10 dôvodov pre kvalitné infrasauny Clearlight

Už 20 rokov sa na popredných miestach sáun držia aj infrasauny Clearlight. Tí používatelia, ktorí sa pre infrasauny Clearlight rozhodli, sa stali majiteľmi nielen kvalitnej infrasauny ale aj najviac účinnej, akú na trhu nájdete. Viete, aké výhody táto infrasauna prináša?

1.      Infrasauna Clearlight je odporúčaná lekármi

Dr. Duncan je lekár chiropraktik, ktorý počas svojej dlhoročnej praxe využíva sauny Clearlight. Jeho cieľom bolo navrhnúť kvalitnú infrasaunu, ktorá poskytne každému používateľovi všetky zdravotné účinky a výhody. Táto sauna musí byť okrem toho bezpečná a bez nežiadúcich účinkov, s akými sa u bežných sáun (EMF a ELF) môžete stretnúť.

2.      Kvalitné infražiariče True Wave II

Infrasauny Clearlight využívajú technológiu infražiaričov vyvinutú tak, aby ich vlnová dĺžka zodpovedala vlnovej dĺžke, ktorú je telo schopné vstrebať.

Pre ľudské telo je najjednoduchšie vstrebať aj vydávať infražiarenie o vlnovej dĺžke 9 – 10 mikrónov.

Najvhodnejšie je infražiarenie v pásme 9,4 mikrónov. Patentované infražiariče True Wave II, ktoré využívajú infrasauny Clearlight, ako jediné na trhu kombinujú vlastnosti keramických infražiaričov a karbónových infražiaričov. Keramické infražiariče produkujú vysoký infračervený výstup a karbónové dlhé infračervené vlny.

Tieto patentované karbón-keramické infražiariče produkujú veľmi kvalitné infračervené teplo a momentálne nemajú na trhu obdobu. Rozdiel v kvalite infračerveného svetla pocítite už behom prvých minút v infrasaune Clearlight.

U nás si môžete kvalitné infrasauny vyskúšať a porovnať.

3.      Infrasauny Clearlight vás obklopia infračerveným teplom zo všetkých strán

Len telo, ktoré je prehriate zo všetkých strán, sa potí až do hĺbky. Práve to je kľúčom k dokonalej a účinnej detoxikácii pri pobyte v saune. Infrasauny Clearlight majú infražiariče umiestnené tak, že telo obklopujú v 360 °.

Dochádza tak k hĺbkovému ohrievaniu ešte skôr, ako sa zahreje vzduch vo vnútri infrasauny.

4.      Jemné teplo lieči do hĺbky

V infrasaune Clearlight vám postačí len chvíľka, kým zistíte, že teplo v nej je v porovnaní s inými infrasaunami ďaleko jemnejšie. Okrem toho preniká do hĺbky, dôkladnejšie detoxikuje a lieči. Prinesie vám tak dokonalejší zážitok zo saunovania. Výhody nízkych teplôt boli aj dokázané. Oproti vysokým teplotám v bežných saunách nižšie teploty stimulujú tvorbu potu v tukovom tkanive. Vďaka tomu odstraňujú toxíny, ktoré sú v ich nahromadené.

 

 

5.      Infrasauny Clearlight sú bezpečné

Patentované True Wave II karbón-keramické infražiariče, ktoré infrasauny Clearlight používajú, nemajú žiadne škodlivé EMF účinky. V tom je ďalší rozdiel oproti bežným infrasaunám.  

6.      Infrasauny Clearlight sa vyrábajú z netoxických materiálov

Dôvodom, prečo sú infrasauny Clearlight navrhnuté takto, je zaistenie dlhodobých zdravotných a relaxačných účinkov.

Všetko bez toxických materiálov. Infrasauny Clearlight sa vyrábajú ručne z kvalitného ekologicky pestovaného cédra triedy A alebo zo severského smreku. Precízna ručná práca pri spracovaní každej časti je porovnateľná s povrchovou úpravou remeselne vyrábaného nábytku alebo, dovoľujeme si povedať, ešte lepšia.

7.      Infrasauny Clearlight môžete umiestniť kamkoľvek

Vďaka vzhľadu sauny, ktorý kombinuje klasický a moderný štýl, zapadne infrasauna Clearlight do každého domu alebo bytu, hotela, penziónu, komerčného alebo súkromného wellness či zdravotnej kliniky. Môžete ju umiestniť jednoducho kamkoľvek. Sauny Clearlight sú kvalitne vypracované ako jedinečný kus nábytku.

Vďaka tomu budú vyzerať dobre v každej miestnosti.

8.      Doživotná záruka

Výrobca infrasáun Clearlight si stojí za svojou kvalitou. Pri výrobe sa venuje maximálna pozornosť výberu všetkých komponentov a ich dodávateľov. Rovnakú pozornosť venuje aj tomu najmenšiemu detailu pri samotnej výrobe sáun. Výsledkom je kvalitná infrasauna Clearlight, ktorá je investíciou do vášho zdravia, relaxácie a životného štýlu. Táto investícia je navyše jednorazová a doživotná. Infrasauny Clearlight je dokonca možné aj zdediť.

9.      Jednoduchá montáž infrasauny Clearlight

Nemusíte sa obávať ani montáže zakúpenej infrasauny Clearlight. Jednoducho a rýchlo ju zvládne pokojne aj laik. Priemerné trvanie montáže je len 1 – 1,5 hodiny. Ak si vyberiete modely Premier a Essential, nebudete okrem toho na ich montáž potrebovať žiadne náradie.

Pre montáž modelu Sanctuary budete potrebovať len imbusový kľúč, ktorý je súčasťou balenia a skrutkovač.

Z montáže infrasauny Clearlight nemusíte mať žiadne obavy. Infrasaunu k vám dovezieme, vyložíme a umiestnime na pripravené miesto. Všetko zmontujeme, uvedieme infrasaunu do prevádzky, zaškolíme vás a preskúšame jej funkčnosť.

10.        Infrasauny Clearlight a ich energetická účinnosť

Infrasauna Clearlight vám poskytne pri bežnej prevádzke v interiéri očakávaný prínos už za 15 minút. Jedno saunovanie vás bude stáť len 0,20 Eur. Kvalitné infrasauny Clearlight majú vyššiu energetickú účinnosť ako bežné infrasauny.

MOHLI BY VÁS ZAUJÍMAŤ AJ TIETO ČLÁNKY:

Aké sú negatívne účinky infrasauny: Odhaľte s nami negatívne účinky neoverených infrasáun! Pozrite sa, ako Vám môžu nekvalitné infrasauny ublížiť a prečítajte si, ako môžete svoje zdravie a zdravie svojich blízkych ochrániť.

Ktoré vírivky, swim spa bazény a infrasauny sú najlepšou voľbou pre vaše domáce wellness?: Otáča sa Vám zo všetkých značiek a jednotlivých modelov víriviek, sáun či swim spa bazénov hlava? Máme pre Vás niekoľko základných rád, s ktorými to zvládnete!

Vedeli ste, v čom spočíva rozdiel medzi fínskou saunou a infrasaunou Clearlight?: Fínska sauna sa pýši dlhou históriou a po celom svete má celkom iste milióny fanúšikov. Je to ale práve infrasauna Clearlight, kto je momentálne na absolútnom vrchole, a to nielen medzi infrasaunami, ale saunami všeobecne.

Rady pre výber domácej infrasauny: Prečo sú práve kvalitné domáce infrasauny Clearlight jednoznačne tými najlepšími infrasaunami?

Viete rozoznať kvalitné infrasauny a tie nekvalitné?: V súčasnosti už sa všeobecne vie, že infrasauny majú veľmi príznivé účinky na naše zdravie. To však platí iba v prípade, že ide skutočne o kvalitnú infrasaunu. Dokážete rozpoznať kvalitné infrasauny od nekvalitných?

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *