírivky MARQUIS — stvorené pre zdravie a relax

Americké vírivky MARQUIS sú synonymom pre relax a zdraviu prospešnú hydromasáž. Vo vírivke tejto značky budete môcť nerušene relaxovať, posedieť si so svojimi blízkymi či priateľmi alebo si vychutnáte dokonalú masáž ako u profesionálneho maséra.

Vírivky MARQUIS vám pomôžu uniknúť od každodenného stresu a dokonale sa uvoľniť. Doprajte si vlastnú oázu pokoja, pohody a relaxácie, kde si vždy dobre odpočiniete.

Liečivé, relaxačné a regeneračné účinky

Vírivky MARQUIS vynikajú unikátnymi liečivými, rehabilitačnými, regeneračnými a relaxačnými účinkami.

Vďaka patentovanému hydromasážnemu systému a unikátnym horúcim zónam sú prínosom pre zdravie a celkovú psychickú pohodu.

Vo vírivke MARQUIS si môžete sami nastaviť miesto, intenzitu a dokonca aj čas masáže priamo z pohodlia vírivky. Na tento účel slúži jednoduché polohovanie zónového ovládača masáží. Budete si tak môcť zvoliť izolované masáže jednotlivých častí tela alebo jedinečnú masáž chodidiel.

Garantovaný vysoký prietok vody sa postará o masáž, akú by ste inak zažili len v tých najkvalitnejších kúpeľoch. Vírivky MARQUIS sú navrhované za priamej účasti ortopédov, športových lekárov a fyzioterapeutov. To všetko len pre vaše pohodlie.

Investícia do kvalitnej vírivky sa tak stáva investíciou do vášho zdravia a zaslúženého odpočinku.

Investícia do zdravia

Vodoliečebné účinky víriviek MARQUIS vám uľavia od bolesti a nespavosti, pomôžu pri vysokom krvnom tlaku, cukrovke, artritíde a dokonca aj chudnutí. Využijete ich tiež po úrazoch, náročnej fyzickej alebo psychickej práci či športovom výkone. Značka MARQUIS vám umožní využíva všetky prednosti víriviek na maximum.

Vyskúšajte si vírivky MARQUIS

Jedinečný zážitok z vírivky MARQUIS môžete zažiť na vlastnej koži. Stačí, ak si ju k nám prídete vyskúšať. Tak sa najlepšie presvedčíte o tom, že ich účinky sú naozaj také, ako opisujeme.

Vírivky MARQUIS prekonajú všetky vaše doterajšie skúsenosti s vírivkami. Doprajte si dokonalú masáž a maximálny komfort.

Termín na vyskúšanie vírivky si objednáte na niektorom z našich kontaktov.

Vírivky MARQUIS pomáhajú upevniť zdravie a prinesú vám dlhé roky radosti. Sú vybavené všetkým potrebným pre relaxáciu a masáže. Dostanete tak produkt, ktorý vám poskytne komplexnú starostlivosť v jednom spoľahlivom, výkonnom a nádhernom balení. Vďaka mimoriadnej kvalite a dokonalej izolácii ich môžete využívať aj ako exteriérové vírivky.

Ak sa rozhodnete využívať ich ako interiérovú vírivku, kvalita izolácie bude pre vás ako bonus naviac.

Životnosť vírivky MARQUIS je 30 a viac rokov. Počas celej doby používania môžete počítať s minimálnymi prevádzkovými nákladmi aj to aj pri celoročnom využívaní v exteriéri. Plusom ku komfortu a tej najlepšej hydromasáži je nenáročná údržba.

 

KONTAKTUJTE NÁS:
0907 559 466
info@welldo.sk

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Vírivky a zdravie — ako spolu súvisia?: Kvalita hydromasáže závisí predovšetkým na kvalite hydromasážnych systémov a tiež hydromasážnych možnostiach vírivky.

Kvalitná hydromasáž v kvalitnej vírivke: Skutočne kvalitnú hydromasáž Vám poskytnú len kvalitné vířivky. Kvalitná hydromasáž je pravdepodobne tým najdôležitejším faktorom, prečo investovať do nákupu vírivky.

Objavte tajomstvo zdravého a spokojného života!: Na to, ako zdraví a šťastní sa cítime, majú vplyv rôzne hormóny v našom tele. Čo Vám môže pomôcť docieliť toho, aby sa uvoľňovali práve tieto žiadané hormóny?

Viete, ktoré sú najlepšie vonkajšie vírivky, jacuzzi či spa vírivky?: Viete, prečo si ľudia z celého sveta tak radi kupujú tie najlepšie vonkajšie vírivky Marquis Spas? Aj toto sú ich dôvody…

Vírivky MARQUIS sú prínosom pre vaše zdravie: Vírivky súu ideálnym miestom, kde sa dá dokonale relaxovať. A nielen to. Tie skutočne kvalitné vírivky totiž zároveň napomáhajú nášmu zdraviu. Viete ako?

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *