Americké vírivky Marquis 4. časť: Vyskúšajte chromoterapiu a aromaterapiu

Relax vo vírivke sa dá vnímať všetkými zmyslami. Na vaše zrakové a čuchové vnemy totiž myslia americké vírivky MARQUIS. Chcete vedieť, ako to funguje?

Chromoterapia je terapia, ktorá vplýva na zrak, aromaterapia zasa na čuch. Zariadenia, ktoré sú súčasťou výbavy vírivky MARQUIS, vám poskytnú možnosť užívať si obidve.

 

Vírivky MARQUIS a chromoterapia

Vplyvom farieb a svetla na ľudský biorytmus sa zaoberá chromoterapia. Vírivka MARQUIS disponuje základnou sadou pre osvetlenie AquaAmbiance™. Ak chcete používať aj špeciálne vybavenie pre chromoterapiu, nájdete ho v balíčku osvetlenia Constellation™. Balíček obsahuje podhladinové svetlá a osvetlenie pre filtračné plochy alebo fontány. Farbu osvetlenia si môžete vybrať samy podľa toho, aká je vaša aktuálna nálada a fyzická pohoda. Každá farba na vás bude pôsobiť trochu inak.

 

 • Žltá podporuje dobrú náladu a prebúdza radosť.
 • Oranžová sa postará o dobrú náladu a pozitívne myslenie, zvyšuje tiež entuziazmus.
 • Červená dodáva silu a energiu do života.
 • Fialová upokojuje telo aj myseľ, je vhodná pri meditácii.
 • Modrá — upokojujúca farba pre nastolenie vnútorne pohody a pokoja.
 • Zelená pomáha dosiahnuť vyrovnanosť a pokoj.

 

 

Vírivky MARQUIS a aromaterapia 

Na ľudský organizmus dokážu intenzívne vplývať aj vône. Vône zohrávajú dôležitú úlohu pri liečbe najrôznejších psychosomatických ochorení a dokážu podporiť aj fyzickú a duševnú silu. V prípade vírivky MARQUIS postačí stlačiť jedno tlačidlo pre uvoľnenie vybranej vône do vody. Vďaka tomu si môžete užiť tú najlepšiu dostupnú relaxáciu, aspoň čo sa týka víriviek. Vírivka vám ponúka niekoľko vonných esencií, z ktorých každá je vhodná na iný účel:

 

 • Levanduľa – zlepšuje kvalitu spánku, napomáha relaxácii a dobrej nálade.
 • Rozmarín – podporuje pamäť, koncentráciu a pôsobí osviežujúco
 • Citrón a mäta – navodzuje pocit sviežosti, vitality a má povzbudzujúci účinok.
 • Majoránka alebo cyprus – podporuje vnútornú rovnováhu a upokojenie.
 • Ruža – prináša romantickú náladu a upokojenie.
 • Mexická agáve – pomáha rozprúdiť vášeň a podporuje zmyselnosť.
 • Citronella – vhodná pri relaxe po náročnom dni, pôsobí uvoľňujúco na myseľ.
 • Kadidlo – vôňa s upokojujúcim účinkom.

 

Tu si vyberiete vírivku MARQUIS a získate svoju vlastnú domácu oázu pokoja.

 

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Vírivky MARQUIS sú prínosom pre vaše zdravie: Vírivky súu ideálnym miestom, kde sa dá dokonale relaxovať. A nielen to. Tie skutočne kvalitné vírivky totiž zároveň napomáhajú nášmu zdraviu. Viete ako?

Vitajte vo svete víriviek — komplexný sprievodca pri výbere: Nie ste si istí, podľa akých kritérií vírivku vybrať? Čo je najdôležitejšie a aké parametry je u tak veľkej investície potrebné zvážiť? Nestraťte sa vo svete víriviek a zaobstarajte si skutočne tú najlepšiu!

Americké vírivky Marquis 1. časť: spoznajte H.O.T ZONE a Microsilk: Radi by sme Vám bližšie predstavili vírivky so špičkovou kvalitou, ktoré sa úplne oprávnene radia medzi najlepšie na trhu: americké vírivky značky MARQUIS SPAS.

Americké vírivky Marquis 2. časť: zoznámte sa so systémom úpravy vody: Vírivky MARQUIS patria k tým najlepším na trhu. Dôvodom je tiež ich prepracovaný dômyselný systém úpravy vody vo vírivke. Čím je jedinečný a ako funguje?

Americké vírivky Marquis 3. časť: energetická spotreba a používané technológie: Zaujíma Vás tiež energetická spotreba a technológie víriviek MARQUIS SPAS? V tomto článku Vám predstavíme systém High Flow a prezradíme, čím je tak unikátny!

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *