Aké sú škodlivé účinky infrasauny

Vedeli ste, že infrasauna môže mať aj škodlivé účinky? V nasledujúcom článku vám ich všetky odhalíme. Pozrite sa na to, ako vám môže nekvalitná infrasauna namiesto toho, aby vám pomohla, ublížiť. Vďaka týmto informáciám budete môcť ochrániť svoje zdravie aj zdravie vašich blízkych.

Vysoká úroveň EMF a ELF

Najhorším škodlivým účinkom infrasauny je produkcia EMF a ELF na vysokej úrovni. Hodnota EMF a ELF pri používaní neoverených infražiaričov a nekvalitných lacných infrasáun je vysoko nad normou.

Bezpečná norma je stanovená na 3 mG.

Aby ste si boli istí, že sa táto hodnota nachádza v stanovenej norme, žiadajte od predajcu certifikát!

Ak vám predajca odmietne certifikát predložiť, môžete si úroveň EMF a ELF sami premerať. Prístroje na meranie elektromagnetického poľa a extrémne nízkej frekvencie sú bežne dostať na trhu. Zaplatíte síce trochu viac, ale budete mať istotu, že nerelaxujete v prostredí naplnenom škodlivým elektrosmogom.

Kvalitné infrasauny majú hodnoty EMF a ELF namerané v nezávislých laboratóriách.

Tieto hodnoty sú buď nulové alebo sa nachádzajú nízko pod stanovenou normou.

skodlive_ucinky_infrasauny

Škodlivé nátery infrasauny

Ďalší v rade škodlivých účinkov infrasáun môžete ľahko zacítiť najmä u lacných modelov bez značky. Ich výrobcovia bežne používajú nátery, ktoré sú pre interiér infrasauny celkom nevhodné. Vplyvom tepla sa z týchto náterov uvoľňujú zdraviu škodlivé a prchavé látky. Takéto látky výrobcovia kvalitných infrasáun nepoužívajú. Interiér kvalitnej infrasauny rozpoznáte aj sami.

Bude dôkladne vypracovaný s využitím prvotriedneho kanadského cédra, ktorý je pestovaný v ekologických podmienkach.

Kvalitné infrasauny nemajú žiadne škodlivé účinky na zdravie. Pozor ale, nehovoríme tu o kontraindikáciách k používaniu infrasauny. Ak máte akékoľvek zdravotné problémy, konzultujte vhodnosť používania infrasauny so svojím lekárom.

 

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Rady pre výber domácej infrasauny: Prečo sú práve kvalitné domáce infrasauny Clearlight jednoznačne tými najlepšími infrasaunami?

7 dôvodov pre sauny SaunaMed: Už viac ako 25 rokov skúseností ponúkajú kvalitné infrasauny SaunaMed. Chcete poznať dôvody, prečo si zaobstarať práve ju? Máme ich pre Vás rovno sedem!

Vedeli ste, v čom spočíva rozdiel medzi fínskou saunou a infrasaunou Clearlight?: Fínska sauna sa pýši dlhou históriou a po celom svete má celkom iste milióny fanúšikov. Je to ale práve infrasauna Clearlight, kto je momentálne na absolútnom vrchole, a to nielen medzi infrasaunami, ale saunami všeobecne.

12 účinkov infrasauny pre vaše zdravie: Infrasauna má na naše zdravie veľmi priaznivý vplyv. Zo všetkých liečebných benefitov sme pre Vás pripravili zoznam 12 najdôležitejších. Už viete, prečo je kvalitná infrasauna tak dobrou investíciou?

10 dôvodov pre kvalitné infrasauny Clearlight: Infrasauny Clearlight patria už 20 rokov na prvé priečky v saunovom obore. Tí, ktorí vlastnia infrasaunu Clearlight, sú majiteľmi nielen kvalitnej infrasauny, ale zároveň tiež najviac účinnej infrasauny na trhu.

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *