Vedeli ste, že osvetlenie vo vírivke vám môže zlepšiť náladu?

Svetlo pozitívne vplýva na našu psychiku. Keď svieti slniečko, máme zväčša lepšiu náladu. Naopak, keď je zamračené, nálada sa nám zhorší. Dokonca aj jeden z vedených odborov sa zaoberá vplyvom svetla na ľudské zdravie.

Vplyv farieb na rovnováhu ľudského organizmu aj psychiku skúma vedný odbor chromoterapia. Výsledky chromoterapie vzali do úvahy aj návrhári víriviek Beachcomber. Vďaka farebnému svetlu majú pre svojich používateľov terapeutický prínos. Prezradíme vám, ako na vás budú jednotlivé farby svetiel pôsobiť.

Modrá farba redukuje stres

Modré svetlo vytvorí prostredie, v ktorom si odpočiniete od stresu. Prinesie pokoj do vašej mysle a zmierni úzkosť.

Zelené svetlo prinesie vnútorný pokoj

Zelená farba upokojuje a prináša harmóniu. Pomôže uvoľniť myseľ a dosiahnuť vnútorný pokoj.

Fialová pre meditáciu

Fialová farba upokojuje nielen psychiku ale pomôže aj našim svalom, aby sa uvoľnili. Pomáha aj tým, ktorí by vo vírivke chceli v pokoji meditovať a dosiahnuť ešte uvoľnenejší stav.

Ružová farba pre aktivovanie

Ružová farba pomáha odstraňovať nečistoty z krvi. To spôsobí, že sa budete cítiť byť nabití energiou. Umožňuje lepšie porozumenie samému sebe a pocítiť sebalásku.

Tyrkysová pre pokojný spánok

Tyrkysová farba vplýva na hladinu stresu a znižuje úzkosť. Vďaka tomu pomôže ku kvalitnejšiemu spánku a rýchlejšiemu zaspávaniu. Okrem toho zlepšuje intuíciu a citlivosť.

Červená pre zrýchlenie krvného obehu

Červená farba aj červené svetlo zvýšia tepovú frekvenciu, dýchanie a krvný tlak. Má pozitívny vplyv tiež na nervový systém a krvný obeh.

Biela pre spomalenie a regeneráciu

Biela farba vám pomôže spomaliť a upokojiť sa. Týka sa to tela aj mysle. Biela farba tak prehĺbi váš relax vo vírivke.

Uvedené poznatky z chromoterapie spolu s prínosom hydroterapie robia z vírivky Beachcomber nenahraditeľné miesto pre relaxáciu, nabitie novou energiou a starostlivosť o telo aj myseľ.

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

10 otázok, ktoré sa nás pýtate pri nákupe vírivky najčastejšie: Rozumieme tomu, že nákup vírivky nie je jednoduchou záležitosťou, najmä pre laikov. Preto sme pre Vás dali dohromady zoznam najčastejších otázok aj s odpoveďami, ktorý Vám Vaše rozhodovanie pri výbere vírivky uľahčí.

Ako si vybrať tú najlepšiu vírivku — krátka „škola víriviek“ pre každého: Vďaka kvalitnému swim spa si užijete ďaleko viac zábavy, relaxácie aj športu. A s naozaj kvalitným swim spa bazénom môžete naviac aj ušetriť – miesto, spotrebu energie aj spotrebu chémie na úpravu vody?

Blahodarné účinky hydroterapie: Teplá voda upokojuje telo aj myseľ. Priaznivý vplyv teplej vody na fyzické aj psychické zdravie človeka poznali už v starom Grécku, Ríme aj v starodávnom Japonsku.

Objavte tajomstvo zdravého a spokojného života!: Na to, ako zdraví a šťastní sa cítime, majú vplyv rôzne hormóny v našom tele. Čo Vám môže pomôcť docieliť toho, aby sa uvoľňovali práve tieto žiadané hormóny?

Americké vírivky Marquis 4. časť: Vyskúšajte chromoterapiu a aromaterapiu: Relaxáciu, ktorú Vám ponúkame, vírivky, môžete vnímať všetkými zmyslami. Americké vírivky MARQUIS SPAS totiž myslia tiež na Váš zrak a čuch. Ako presne to funguje?

 

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *