12 účinkov infrasauny pre vaše zdravie

Infrasauna prospieva zdraviu mnohými benefitmi. Zo všetkých sme vybrali 12, ktoré považujeme za najdôležitejšie. Práve pre tieto jej účinky je infrasauna dobrou investíciou.

Nie je však infrasauna ako infrasauna. Ak chcete, aby sa stala naozaj prínosom pre vaše zdravie, vyberajte infrasauny, ktoré neprodukujú elektrosmog či iné škodliviny, ktoré zaťažujú organizmus.

Pozrime sa už však na sľúbených 12 najznámejších prínosov kvalitných infrasáun pre zdravie:

1. Zmiernenie bolesti svalov — pravidelné saunovanie pomáha zmierniť svalové kŕče aj bolesti svalov. Okrem toho zlepšuje priebeh rôznych zápalových ochorení pohybového aparátu a pomáha pri liečbe.

2. Zmiernenie stuhnutosti a bolesti kĺbov — pravidelné saunovanie zmierňuje stuhnutosť a bolesti kĺbov.

Pomáha tak pri liečbe artritídy a slúži tiež ako prevencia.

3. Pomáha pri celulitíde — dôkladná detoxikácia a uvoľňovanie nahromadených látok v podkožnom tkanive prispieva k boji proti celulitíde a eliminuje ju.

4. Zrýchľuje metabolizmus — pravidelné saunovanie zrýchľuje metabolizmus, zlepšuje trávenie a urýchľuje spaľovanie kalórií. Tým prispieva aj k znižovaniu hmotnosti.

5. Detoxikácia — významným benefitom je tiež detoxikácia organizmu pri saunovaní. To vedie k celkovému omladeniu a zlepšeniu zdravia.

6. Pomáha pri kožných problémoch — pravidelné saunovanie prospieva problematickej pokožke.

Jeho účinok uvidíte aj pri ochoreniach, akými sú lupienka či ekzém.

7. Prináša uvoľnenie od stresu — doprajte si relax v infrasaune a iste rýchlo zistíte, ako vás zbavuje napätia a stresu. Saunovanie preto predchádza aj bolestiam hlavy spôsobeným práve nadmerným stresom.

8. Posilňuje imunitný systém — saunovanie ocení tiež váš imunitný systém. Pri pravidelnom saunovaní bude posilnený a zlepší sa váš celkový zdravotný stav.

9. Omladzuje pleť — pravidelné saunovanie prospieva pleti a pokožke celého tela. Budú pôsobiť sviežo a mlado.

10. Vplýva na kardiovaskulárny systém — saunovanie podporuje činnosť krvného obehu.

Má preto pozitívny vplyv na kardiovaskulárny systém.

11. Pomáha pri vysokom krvnom tlaku — z uvedených dôvodov taktiež pomáha pri vysokom tlaku.

12. Uľavuje od bolesti — pomáha pri problémoch s chrbtom či menštruačných bolestiach. Vyskúšajte pravidelné saunovanie v infrasaune a tieto problémy by sa mali zlepšiť.

 

Oslovili vás uvedené benefity? Vyberte si svoju kvalitnú infrasaunu a jej liečebné účinky si budete môcť plne užívať v pohodlí vášho domova. Vyberať môžete tu.

 

Ak máte akékoľvek otázky, môžete nás kontaktovať a radi vám na ne odpovieme.

KONTAKTUJTE NÁS:
0907 559 466
info@welldo.sk

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Vedeli ste, v čom spočíva rozdiel medzi fínskou saunou a infrasaunou Clearlight?: Fínska sauna sa pýši dlhou históriou a po celom svete má celkom iste milióny fanúšikov. Je to ale práve infrasauna Clearlight, kto je momentálne na absolútnom vrchole, a to nielen medzi infrasaunami, ale saunami všeobecne.

7 dôvodov pre sauny SaunaMed: Už viac ako 25 rokov skúseností ponúkajú kvalitné infrasauny SaunaMed. Chcete poznať dôvody, prečo si zaobstarať práve ju? Máme ich pre Vás rovno sedem!

Infrasauna ovplyvňuje šťastie a pohodu: Prečo sme po saunovaní v kvalitnej infrasaune zdravší a čítime sa lepšie? Odhaľte s náami tajomstvo infrasáun!

Aké sú negatívne účinky infrasauny: Odhaľte s nami negatívne účinky neoverených infrasáun! Pozrite sa, ako Vám môžu nekvalitné infrasauny ublížiť a prečítajte si, ako môžete svoje zdravie a zdravie svojich blízkych ochrániť.

Domáca infrasauna — viac ako relax: Domáce saunovanie v kvalitnej infrasaune je ten najlepší a najpríjemnejší spôsob detoxikácie. Saunovaním v kvalitnej infrasaune si doprajete omladzujúce účinky na svoje telo aj ducha, naviac sa dokonale zrelaxujete a detoxikujete organizmus.

2 komentáre

 1. Ivan Chobot

  Zaujímalo by ma aký vplyv má infrasauna na umelý bedrový kĺb. Ďakujem

  Odpovedať
  • Welldo

   V prípade kvalitnej infrasauny, ako napríklad slovenská Royal Sauna či americká Clearlight je použitá technológia, ktorá je skvelá aj pre ľudí po vážnych úrazoch, po ktorých v tele zostávajú titánové časti a podobne.

   Rovnako tak umelé kĺby nie sú žiadna prekážka v užívaní kvalitných infrasáun s technológiou presne na kalibrovaných platní.

   Kvalitné infrasauny Royal Sauna alebo Clearlight jemne, veľmi príjemne a s presnou vlnovou dĺžkou nahrejú vodu v tele, ktorá zahreje tkanivá, uvoľní svaly, šľachy, kĺby a úľavy od bolestí.

   Vrelo Vám doporučujem osobnú návštevu v našom testovacom wellness centre Welldo, ktoré sa nachádza v Troubsku neďaleko Brna.

   Tešíme sa na vašu návštevu spojenú s testovaním infraáun s rôznymi technológiami. Môžete u nás porovnať fullspektrálne infrasauny, sauny s keramickými žiaričmi, nanocarbon platne či karbonkeramické platne + rôzne dašie infratopidlá, na ktorých vám ukážeme s meracími prístojmi aké markantné rozdiely medzi infratopidlami existujú a všetko si reálne EMF metrom a termokamerou nameriate.

   Odpovedať

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *